Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Szerintetek a "nagy misztikuso...

Zsizsik666 kérdése:

Szerintetek a "nagy misztikusok" valójában egy LSD tripből szedik a baromságaikat?

Figyelt kérdés

Bocs az offért, meg ha valakit megsértek a hitében. Ezos lennék én is, de ezek a : "minden egy", "mindenki egy", "létezem és mégse létezem", "felülről látom magamat", "kívülről láttam magamat", "lét=nemlét", stb eszmék ezek valójában távol vannak a normális érzékeléstől. Sőt. Ha valaki okkult dolgokkal foglalkozik sem természetes érzések. Inkább egy lsd tripben vannak ilyenek! A valóságban sohasem jönnek ezek természetesen...szóval a "nagy misztikusok" LSD-t használtak, a többi emberrel meg próbálják beetetni, hogy ez a valóság, vallást gyúrtak köré, new ages vallást.


[link]


Pl. ebben sok az utalás, amiből lehet misztikus baromságokat levonni. Mintha valami nagy misztikus írta volna, pedig csak egy trip. Én nemhiszek ebben az "Egység" dumában, és őszintén, aki tapasztalta ezt, az LSD hatása alatt állt, ugye?:)



#egység #LSD #misztika #nagy misztikus
2012. okt. 16. 23:51
1 2 3 4 5
 41/45 A kérdező kommentje:
ayahuasca sem lenne rossz vagy beléndek, salvia divinorum:D
2012. okt. 24. 21:38
 42/45 anonim ***** válasza:

igaz a kiegészítés: indiai kenderről van szó és nem vadkenderről :-)


a szcientológiáról: egyértelműsíthető, hogy egy brutálisan kíméletlen elnyomó szervezetről van szó; viszont az is valószínűsíthető, hogy eszméletlen tudásanyagon ülnek !


én soha nem voltam tagja a szervezetnek és valószínűleg nem is leszek !


viszont a szcientológia 8. dinamikához tartozó anyagaiban döbbenetes információk vannak


úgy mondom ezt, hogy egész életemben a vallásokkal, mitológiákkal, létfilozófiákkal stb. foglalkoztam


eszméletlen pl. hogy mennyi közös vonást találok az Uszpenszkij-Gurdijeff vonallal


.....

tudom, hogy ez egy tragikus szféra, egy elzárt terület, ahová az ideákat (=istent) nem lehet, nem szabad áthozni


ezért is tiltják pl. a szervezett beavatásokat pl. ayahuasca (dimetil-triptamin)


a DMT , nem kizárható, hogy az Isteni Öröm (Ananda) fizikai változata


...

ne feledjétek Prométheusz is - istenek közül isten - a tüzet (=Örömöt) lopta el (le) az irígy és féltékeny istenektől az emberek számára


....

ha említek egy témát, az nem azt jelenti, hogy a megszállottja vagyok (pl. szcientológia, sátánizmus )

...

az utóbbi időben megtanultam az információkat elkülöníteni a hordozóiktól


most már az információkat vizsgálom, nem a hordozókat !


.....


ez a létterület a ravasz manipuláció létterülete és minden szabadító tanítás kevés idő után fogságban tartó tanítássá válik ezen a létterületen


ezen a létterületen a TÚLÉLÉS és az ERŐ az isten


ebben hisz mindenki, aki itt van


ez a létterület a folyamatos inkarnáció létterülete (ravasz mágusok őrzik)

.........

2012. okt. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:

kérdező!


azért legyél óvatos ezekkel a szerekkel!


a daath-on is elég sok limonádé-infó van pl. túlságosan lelkes, túlzó!


valahol arra is szolgál, hogy eladják neked a cuccot, de legalábbis kedvet csináljanak hozzá


ez egy csapdaverzum - ne dőlj be mindennek!


ebben a világban minden pénz és üzlet! a beavatás is


a szcientológia pl. a halhatatlan isteni lélekről való tudást árulja (aztán, hogy mi lesz belőle...)

2012. okt. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:

elmondom nektek mi minden trip és istentapasztalás titka


minél kevesebbet kell enni és ha napokon át nem eszel vagy csak nagyon keveset, akkor elindulnak a szellemi dolgok


ha tudod, közben mi történik és valamennyire befolyásolni is tudod az eseményeket,

akkor elvileg bármilyen szintű tapasztalásokig eljuthatsz


az ember szellemi oldalát a bevitt táplálék nyomja el


ennyi


a dimetil-triptamin meg egy betiltott szer :-)


akkor ki kell vonni az emberek agyából


talán ki is vonják

2012. nov. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 A kérdező kommentje:

Van ebben a nem-evésben valami...

Amúgy nem értem, tényleg, miért tiltják ennyire, én mindenkinek adnék lehetőséget, hogy kipróbálja, aki túlzásba vinné, azt megbüntetném pénzben, meg elvonóra menne. Ugyanezt tenném az alkeszokkal is.

Bizonyos kereteken belül érdekelnének a természetes hallucinogének.

2012. nov. 9. 14:19
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!