Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Szerintetek a "nagy misztikuso...

Zsizsik666 kérdése:

Szerintetek a "nagy misztikusok" valójában egy LSD tripből szedik a baromságaikat?

Figyelt kérdés

Bocs az offért, meg ha valakit megsértek a hitében. Ezos lennék én is, de ezek a : "minden egy", "mindenki egy", "létezem és mégse létezem", "felülről látom magamat", "kívülről láttam magamat", "lét=nemlét", stb eszmék ezek valójában távol vannak a normális érzékeléstől. Sőt. Ha valaki okkult dolgokkal foglalkozik sem természetes érzések. Inkább egy lsd tripben vannak ilyenek! A valóságban sohasem jönnek ezek természetesen...szóval a "nagy misztikusok" LSD-t használtak, a többi emberrel meg próbálják beetetni, hogy ez a valóság, vallást gyúrtak köré, new ages vallást.


[link]


Pl. ebben sok az utalás, amiből lehet misztikus baromságokat levonni. Mintha valami nagy misztikus írta volna, pedig csak egy trip. Én nemhiszek ebben az "Egység" dumában, és őszintén, aki tapasztalta ezt, az LSD hatása alatt állt, ugye?:)



#egység #LSD #misztika #nagy misztikus
2012. okt. 16. 23:51
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:

ez, amiben vagyunk egy háttérből, mágusok által irányított világ


sok mindent elhittünk benne és sok mindennel azonosultunk


ez a létforma (Föld-bolygó) egy rafinált (lét)terület


itt szívatják a lelkeket


bezárják őket és folyamatosan lerabolják az energiáikat


ennek a létterületnek és annak, hogy mi folyik valójában itt

a megértéséhez,

nem erkölcsi tanításokra van szükség,

hanem az energetikai folyamatok megértésére és az ezekről való tudásra


ezért átkozzák meg a biblia első oldalain a tudást :-)


a beavatottak visszatartják a tudást, az ismeretet és folyamatosan visszaélnek vele,

ártó tevékenységekre használják


aki képes megérteni azt, hogy a bibliát milyen ördögi ravaszsággal írták meg, az megértheti, hogy mi történik vele (itt)


a biblia mondhatjuk azt, hogy szinte mindíg igazat mond és mégis elnyomó eredményekre vezet


hihetetlen ravaszság és mágia



a saját tapasztalásaitoknak és ismereteiteknek higgyetek és mindent vizsgáljatok meg - hivatkozzanak az átadásakor bármilyen tekintélyre!


a külső isten - így ebben a formában, ahogyan tanítják - egy fikció

(kitalált alak = az elnyomás esszenciája)


az ugyanoda történő folyamatos visszaszületést az elnyomók hozták létre és ők kontrollálják


az egész lényegében az erőforrásokról szól (=erőforrás-rablásról)


csináltak egy rafinált csapdát, amivel csapdába csalják a lelkeket (=a halhatatlan entitásokat)


ha megjelenik egy igaz tanítás, akkor ők gyorsan csapdává alakítják - úgy már fennmaradhat (ha őket szolgálja)


a bolygó minden vallása erről szól

2012. okt. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 A kérdező kommentje:

Súr, nagyon jók szerintem a meglátásaid. Habár pl. a pogány hit, igaz ezt énsem mondanám feltétlenül vallásnak, mondjuk úgy, hogy természetes hit, önmagunkban, a világban, a természetben, s a hozzá kapcsolható teremtő erőkben, stb. Szerintem ezek nem csapolják le az energiáinkat.

S igen, mindenkinek kéne egy jó kis LSD trip! Nagyon szeretném, vagy ayahuasca, akármi. Lehet teljesen természetes növény is. pl. beléndek. Nagyon vágyom rá :D Nem azért, mert nem jól érzem magam itt, hanem kiváncsi vagyok, nem beszívva szeretnék élni, csak kipróbálni. De sajnos a társadalmi megítélése rossz. Amit lesz@rnék, csak a közvetlen környezet sem támogatná, mert agymosáson mentek át. Kilehetne próbálni, ja ellenőrzött körülmények között, szép lenne, jó lenne. :)

Jajj, ne is mondd inkább!

2012. okt. 23. 20:36
 33/45 anonim ***** válasza:
nem csak LSD jo ra...;)en is mast hasznaltam , a hatas kb ugyanaz volt.;) az LsD -tol parazok:(
2012. okt. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
Vicodinból alkohollal.
2012. okt. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:

az igazi trip lehet, hogy az, mikor a thetánt (=önmagadat) felszabadítod


mikor elkezded megérteni ezt a MEST-univerzumot és a benne folyó játszmákat


amikor önmagadként létezel, élsz és gondolkodol


amikor nem mások alkotnak meg téged (napról-napra), hanem önmagad vagy,

felelős, teljes és hiánytalan személyként


.....

kívülről hazugságáradat ömlik ránk és már olyan sokszor elismételték nekünk a hazugságokat,

hogy már teljesen azonosultunk a kívülről kapott hazugságokkal


elárulok neked egy titkot:

LSD, ayahuasca, mescaline, peyot, meditáció, imádság stb. nélkül is elérheted a titkot (=az önismeretet és mindenek megismerését)


a thetán energiát és teret teremt

és a thetánokat (a ravaszabbak) csapdába ejtik

és ezután a thetánok ezeknek a ravasz entitásoknak

olyan energiát és olyan teret, olyan közmegegyezéses univerzumot teremtenek,

amilyet ezek a ravasz mágusok szeretnének


ott van benned a megkötözött isten, szabadítsd hát fel!


ezek a ravasz mágusok az istennel szemben tartják fenn a kis lezárt világukat


a tér az alap és két fajta tér van


tér energia anyag idő


aki a teret teremti, az teremti az energiát, az anyagot és az időt


ő is tudja feloldani mindezeket


belőle keletkeznek és belé is térnek vissza


azt mondják: kívül van


én azt mondom, jelenleg belül van és fogoly,


de azt is mondom, hogy ott van, ahol akar


a tudás az alap és tudás nem bűn


a hazugság, félrevezetés a bűn


még nem ismeritek magatokat, de vannak közöttetek olyanok, akik meg fogják ismerni önmagukat


ők szárnyalni fognak és levetik a korlátokat


ez az én tanításom és aki ebben hisz, ha meghal is él

2012. okt. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 an00nym válasza:

hello, vettem a fáradtságot a téma végigolvasására és tisztáznék néhány dolgot

bár először is szólok hogy a Daath fórumon tájékozódj ilyen témában, mert itt teljesen felesleges


nos, hiba no.1 klinikai halál állapota: ha az itt megjelenített szemléletmódot vesszük alapul, akkor nem teljesen természetes folyamat, a klinikai halál és valódi halál beálltakor is extrém mennyiségű DMT szabadul fel a tobozmirigyben (a dimetil-triptamin a legerősebb ismert természetes hallucinogén, mellesleg nagyon sok élő szervezetben megtalálható különböző mennyiségben) és ennek köszönhetjük a megváltozott tudatállapotot


hiba no.2, csak egy apróság, az ősi héberek és egyáltalán bárki, NEM vadkendert, hanem nemes INDIAI KENDERT használ/használt


hiba no.3 talán nem vetted észre de a beetetésed épp most folyik mégpedig Súr által, az utolsó hozzászólásában feltüntetett eszmék tipikusan a szcientológia "védjegyei", tőlük pedig óva intelek, amit azt hiszem megértesz ha hallottál már valamit a bolygó valószínüleg legmanipulatívabb szervezetéről


most némi saját vélemény:


ha ennyire érdekel a pszichedelia nem ártana regisztrálni a már említett oldalra ( [link] ha már van némi alapismereted tudni fogod mikor állsz készen egy pszichedelikus élményre és hogy hogyan vidd azt véghez


ezeket pedig ajánlom figyelmedbe:


Szepes Mária - A Vörös Oroszlán

Thomas Szasz - Szertartásos Kémia

Aldous Huxley - Szép új világ

(és az összes huxley könyvet ha a "létezés misztikája" érdekel)


Pszichedelikus Sámánizmus ---->


Carlos Castaneda összes ---->

2012. okt. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 an00nym válasza:

whoopsz virgonc az egerem....

az utolsó kettőnél a nyíl után az jön hogy "útmutató pszichedelikus élményekhez és kúltúrához"


Hunter S. Thompson - Félelem és reszketés Las Vegasban

Albert Hofmann - Bajkeverő Csodagyerekem

Timothy Leary összes


Terence McKenna munkásságának sem ártana utánanézned


filmajánló:


Rick Strassman: A Lélek Molekulája (DMT: The Spirit Molecule)

Mi a csudát tudunk a világról?


na ha ezeket elolvasod/megnézed rengeteg kérdésedre választ kapsz és rengeteg újabb kérdés fog felvetődni benned, amikre idővel megtalálod a saját válaszod, amire pedig nem még mindig ott van a Daath fórum (nem győzöm hangsúlyozni)


remélem tudtam segíteni :)

2012. okt. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 Alaque ***** válasza:
100%

Az a helyzet, kedves kérdező, hogy ilyen gondolatok vannak. Attól, hogy neked nincsenek ilyen gondolataid, attól még másoknak vannak. Szerinted mindenki, aki életében evett LSD-t, az egyből mind eggyé vált az univerzummal meg a természettel és hippiskedni kezdett, szeretkezik és nem háborúzik? Ezt nyilván te sem gondolod, hiszen akkor nem így festene a világ.


Elég sokan ettek már életükben LSD-t, olyanok is, akikről nem gondolnád, akár ismerőseid közül is, csak a legtöbben nem verik nagydobra, ugyanis nem jelent nekik spirituális élményt. Csak bevernek egy bélyeget, elszívnak pár cigit, bemennek a diszkóba, és jól érzik magukat meg egymást, jókat táncolnak, beszélgetnek.


Akkor szerinted mitől fogalmazódik meg egyesekben "ez az Egység duma" és társai? Tudod, szeretet, béke, meglepő pszichológiai meglátások meg ilyenek. Hát elárulom, attól, hogy eddig is így gondolták, csak nem kaptak megerősítést senkitől. A mi kultúránkban nincs helye ilyesminek, ezért nem tanítanak arra, hogy kibontakoztassák ez irányú érzéseiket az illetők. Egyes régi kultúrákban volt rá igény, ezért az akkori és ottani "nagy misztikusok" kibontakozhattak e téren.


A magyarázat röviden: abban a kulturális környezetben, amit nekünk dobott a gép (kereszténység, kapitalizmus és barátaik), a "mind összetartozunk, szeressük egymást, legyünk megértőek, valósítsuk meg önmagunkat" típusú gondolatok rombolóan hatnak a társadalmi berendezkedés egészére, ezért be vannak tiltva az efféle gondolatok. Az LSD konkrétan illegális, a "nagy misztikusokat" elszállt hülyének állítják be, mai követőiket drogosnak bélyegzik, ellehetetlenítik, kriminalizálják. Egy ókori Indiában viszont egészen másképp volt. Ott pont ezek a gondolatok voltak a dogmák, és azok voltak a "lázadók", akik nem hippiskedtek.


Tehát a válasz röviden: nem.

2012. okt. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 Alaque ***** válasza:
Hülyén fogalmaztam, fáradt vagyok. Szóval a lényeg, hogy azokból hoznak ki ilyen gondolatokat a pszichedelikumok, akik előtte is nyitottak voltak rá, hasonlóképp gondolkoztak, csak kellett nekik egy kis megerősítés, egyfajta ugródeszka. Ne várd, hogy ha LSD-t teszel Orbán Viktor pálinkájába, akkor majd megvilágosodik. Míg az eleve ezen az úton járó emberek kezében remek lámpás lehet az LSD, a legtöbb embernek csak egy nagyon durva beszakadást jelent.
2012. okt. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 A kérdező kommentje:
anoonym, ezek 1 részét pont most néztem meg:D
2012. okt. 24. 21:36
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!