Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Megátkozták a gyűrűt?

Megátkozták a gyűrűt?

Figyelt kérdés
Tegnap este a nagymamámnál voltam és régi fényképeket és ékszereket nézegettünk. Volt egy nagyon régi gyűrű de aranyból volt és egy nagy vörös kő van a közepén. Nagyon megtetszett és megkérdeztem a mamámtól , hogy honnan van. Ő elmesélte , hogy az Ő nagymamájának az anyukájától kapta. Amkior a nagyim megkapta a gyűrűt azt mondta neki Panni néni , hogy nagyon vigyázzon rá mert különleges erővel bír. Ezt psze nem hitte el neki a nagyi ezért elrakta egy dobozba és nem is hordta. De amikor én föl vettem nagyon furcsán éreztem magam , szédültem , meg roszul lettem. Amikor le akartam venni a gyűrt az ujjamról nem tudtam. A nagyimmal bekrémeztük az ujjam , hogy lecsússzon de úgy se jött le. Véglüis nagy nehezen leszedtük . és amikor levettem és le raktam az asztalra megszólalt egy hang , azt mondta hogyha nem veszem föl , nagy baj lesz, Psze nem mertem még 1szer fölvenni. Másnap érkezett a hír h meghalt a nagyim. Álmodtam vele , és engem hibáztatott hogy nem vettem föl a gyűrt és ezért Ő meghalt.Nagyon beszartam és azóta nem merem levenni a gyűrűt az ujjamról. Mitszóltok?Csak véletlen egybeesésről van szó h most halt meg a nagyim miután megzólalt egy hang hogyha nem veszem föl a gyűrűt , baj lesz??? Csak beképzelem magamnak h ennek a gyűrűnek hatalma van? Mit tegyek?Légyszi csak azok akik normálisak , mert eléggé kivagyok.
2010. júl. 3. 10:49
 61/97 A kérdező kommentje:
jajja ,értem
2010. júl. 3. 14:30
 62/97 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy bocsi, de biztos, hogy ezt nem csak kitaláltad? Mert úgy tűnik, mintha Engem jobban érdekelne, mint Téged... Ha ez vicc, akkor meg nagyon rossz vicc. Én alapból nem hiszek az ilyenekben, csak bízom benne, hogy nem hazudsz és tényleg megtörtént. Én segíteni próbálok, de eléggé úgy tűnik Nekem, hogy csak leakarsz rázni. Nézd, ha nem akarod, hogy segítsek, akkor hagylak. Neked nem számít a nagymamád halála? Mármint nem fontos, hogy miért kellett meghalnia? Valahogy üzenned kellene gondolatban a gyűrűnek. Meg tudnod a titkát. Bocsi, Én csak segíteni szeretnék... :(
2010. júl. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/97 anonim ***** válasza:
72%
tegnapeste a vetted fel a gyürűt a sztori szerint. és másnap jött a hir a nagyi haláláról? az nemma van. és egy napalatt mindent megtettél hogy tönkretedd a gyürűt... hehe. ez egy kamu kérdés.
2010. júl. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/97 anonim ***** válasza:
100%
Mondom, ha kamu, akkor ez egy rettenetesen rossz vicc! Ilyenekkel nem szabad viccelődni! Ez komoly dolog!
2010. júl. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/97 A kérdező kommentje:
jaaj nem dehogyis nem akarlak lerázni és nagyon értékelem h segíteni próbálsz , és engem is érdekel ez az egész csak kicsit , még szomorú vagyok , meg félek is...gondolatban probáljak meg??hát lehet hmegpróbálom , ha leveszem a gyűrt akor szólal meg , de mást nem mond..megpróbálom levenni a gyűrt és "beszélni" vele
2010. júl. 3. 14:38
 66/97 A kérdező kommentje:
És nem kamu az egész iennel nem viccelnék , de aki nem hiszi el az nem hiszi.
2010. júl. 3. 14:39
 67/97 anonim ***** válasza:
100%
Oké, tedd azt!
2010. júl. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/97 anonim ***** válasza:
100%

Jó-jó, én elhiszem, mondom, bízok benned, hogy ilyennel nem viccelnél azért. Aki elég okos ehhez, az tudja, hogy nem szabad félvállról venni a dolgokat és csak tréfálkozni velük, mert egyszer visszavág ám.

Tudom, hogy nagy hülyeségnek tűnik, de elég hinni benne és már nem tűnik annak. Ha leveszed, akkor próbáld ki, hogy nem veszed vissza újra. Amúgy elég furcsa, sőt mi több lehetetlen, hogy ne tudjad elpusztítani. De azért elfogadom, nem kötekedem, mert biztos fáj. De hogyhogy most gép előtt ülsz? Ezt hogy bíro dki? És majd persze mesélj a gyűrűről...

2010. júl. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/97 A kérdező kommentje:

Hát amit leírtam , már leírtam h mien a gyűrű..nagy piros kő van benne! Ha nem a gép elött ülnék akkor a nagymra gondolnék mindg , csak elterelem a figyelmem.


és köszi h hiszel nekem.

2010. júl. 3. 14:49
 70/97 anonim ***** válasza:
100%

Semmiség... :)

És majd mondd el, hogy mi történt. Tudod, ha kipróbálod azt, hogy "beszélni" próbálas a gyűrűvel. :)

2010. júl. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!