Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Szerintetek a "nagy misztikuso...

Zsizsik666 kérdése:

Szerintetek a "nagy misztikusok" valójában egy LSD tripből szedik a baromságaikat?

Figyelt kérdés

Bocs az offért, meg ha valakit megsértek a hitében. Ezos lennék én is, de ezek a : "minden egy", "mindenki egy", "létezem és mégse létezem", "felülről látom magamat", "kívülről láttam magamat", "lét=nemlét", stb eszmék ezek valójában távol vannak a normális érzékeléstől. Sőt. Ha valaki okkult dolgokkal foglalkozik sem természetes érzések. Inkább egy lsd tripben vannak ilyenek! A valóságban sohasem jönnek ezek természetesen...szóval a "nagy misztikusok" LSD-t használtak, a többi emberrel meg próbálják beetetni, hogy ez a valóság, vallást gyúrtak köré, new ages vallást.


[link]


Pl. ebben sok az utalás, amiből lehet misztikus baromságokat levonni. Mintha valami nagy misztikus írta volna, pedig csak egy trip. Én nemhiszek ebben az "Egység" dumában, és őszintén, aki tapasztalta ezt, az LSD hatása alatt állt, ugye?:)



#egység #LSD #misztika #nagy misztikus
2012. okt. 16. 23:51
1 2 3 4 5
 1/45 A kérdező kommentje:
Ja! És hogy "feloldódik az egyéniséged" az is az LSD tripeknél tapasztalt jelenség.
2012. okt. 16. 23:55
 2/45 anonim ***** válasza:

Miért te miben hiszel?

Egy "nagy misztikus"

2012. okt. 17. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:

jah a daath ponthu tok jo,JO DOLGOK VANNAK OTT LEIRKALVA. legalabb reklamozod TE IGAZI EZOS! sztem te is vesd ra magad egyre , hatha megjon az eszed tole.Meg am kivancsi vagyok Te, latod a vilagot? a new age meg nem innen jott.

pedig csak egy trip...es szted mi a termeszetes erzes! okosits Mester!hahaha:)

2012. okt. 17. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
NEM!
2012. okt. 17. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 A kérdező kommentje:

Én csak egy rendkívül egyszerű, tapasztalati úton szerzett dolgokban hívő, mondjuk úgy, hogy "falusi józanparaszt misztikus" vagyok, a "nagy misztikusokhoz" képest. szóval hiszem, amit látok és tapasztalok. Persze lehet valamit megérzés szintjén is "látni", aztán, ha ez bejön, megjelenik a valóságban, akkor mondjuk rá, hogy tudok jósolni pl.

De hogy én, azt éreztem volna, hogy egy vagyok a dohányommal, és elszívnám magam, az még nem fordult elő. Szóval nincs tapasztalat, tehát, én külömbözöm a függönyömtől, a dohányomtól, a testvéreimtől, a macskámtól (szerencsére), tehát, külömbözőek vagyunk. Ha most lenne egy jó tripem, lehet nem ezt mondanám, hanem azt, hogy én vagyok macskám, ami már bad trip lenne, mert még nálam is negatívabb. DE! Ehhez LSD kellene, nem önmagától, természetesen előforduló érzés. Meditálok, és akkor is tudom, bármilyen "mélyen legyek is", hogy én nem vagyok te, sőt tudatos álmomban is tudom, hogy én alszom, és van egy álom-énem, és én nem vagyok az álmomban szereplő fa.

Így minden külömbözik egymástól, minden létezik, nincs Egység, mert az egy elvont (LSD-s)fogalom és soha senki nem tapasztalta természetes úton az egyénisége feloldódását a semmiben, és hogy ő nem létezik.

Persze lehet ellentmondani, ha mégis lenne ilyen tapasztalat!

2012. okt. 17. 00:23
 6/45 A kérdező kommentje:
Elnézést 3-as Úgy értem "csak" egy trip. Nem mondom, hogy kevesebb lenne, mint a valóság. De másabb. S ha már valaki ezotériával foglalkozik, természetes úton (IS) érzékelje a valóságot, ne kelljen hozzá LSD. Ez a minimum elvárás egy "misztikustól".
2012. okt. 17. 00:27
 7/45 A kérdező kommentje:
De indoklásokat is kérek, miért nem jöhetett innen a New Age? S miért is vagytok benne biztosak, hogy NEM LSD hatása alatt álltak a "nagy misztikusok" és nem onnan vették ezeket? Szóval tapasztalatokat kérek.
2012. okt. 17. 00:33
 8/45 anonim ***** válasza:
open your mind. am meg miert itt kerdezed? miert nem a linkelt oldalon erdeklodol? vagy ott szegyelled, mi? ertheto. am meg minden lehetseges. Amugy Teged is megprobaltak beetetni?Ez izgalmasan hangzik. meseld mar el,erdekel a modszeruk!
2012. okt. 17. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 A kérdező kommentje:
Nem, nem szégyellném egyáltalán. De a kérdésem már rég foglalkoztat, és a nagyonnagy misztikusoknak szólna, a rendkívüli módon LSD triphez hasonló eszméikről.
2012. okt. 17. 00:36
 10/45 anonim ***** válasza:
Csak ugy mellekesen megjegyzem , a hegyre mindig tobb ut is vezet...de amugy a szovegedbol sut a trip iranti ellenszenv.Szerinted , melyk nagy misztikus fogja itt neked meselni, honnan vette a vilagkepet, eszmejet vagymittomen miet, ha esetleg onnan van?
2012. okt. 17. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!