Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Megátkozták a gyűrűt?

Megátkozták a gyűrűt?

Figyelt kérdés
Tegnap este a nagymamámnál voltam és régi fényképeket és ékszereket nézegettünk. Volt egy nagyon régi gyűrű de aranyból volt és egy nagy vörös kő van a közepén. Nagyon megtetszett és megkérdeztem a mamámtól , hogy honnan van. Ő elmesélte , hogy az Ő nagymamájának az anyukájától kapta. Amkior a nagyim megkapta a gyűrűt azt mondta neki Panni néni , hogy nagyon vigyázzon rá mert különleges erővel bír. Ezt psze nem hitte el neki a nagyi ezért elrakta egy dobozba és nem is hordta. De amikor én föl vettem nagyon furcsán éreztem magam , szédültem , meg roszul lettem. Amikor le akartam venni a gyűrt az ujjamról nem tudtam. A nagyimmal bekrémeztük az ujjam , hogy lecsússzon de úgy se jött le. Véglüis nagy nehezen leszedtük . és amikor levettem és le raktam az asztalra megszólalt egy hang , azt mondta hogyha nem veszem föl , nagy baj lesz, Psze nem mertem még 1szer fölvenni. Másnap érkezett a hír h meghalt a nagyim. Álmodtam vele , és engem hibáztatott hogy nem vettem föl a gyűrt és ezért Ő meghalt.Nagyon beszartam és azóta nem merem levenni a gyűrűt az ujjamról. Mitszóltok?Csak véletlen egybeesésről van szó h most halt meg a nagyim miután megzólalt egy hang hogyha nem veszem föl a gyűrűt , baj lesz??? Csak beképzelem magamnak h ennek a gyűrűnek hatalma van? Mit tegyek?Légyszi csak azok akik normálisak , mert eléggé kivagyok.
2010. júl. 3. 10:49
 41/97 A kérdező kommentje:

köszi az utolsó válaszokat :)

igen mostmár biztos hogy elmegyek egy cigány jósnőhöz

2010. júl. 3. 13:26
 42/97 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy ő is hallotta, de mint mondtad, ő nem hitt benne. Ez egyre durvább. Ha ő is felvette és neki is szólt, de nem hallgatott rá, akkor következtess ebből, hogy veled majd mi lesz. Akkor még csak megszédültél, rosszul lettél. De lehet, hogy másnap meghaltál volna. Ő is lehet, hogy szédült, de csak az örge kornak tulajdonította. Nem tudom. Láttad, hogy rosszul lett volna? Ez egyre bizzarrabb! Nagyon furcsa és ijesztő. Ilyenek nem mindennap történnek. Meséld el, hogy mik történtek ezek előtt! Nem mesélt semmit a nagymamád, hogy rosszul lett volna? Minden részlet fontos lehet!

ma 13:07, ma 13:10, ma 13:19 voltam.

2010. júl. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/97 anonim ***** válasza:
100%
öreg*
2010. júl. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/97 A kérdező kommentje:

13:28 köszi a választ :)


okéé , hát igazábol nem láttam rajta semmi furcsát , csak amikor felvette a gyűrűt kicsit elmerengett de kb. 2másodpercig. Nem elötte nem volt semmi betegsége , tényleg nem volt semmi baja.

2010. júl. 3. 13:31
 45/97 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok természetesen... :)

Uff! Ez akkor komoly! NE vetesd föl SENKIVEL! Amúgy tök mindegy milyen jóshoz mész, aki igazán tudna az nem kér pénzt érte. Kevés igazi jós létezik, lényegtelen szinte a származása. Várj még egy kicsit, mert lehet az is pont, hogy akkor hoz rosszat, ha viseled! Bár kicsi az esélye, de még ki kell ismerned a gyűrűt. Mesélj légyszi részleteket, hogy még jobban megismerhessem a helyzeted!

13:28 voltam...

2010. júl. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/97 A kérdező kommentje:

13:36 :)

Oké psze nem fogom senkivel fölvetetni , hát mit meséljek??

2010. júl. 3. 13:38
 47/97 anonim ***** válasza:
77%
Igen persze nem fontos a származása,de ált. a cigány jósnők a legjobbak, ezért ajánlottam;)
2010. júl. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/97 A kérdező kommentje:
13:40 oké , értem
2010. júl. 3. 13:41
 49/97 anonim ***** válasza:
100%

Minden apró részlet számíthat! Bármi, amit különösnek találtál, de nem figyeltél oda rá eléggé! A többi ékszer, a régi fényképek, a szoba, ahol voltatok, az egész lakás meg minden, a nagymamád meg a te viselkedésed... Bocsi, hogy ennyire kíváncsi vagyok, de látod mit számítanak az olyan apróságok is, mint hogy felvette a gyűrűt, majd levette!

13:26...

2010. júl. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/97 anonim ***** válasza:
100%

13:26->13:36

Bocsi, bekavarodtam... :S

2010. júl. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!