Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Megátkozták a gyűrűt?

Megátkozták a gyűrűt?

Figyelt kérdés
Tegnap este a nagymamámnál voltam és régi fényképeket és ékszereket nézegettünk. Volt egy nagyon régi gyűrű de aranyból volt és egy nagy vörös kő van a közepén. Nagyon megtetszett és megkérdeztem a mamámtól , hogy honnan van. Ő elmesélte , hogy az Ő nagymamájának az anyukájától kapta. Amkior a nagyim megkapta a gyűrűt azt mondta neki Panni néni , hogy nagyon vigyázzon rá mert különleges erővel bír. Ezt psze nem hitte el neki a nagyi ezért elrakta egy dobozba és nem is hordta. De amikor én föl vettem nagyon furcsán éreztem magam , szédültem , meg roszul lettem. Amikor le akartam venni a gyűrt az ujjamról nem tudtam. A nagyimmal bekrémeztük az ujjam , hogy lecsússzon de úgy se jött le. Véglüis nagy nehezen leszedtük . és amikor levettem és le raktam az asztalra megszólalt egy hang , azt mondta hogyha nem veszem föl , nagy baj lesz, Psze nem mertem még 1szer fölvenni. Másnap érkezett a hír h meghalt a nagyim. Álmodtam vele , és engem hibáztatott hogy nem vettem föl a gyűrt és ezért Ő meghalt.Nagyon beszartam és azóta nem merem levenni a gyűrűt az ujjamról. Mitszóltok?Csak véletlen egybeesésről van szó h most halt meg a nagyim miután megzólalt egy hang hogyha nem veszem föl a gyűrűt , baj lesz??? Csak beképzelem magamnak h ennek a gyűrűnek hatalma van? Mit tegyek?Légyszi csak azok akik normálisak , mert eléggé kivagyok.
2010. júl. 3. 10:49
 31/97 anonim ***** válasza:
81%
Szerinted mi van ha ráadod másra? Bár szerintem nem jó ötlet. De kíváncsi vagyok hogy csak a rokonaid érzik vagy más is. Persze most nem azt mondom h hívd át egy barátod és vegye fel. Ez csak egy gondolat.
2010. júl. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/97 A kérdező kommentje:
13:12 oké , köszi majd írok neked , meg am. is írni fogok ide is hnp is hogy mik történtek , este úgy gondoltam h leveszem a gyűrűt és reggel veszem csak föl. Lehet h elmegyek majd egy cigány jósnőhöz is..
2010. júl. 3. 13:15
 33/97 anonim ***** válasza:
77%

Rendben így is jó:)

És egy cigány jósnőhöz, mindenféle képen menj el!ha átok van rajta ő letudja szedni!

2010. júl. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/97 A kérdező kommentje:
13:14 amikor felpróbáltam legelöször és a nagyim (:"()segített levenni akkor Ő is felhúzta de Ő simán le tudta venni. LEhet h azért halt meg mert fölvette?? :O
2010. júl. 3. 13:17
 35/97 A kérdező kommentje:
13:16 oké :) akkor holnapra leszervezek egy cigány jósnővel való tallálkát. minél hamarabb ki akarom deríteni hogy mivan??
2010. júl. 3. 13:19
 36/97 anonim ***** válasza:
77%
Ezt nem lehet tudni...elképzelhető,de amint írtad egy hang mondta,hogy "ha nem veszed föl, nagy baj lesz"...
2010. júl. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/97 anonim ***** válasza:
100%

Várj! Ha felvette, akkor ez egészen más!

Akkor lehet, hogy Te is meg fogsz halni, ha leveszed!

2010. júl. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/97 A kérdező kommentje:

huh..remélem nem!!!!!!!!!!!!!


nemtudom , amikor levettem , akkor csak szédültem , meg rosszul éreztem magam és hallom a hangot h : azonnal vedd föl , mert baj lesz ....de a nagyi nem mondott semmi iet hogy hallott volna valamit amkior levette.

2010. júl. 3. 13:22
 39/97 anonim ***** válasza:
77%

Én ismertem, egy nagyon jó cigány jósnőt...meghalt.

Mindent, amit mondott, igaz volt és mindenki hozzá járt!

De csak is az oláh-cigányok tudnak, jól jósolni és ebben ők a profik;)Ne kapkodd el, nehogy egy hantás jósnőhöz kerülj és kidobd a pénzt!

2010. júl. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/97 anonim ***** válasza:
77%

a 13:19-es mond vmit....:S

Minden képen, keress fel, egy cigány jósnőt!

2010. júl. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!