Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Megátkozták a gyűrűt?

Megátkozták a gyűrűt?

Figyelt kérdés
Tegnap este a nagymamámnál voltam és régi fényképeket és ékszereket nézegettünk. Volt egy nagyon régi gyűrű de aranyból volt és egy nagy vörös kő van a közepén. Nagyon megtetszett és megkérdeztem a mamámtól , hogy honnan van. Ő elmesélte , hogy az Ő nagymamájának az anyukájától kapta. Amkior a nagyim megkapta a gyűrűt azt mondta neki Panni néni , hogy nagyon vigyázzon rá mert különleges erővel bír. Ezt psze nem hitte el neki a nagyi ezért elrakta egy dobozba és nem is hordta. De amikor én föl vettem nagyon furcsán éreztem magam , szédültem , meg roszul lettem. Amikor le akartam venni a gyűrt az ujjamról nem tudtam. A nagyimmal bekrémeztük az ujjam , hogy lecsússzon de úgy se jött le. Véglüis nagy nehezen leszedtük . és amikor levettem és le raktam az asztalra megszólalt egy hang , azt mondta hogyha nem veszem föl , nagy baj lesz, Psze nem mertem még 1szer fölvenni. Másnap érkezett a hír h meghalt a nagyim. Álmodtam vele , és engem hibáztatott hogy nem vettem föl a gyűrt és ezért Ő meghalt.Nagyon beszartam és azóta nem merem levenni a gyűrűt az ujjamról. Mitszóltok?Csak véletlen egybeesésről van szó h most halt meg a nagyim miután megzólalt egy hang hogyha nem veszem föl a gyűrűt , baj lesz??? Csak beképzelem magamnak h ennek a gyűrűnek hatalma van? Mit tegyek?Légyszi csak azok akik normálisak , mert eléggé kivagyok.
2010. júl. 3. 10:49
 11/97 A kérdező kommentje:
Meg az is furcsa volt , h elmentem egy emberhez aki ezotériával foglalkozik és Ő mondta hogyha azonnal nem megyek ki a szobábol és nem viszem ki a gyűrt meghalok...o.O nemtudom h ien lehetséges-e? miért mondta?
2010. júl. 3. 11:42
 12/97 anonim ***** válasza:
81%

Szia!

Nem tettek valami mérget a gyűrűbe?

Másra már nem tudok gondolni...de tényleg túl sok a véletlen, és én úgy vagyok vele, h nincsenek véletlenek.

Részvétem a nagyid miatt!

2010. júl. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/97 anonim ***** válasza:
87%
Úristen...próbáltad megint levenni? Ha leveszed és figyelmeztet vedd fel és kérdezz tőle.
2010. júl. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/97 A kérdező kommentje:

11:49 köszi a választ :) és a részvétet


Utolsónak , igen próbáltam már levenni de akkor rosszul leszek , szédülök és megszólal egy hang h : azonnal vedd vissza...meg ienek. de nem tudok tőle kérdezni

2010. júl. 3. 12:39
 15/97 A kérdező kommentje:
nemtudom h hogyan tudnak mérget tenni egy gyűrűbe....de nemtudom , remélem nem kell egész életemben hordanom , meg szinte úgy érzem hogyha leveszem , nem vagyok önmagam , vagy nem is tudom :S
2010. júl. 3. 12:41
 16/97 anonim ***** válasza:
89%
Akkor menj el egy paphoz...lehet hogy most hülyeséget mondok de nem lehet h valami gonosz? :S Én a papot is megpróbálnám
2010. júl. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/97 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem ezt csak beképzeled magadnak!

(Ne vedd rossz néven!)

2010. júl. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/97 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszolónak ..psze nem veszem rossz néven , de tényleg annyira valósághű az egész , meg ezek a "véletlen" egybeesések is..


Utolsó elötti , köszi a választ :) háát remélem h nem valami gonosz...paphoz..? nemtudom , lehet h az is egy megolds

2010. júl. 3. 12:51
 19/97 anonim ***** válasza:
83%

tegnap voltál a nagyinál..másnap, vagyis ma meghalt, ..azóta voltál ékszerésznél, ezotériával foglalkozó embernél, és most a gyászban gépezel...

vagy csak én vagyok eltévedve?

2010. júl. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/97 anonim ***** válasza:
82%

Mondok neked vmit....véletlenek nincsenek!

Ez a legnagyobb baromság, mit az ember kitalált,hogy "eltörtem egy poharat,véletlen volt"nem ez se volt véletlen!Minden okkal történik!Az se véletlen,hogy te nem vetted föl a gyűrűt és a nagyid meghalt-isten nyugosztalja szegényt-a te helyedben nem venném le!Sose lehet tudni,hogy mikor hoz szerencsét,vagy segítséget!Az ember minden dolgot amit nem tud megmagyarázni, csak annyit mond:"ez csak véletlen egybe esés, ilyen nincs ez baromság!"Na persze...

Őszinte részvétem:(

2010. júl. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!