Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Megátkozták a gyűrűt?

Megátkozták a gyűrűt?

Figyelt kérdés
Tegnap este a nagymamámnál voltam és régi fényképeket és ékszereket nézegettünk. Volt egy nagyon régi gyűrű de aranyból volt és egy nagy vörös kő van a közepén. Nagyon megtetszett és megkérdeztem a mamámtól , hogy honnan van. Ő elmesélte , hogy az Ő nagymamájának az anyukájától kapta. Amkior a nagyim megkapta a gyűrűt azt mondta neki Panni néni , hogy nagyon vigyázzon rá mert különleges erővel bír. Ezt psze nem hitte el neki a nagyi ezért elrakta egy dobozba és nem is hordta. De amikor én föl vettem nagyon furcsán éreztem magam , szédültem , meg roszul lettem. Amikor le akartam venni a gyűrt az ujjamról nem tudtam. A nagyimmal bekrémeztük az ujjam , hogy lecsússzon de úgy se jött le. Véglüis nagy nehezen leszedtük . és amikor levettem és le raktam az asztalra megszólalt egy hang , azt mondta hogyha nem veszem föl , nagy baj lesz, Psze nem mertem még 1szer fölvenni. Másnap érkezett a hír h meghalt a nagyim. Álmodtam vele , és engem hibáztatott hogy nem vettem föl a gyűrt és ezért Ő meghalt.Nagyon beszartam és azóta nem merem levenni a gyűrűt az ujjamról. Mitszóltok?Csak véletlen egybeesésről van szó h most halt meg a nagyim miután megzólalt egy hang hogyha nem veszem föl a gyűrűt , baj lesz??? Csak beképzelem magamnak h ennek a gyűrűnek hatalma van? Mit tegyek?Légyszi csak azok akik normálisak , mert eléggé kivagyok.
2010. júl. 3. 10:49
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/97 anonim ***** válasza:
73%
haha hát én ezt megírom XD rohadt jó
2010. júl. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/97 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó előtti vagyok.

Akkor ez most egy vicc? Mert annak nagyon rossz!

Viszont történetnek szuper, szóval megírnám, ha engedélyezed, kedves kérdező. Bocsánat, ha nem hiszek neked, de túl sok a bizonyíték ellened.

2010. júl. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/97 anonim ***** válasza:

"A válasz írója 91%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 07-06 23:35" neki tökéletesen igaza van, pedig hittem volna benne, de az időrend az nem oké. Főleg, mert nekem is volt rokonom aki meghalt még ott helyben megállapították a halálokát, de fel kellett boncolni és a többi procedúra, stb. legoptimálisabb esetben is 7hét.Ez már nem is feltűnt amikor elsőnek beleolvastam ebbe a kérdésbe, de kiváncsi voltam, hogy milyen fejlemények lesznek még.Ez nem jó vicc, se történet..

2010. júl. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/97 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van egy furcsa gyűrűm. A tatán még fiatalabb volt, akkor sózták rá egy kocsmában cigányok, persze pénzt is kértek tőle érte. Ez egy aranygyűrű, de ilyen aranyat még nem láttam, nagyon furcsa a színe semmi ábrázolás nincs rajta csak egy vastag karika, belül van benne szám. bele tettem ecetes vízbe úgy kiderül hogy igazi arany e, hát igazi arany, de nem is ez a lényeges, hanem az, hogy tatám egyáltalán nem használta. amikor meghalt, örököltem tőle, magamhoz vettem ezt a gyűrűt. Én sem használtam soha de csak mert nagy az ujjamra. volt egy barátom , akinek nagyon megtettszett és mondta hogy használja. 2 napig használta a gyűrűt, együtt voltunk és amig a gyűrű az ujján volt folyamatosan szerencsétlenségek érték őt mindenben. semmi nem jött össze neki mindenki balhézott vele stb tehát minden rossz volt. akkor egyik este nála aludtunk és felébresztett hogy egy hang beszél hozzá, egy férfi aki azt mondja neki hogy ne féljen, és hogy ne csináljon semmit. ennyi történt, úgy gondoltuk hogy a gyűrű miatt lehet ez az egész balszerencse ezért levette, azóta is egy ládikámban van senki nem használja, azóta jobb lett minden neki is:) na ennyi lehet hogy ez is csak egy beképzelés
2010. júl. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/97 anonim ***** válasza:
100%

a halál napját ami aznap van másnapnak említi. szerintem ezzel bukott isa története.tegnap volt a mamánál másnap meghalt...

akkor az a másnap nem ma lett volna???

hehehe.

2010. júl. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/97 anonim válasza:
tejóég, ez nevetséges... egyébként a 18. század az 1700as évek.. (általános 6. osztály)
2010. aug. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/97 anonim ***** válasza:
Ez jó! Hogy ilyen élénk a fantáziád?? És nm is mertél írni azóta mióta lelepleztek! Jó kis átverés! :/
2010. okt. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!