Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Megátkozták a gyűrűt?

Megátkozták a gyűrűt?

Figyelt kérdés
Tegnap este a nagymamámnál voltam és régi fényképeket és ékszereket nézegettünk. Volt egy nagyon régi gyűrű de aranyból volt és egy nagy vörös kő van a közepén. Nagyon megtetszett és megkérdeztem a mamámtól , hogy honnan van. Ő elmesélte , hogy az Ő nagymamájának az anyukájától kapta. Amkior a nagyim megkapta a gyűrűt azt mondta neki Panni néni , hogy nagyon vigyázzon rá mert különleges erővel bír. Ezt psze nem hitte el neki a nagyi ezért elrakta egy dobozba és nem is hordta. De amikor én föl vettem nagyon furcsán éreztem magam , szédültem , meg roszul lettem. Amikor le akartam venni a gyűrt az ujjamról nem tudtam. A nagyimmal bekrémeztük az ujjam , hogy lecsússzon de úgy se jött le. Véglüis nagy nehezen leszedtük . és amikor levettem és le raktam az asztalra megszólalt egy hang , azt mondta hogyha nem veszem föl , nagy baj lesz, Psze nem mertem még 1szer fölvenni. Másnap érkezett a hír h meghalt a nagyim. Álmodtam vele , és engem hibáztatott hogy nem vettem föl a gyűrt és ezért Ő meghalt.Nagyon beszartam és azóta nem merem levenni a gyűrűt az ujjamról. Mitszóltok?Csak véletlen egybeesésről van szó h most halt meg a nagyim miután megzólalt egy hang hogyha nem veszem föl a gyűrűt , baj lesz??? Csak beképzelem magamnak h ennek a gyűrűnek hatalma van? Mit tegyek?Légyszi csak azok akik normálisak , mert eléggé kivagyok.
2010. júl. 3. 10:49
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/97 anonim ***** válasza:
74%

uhh ez ilyesztő:S szerintem próbálj meg minél többet kideríteni a gyűrűről,h honnan származhat meg ilyenek,és próbáld meg levenni a gyűrűt. ha megint hallasz valami hangot akkor viszont hallgass rá.

de az is lehet h véletlen egybeesések,nem tudom mit higgyek:S

2010. júl. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/97 anonim ***** válasza:
37%

beképzelted magadnak a hangot is. A nagyid babonás volt,és elmesélt egy kitalált sztorit,ami hatással volt a fantáziádra. A hang pedig lehetett a mamádé is- Semmi bajod nem lesz akkor sem,ha hordod,akkor sem ha leteszed a gyűrűt!

Nem értem,hogy miért hisztek még ma is ilyen ostobaságokban! Ettől csak bekattantok előbb-utóbb.

2010. júl. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/97 anonim ***** válasza:
56%
Ez nagyon durva! Szerintem túl sok a véletlen, és én eleve hiszek az ilyen, nem is tudom, hogy mondjam, természettfölötti dolgokban, mert már jó párat tapasztaltam. Szerinem szabadulj meg attól a gyűrűtől, ásd el, dobd vízbe, dobd tűzbe, tök mindegy mit csinálsz vele, de nem maradhat nálad.
2010. júl. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/97 anonim ***** válasza:
49%
Nagymamád ismerőseid keresd fel, hátha valaki ismeri a gyűrű történetét. Panni néni azt mondta "különleges erővel bír", lehet a megfelelő varázslatok elvégzése után olyasmi varázsgyűrű válhat belőle, mint a Gyűrűk Urában.
2010. júl. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/97 anonim ***** válasza:
65%
11:01-es vagyok: jajj, de ott a hang, :S Először tényleg, mindenképpen járj utána a gyűrű történetének.
2010. júl. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/97 anonim ***** válasza:
52%

"Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen."

Te véletlenül nem egy Zsákos vagy?

Túl sok volt a Tolkien kérdező.

2010. júl. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/97 A kérdező kommentje:

köszi , köszi mindenkinek...hát igen lehet h csak bebeszééltem magamnak , de nem hiszem -mert ahogy ti is mondjátok nagyon sok a véletlen egybeesés-

mr próbáltam , tűzbe dobni , kalapáccsal szétverni , már a kocsi kereke alá is raktam és kértem apunak h menjen át rajta , de SEMMI nem használ még mindíg ép a gyűrű!! A rokonoktól kérdezgettem erreől a gyűrűről , de senki nem tudott róla semmit. De találltam egy képet Panni néniről és a gyűr a kezén volt. Anyum mesélt róla , h szegény nagyon szerencsétlen volt. Amikor férjhez ment és gyerekük született a férje másnap meghalt.És a gyerek 1éves korát sem érte meg. Megint férjhez ment , de már nem születhetett több gyereke mert , beteg lett. A férje 45 évesen autóbalesetben meghalt. nemtom....:SS

2010. júl. 3. 11:25
 8/97 A kérdező kommentje:
Zsákos???
2010. júl. 3. 11:26
 9/97 anonim ***** válasza:
76%
Nem volt valaki a családotokból vagy valaki boszorkány és esetleg ő csinált vele valamit? (Persze nem arra a zöldhajú kígyófőzősre, repülősre gondolok :D). Én hiszek neked és szerintem nem csak képzelődtél. Azért nem hiszem, hogy ez véletlen lenne...nem láttál hasonló gyűrűt valahol? Esetleg keress fel egy olyan embert aki foglalkozik ezotériával. Esetleg ékszerészt...hátha tud segíteni.
2010. júl. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/97 A kérdező kommentje:

11:34

köszi a választ :)

hááát..nem tudok ienről hogy esetleg boszorkány lett volna a családba...elmentem egy ékszerészhez és Ő mondta h kb. 18.századi lehet....

2010. júl. 3. 11:41
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!