Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Megátkozták a gyűrűt?

Megátkozták a gyűrűt?

Figyelt kérdés
Tegnap este a nagymamámnál voltam és régi fényképeket és ékszereket nézegettünk. Volt egy nagyon régi gyűrű de aranyból volt és egy nagy vörös kő van a közepén. Nagyon megtetszett és megkérdeztem a mamámtól , hogy honnan van. Ő elmesélte , hogy az Ő nagymamájának az anyukájától kapta. Amkior a nagyim megkapta a gyűrűt azt mondta neki Panni néni , hogy nagyon vigyázzon rá mert különleges erővel bír. Ezt psze nem hitte el neki a nagyi ezért elrakta egy dobozba és nem is hordta. De amikor én föl vettem nagyon furcsán éreztem magam , szédültem , meg roszul lettem. Amikor le akartam venni a gyűrt az ujjamról nem tudtam. A nagyimmal bekrémeztük az ujjam , hogy lecsússzon de úgy se jött le. Véglüis nagy nehezen leszedtük . és amikor levettem és le raktam az asztalra megszólalt egy hang , azt mondta hogyha nem veszem föl , nagy baj lesz, Psze nem mertem még 1szer fölvenni. Másnap érkezett a hír h meghalt a nagyim. Álmodtam vele , és engem hibáztatott hogy nem vettem föl a gyűrt és ezért Ő meghalt.Nagyon beszartam és azóta nem merem levenni a gyűrűt az ujjamról. Mitszóltok?Csak véletlen egybeesésről van szó h most halt meg a nagyim miután megzólalt egy hang hogyha nem veszem föl a gyűrűt , baj lesz??? Csak beképzelem magamnak h ennek a gyűrűnek hatalma van? Mit tegyek?Légyszi csak azok akik normálisak , mert eléggé kivagyok.
2010. júl. 3. 10:49
 51/97 A kérdező kommentje:

Semmibaj :) oké akkor mondom :


A szobába ahol voltunk az Ő szobája volt , nagyon sok fényképet megnéztünk , Ő is mesélt sokat , régi családi történeteket , emberekről dolgokat , nagyon jól éreztük magunkat. Én megtaláltam a polc tetején egy régi ékszees dobozt és Ő elövett egy kulcsot amivel azt kinyitotta ( nemtom miért volt lezárva???) és akkor megláttam rögtön a gyűrűt és megkérdeztem h ez honan van mi a története.. Ő elmosolyodott és elmesélte ,ugye azt amit fent is. leírtam. Aztán meg fölvettem , és kb. fél órát szenvettünk vele h levegyük , aztán lejött és Ő is felvette. De letudta simán venni.

2010. júl. 3. 13:50
 52/97 A kérdező kommentje:
jah , igen és amikor Ő levette akkor mondta hogy , mennem kéne...
2010. júl. 3. 13:51
 53/97 anonim ***** válasza:
100%

OFF:

Bocsi, hogy nem válaszoltam hamar, csak hiába frissítettem, aztán most meg észre vettem, hogy új oldalra tett... Na semmi...

Válasz:

Hm. Bocsi, de ez egyre hihetetlenebb. Nem színezed egy kicsit a dolgokat? De szóval, lehet, hogy értékesek azok az ékszerek, azért volt lezárva. Wow... De lehet, hogy hitt ezekben a dolgokban. Csak izé... Lehet, hogy van valami vonzása feléd a gyűrűnek. Vagy lehet, hogy mindenkire ilyen hatással van. Na szóval egyre hülyébb történetek jutnak eszembe. Vagy lehet valami benne? Azt gondolom, hogy lehet, hogy hitt benne és ő is hallotta a hangot és azt hitte, hogy te is hallod és ezért gyorsan levette és odaadta neked. És lehet, hogy tudta, hogy meg fog halni, ezért mondta, hogy inkább menj el. Szerinted ez hülyeség? Vagy mit gondolsz? :S

Természetesen előző voltam...

2010. júl. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/97 A kérdező kommentje:
lehet h mindenkire ien hatással van. de semmit nem szineztem ki. minden úgy történt ahogy azt leírtam. miért? neked mien történetek jutnak az eszedbe??
2010. júl. 3. 14:13
 55/97 A kérdező kommentje:
hááát..lehet h érezte h meg fog halni..
2010. júl. 3. 14:14
 56/97 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen. :\
2010. júl. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/97 A kérdező kommentje:
14:16 ..hát igen , mi???
2010. júl. 3. 14:18
 58/97 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy, semmi... Amúgy lehet, hogy hülyeség, de megpróbálhatnál Te is "kommunikálni2 a gyűrűvel. Hm?
2010. júl. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/97 A kérdező kommentje:
és mégis hogyan?
2010. júl. 3. 14:23
 60/97 anonim ***** válasza:
100%
Nem úgy gondoltam, hogy hangosan. Tudom, hogy elég hülyén hangzik, de ez a történet már így is hihetetlen. Ha a gyűrűt hallod, akkor Ő neki is kell hallania Téged, mert ez így működik.
2010. júl. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!