Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Megátkozták a gyűrűt?

Megátkozták a gyűrűt?

Figyelt kérdés
Tegnap este a nagymamámnál voltam és régi fényképeket és ékszereket nézegettünk. Volt egy nagyon régi gyűrű de aranyból volt és egy nagy vörös kő van a közepén. Nagyon megtetszett és megkérdeztem a mamámtól , hogy honnan van. Ő elmesélte , hogy az Ő nagymamájának az anyukájától kapta. Amkior a nagyim megkapta a gyűrűt azt mondta neki Panni néni , hogy nagyon vigyázzon rá mert különleges erővel bír. Ezt psze nem hitte el neki a nagyi ezért elrakta egy dobozba és nem is hordta. De amikor én föl vettem nagyon furcsán éreztem magam , szédültem , meg roszul lettem. Amikor le akartam venni a gyűrt az ujjamról nem tudtam. A nagyimmal bekrémeztük az ujjam , hogy lecsússzon de úgy se jött le. Véglüis nagy nehezen leszedtük . és amikor levettem és le raktam az asztalra megszólalt egy hang , azt mondta hogyha nem veszem föl , nagy baj lesz, Psze nem mertem még 1szer fölvenni. Másnap érkezett a hír h meghalt a nagyim. Álmodtam vele , és engem hibáztatott hogy nem vettem föl a gyűrt és ezért Ő meghalt.Nagyon beszartam és azóta nem merem levenni a gyűrűt az ujjamról. Mitszóltok?Csak véletlen egybeesésről van szó h most halt meg a nagyim miután megzólalt egy hang hogyha nem veszem föl a gyűrűt , baj lesz??? Csak beképzelem magamnak h ennek a gyűrűnek hatalma van? Mit tegyek?Légyszi csak azok akik normálisak , mert eléggé kivagyok.
2010. júl. 3. 10:49
 21/97 A kérdező kommentje:
igen tegnap voltam a nagyinál , és ma hajnalban halt meg. Az anyum vitte el az ékszerészhez , és a családunkban van egy ezotériával foglalkozó rokon akihez elmentem. A temetésen pedig beszélgettem pár rokonnal h tudnak-e erröl valamit
2010. júl. 3. 13:00
 22/97 A kérdező kommentje:
Köszönöm 12:59 lehet h igazad van...
2010. júl. 3. 13:01
 23/97 anonim ***** válasza:
77%

12:59-es vagyok.


nem olvastam végig miket írtak neked/írtál,de elképzelhető,hogy az a gyűrű gonosz,de(!)lehet,hogy majd segíteni fog...várj és megtudod,hogy az a gyűrű most mit is akar és hátha rá jössz néhány dologra...

2010. júl. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/97 A kérdező kommentje:
De lehet hogy az lesz h leveszem , és megnézem akkor mi fog történni...sztetek jó ötlet???
2010. júl. 3. 13:07
 25/97 anonim ***** válasza:
100%

Wow! Azóta nem történt veled semmi baj?!

Én ezt nem átoknak hívnám, inkább áldásnak! Ne nézz bolondnak, de szerintem, ez a gyűrű védelmez is egyben! A nagymamádat nagyon sajnálom, miatta részvétem!

De lehet ez furcsa véletlen is. Azt írtad, hogy rosszul voltál, ez azt is jelentheti, hogy csak beképzelted magadnak...

De én kezdek hinni benne, mert az én anyukám amúgy nem hisz az ezotériában, csak azóta, amióta vele is történtek már félelmetes dolgok! Például előre megjósolták neki, hogy rossz fog történni és be is következett. Meg egyszer régen, meghalt egy idős néni a házukban és nem sokkal előtte, este, meghallott egy hangot, hogy: "Segíts, különben meghalok!" Nekem ezeket elmesélte kiskoromban és én azóta hiszek ezekben a dolgokban!

Ha megátkozták, akkor vidd el egy hozzáértőhöz, aki le tudja róla venni! De lehet, hogy talán egész életedben viselned kell majd ezt a gyűrűt. Szerintem ez még mindig jobb, mint attól félni, hogy mikor hal meg a következő rokonod. Ez nagyon nagy baj, nem tudok segíteni, de szerintem tényleg megátkozták, legalábbis lehetséges!

Vagy vedd le róla az átkot, vagy sokat olvass utána, hogy miképp működnek ezek, meg hogy történtek-e hasonló esetek, stb.!

Remélem segítettem valamit! Sok szerencsét! :) :(

2010. júl. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/97 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszolónak , nagyon szépen köszönöm a válaszod , sokat segítettél :)
2010. júl. 3. 13:09
 27/97 anonim ***** válasza:
100%

Akkor jó!

Szívesen!

És még egyszer sok-sok szerencsét!

2010. júl. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/97 A kérdező kommentje:
13:06 köszi :) még1szer , és oké , most várok
2010. júl. 3. 13:11
 29/97 anonim ***** válasza:
77%

12:59 vagyok


Próbáld meg...és hallgasd meg a hangot,hogy majd mit fog mondani.De ha rosszul leszel, vagy akármi,ne vedd vissza!

Ha pár nap múlva furcsa dolgokat észlelsz,akár baleset a családban,vagy vmi betegség,akkor minél előbb vedd vissza,addig míg rá nem jössz, mit tehetnél a gyűrűvel...Lehet,hogy el kéne menned, egy igazi rendes nem ezoterikushoz(!),egy cigány jósnőhöz, ők az igaziak, ők sokat tudnak mondani!Kérlek,ha nem probléma szeretnék mindent tudni,hogy mi történik,hátha tudok segíteni neked!

Bármi van írj erre az email címre: v.alaki@citromail.hu

2010. júl. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/97 A kérdező kommentje:
13:10 köszönöm :)
2010. júl. 3. 13:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!