Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Megátkozták a gyűrűt?

Megátkozták a gyűrűt?

Figyelt kérdés
Tegnap este a nagymamámnál voltam és régi fényképeket és ékszereket nézegettünk. Volt egy nagyon régi gyűrű de aranyból volt és egy nagy vörös kő van a közepén. Nagyon megtetszett és megkérdeztem a mamámtól , hogy honnan van. Ő elmesélte , hogy az Ő nagymamájának az anyukájától kapta. Amkior a nagyim megkapta a gyűrűt azt mondta neki Panni néni , hogy nagyon vigyázzon rá mert különleges erővel bír. Ezt psze nem hitte el neki a nagyi ezért elrakta egy dobozba és nem is hordta. De amikor én föl vettem nagyon furcsán éreztem magam , szédültem , meg roszul lettem. Amikor le akartam venni a gyűrt az ujjamról nem tudtam. A nagyimmal bekrémeztük az ujjam , hogy lecsússzon de úgy se jött le. Véglüis nagy nehezen leszedtük . és amikor levettem és le raktam az asztalra megszólalt egy hang , azt mondta hogyha nem veszem föl , nagy baj lesz, Psze nem mertem még 1szer fölvenni. Másnap érkezett a hír h meghalt a nagyim. Álmodtam vele , és engem hibáztatott hogy nem vettem föl a gyűrt és ezért Ő meghalt.Nagyon beszartam és azóta nem merem levenni a gyűrűt az ujjamról. Mitszóltok?Csak véletlen egybeesésről van szó h most halt meg a nagyim miután megzólalt egy hang hogyha nem veszem föl a gyűrűt , baj lesz??? Csak beképzelem magamnak h ennek a gyűrűnek hatalma van? Mit tegyek?Légyszi csak azok akik normálisak , mert eléggé kivagyok.
2010. júl. 3. 10:49
 71/97 A kérdező kommentje:

okés :)

de most megyek majd hnap írok , szija

2010. júl. 3. 14:53
 72/97 anonim ***** válasza:
100%
próbálsz*
2010. júl. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/97 anonim ***** válasza:
100%
Öhm... szia! :)
2010. júl. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/97 anonim ***** válasza:
74%

Nehogy egy mágushoz menj, ők maguk nem tudják, milyen erőket szabadítanak fel. Menj egy exorcistához, vagy egy paphoz, ezt pedig mindenképpen olvasd el, lehet, hogy a gyűrű taszítani fog ettől, de olvasd végig!

:

[link]

2010. júl. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/97 anonim ***** válasza:
100%
Tudnál részletesebb leírást adni? Főleg, hogy milyen kő van benne.
2010. júl. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/97 anonim ***** válasza:
100%

Hmmm....Kezd engem is érdekelni ez a gyűrű téma. Lehet, hogy nem is a gyűrű a probléma, hanem a kő, nem? Az ékszerész nem mondta meg, hogy milyen kő van benne? Szerintem menj vissza és kérdezd meg, hogy milyen kő és mit tud még mondani a gyűrűről. Nincs semmi belevésve? Az lenne a legjobb, ha raknál fel róla pár képet (lehet itt olyat?), így ha netalán egy hozzáértő idetéved, tudna valamit mondani róla.

Én benne vagyok egy kicsit jobban az ilyen dolgokban, lehet, hogy tudok segíteni.

2010. júl. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/97 anonim ***** válasza:
100%
még szó volt a mérgekröl...lehet hogy a kőben van méreg és valahogy az emberhez juttatja a mérget és ezért az halucinál?
2010. júl. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/97 anonim ***** válasza:
100%

Na mostmár engem is érdekelne hogy mi van,de hol a kérdező?

Kíváncsi vagyok mi történt azóta!

2010. júl. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/97 anonim ***** válasza:
100%
én is :) remélem nem történt semmi baja :S
2010. júl. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/97 A kérdező kommentje:

köszi az eddig érkezett válaszokat :) és hogy aggódtok értem , de nincs baj , még szerencsére :)


A kőről sajnos nem tudok sokat...de így nézki : [link]


valahova megpróbálok feltölteni a gyűrűtől egy képet , csak elég lassú a net , és lehet h nem fogja bírni. Nem tudom hova tölthetném föl..tudtok valami képfeltöltő oldalt??

2010. júl. 4. 20:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!