Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Szerintetek a "nagy misztikuso...

Zsizsik666 kérdése:

Szerintetek a "nagy misztikusok" valójában egy LSD tripből szedik a baromságaikat?

Figyelt kérdés

Bocs az offért, meg ha valakit megsértek a hitében. Ezos lennék én is, de ezek a : "minden egy", "mindenki egy", "létezem és mégse létezem", "felülről látom magamat", "kívülről láttam magamat", "lét=nemlét", stb eszmék ezek valójában távol vannak a normális érzékeléstől. Sőt. Ha valaki okkult dolgokkal foglalkozik sem természetes érzések. Inkább egy lsd tripben vannak ilyenek! A valóságban sohasem jönnek ezek természetesen...szóval a "nagy misztikusok" LSD-t használtak, a többi emberrel meg próbálják beetetni, hogy ez a valóság, vallást gyúrtak köré, new ages vallást.


[link]


Pl. ebben sok az utalás, amiből lehet misztikus baromságokat levonni. Mintha valami nagy misztikus írta volna, pedig csak egy trip. Én nemhiszek ebben az "Egység" dumában, és őszintén, aki tapasztalta ezt, az LSD hatása alatt állt, ugye?:)



#egység #LSD #misztika #nagy misztikus
2012. okt. 16. 23:51
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
Talán igen. Bár nem pont az LSD-től, tekintve hogy száz éve sincs hogy létezik, de pl. a sámánok többnyire mind használtak pszichodelikus anyagokat. Azonban ettől még nem vezetném vissza az összes misztikus élményt a drogokra. A halálközeli élményt átélők sem szopogatnak el egy bélyeget, mielött történik velük, ami... pedig itt is gyakran feltűnik a minden egy duma. Persze itt is közre játszhat a kémia.
2012. okt. 17. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 A kérdező kommentje:

ÁÁÁÁ nem a tripet akartam lefikázni! Bocs ha így jött le. A misztikusokkal nem értek egyet, ezért nem azon az oldalon kérdezősködök. A trip az legyen trip, a misztika meg legyen misztika. Vezethetne ez az út is a misztikához akár, de akkor LSD nélkül is érezzék így. Ne kelljen hozzá eszköz. Vagy "csak" erősítse az eszköz az érzetet, de ilyen érzetek maguktól nincsenek!

Nincs a trip ellen semmi kifogásom, a nagy ködbe burkolózó misztikusság viszont ellenszenves.

2012. okt. 17. 00:48
 13/45 anonim ***** válasza:
a legtobb beszamolo az utazasokrol kisertetiesen egybevagnak...pl x egyed x idoben x helyen ugyanarra jott ra, mint x idovel elotte vagy utana Y egyed Z helyen.Sztem itt feltetelezunk egy jo kis konteot.a gyikon sosem eleg belole!Most a tapasztalt es normalis IQ val megaldott hasznalokrol beszelve, akik egy- ket nap kihagyas utan nem kergulnek be.
2012. okt. 17. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
igen , mondjuk ebben igazad van , hogy anelkul is legyen kepbe.egyebkent mit ertesz misztikus kodon, mert vannak olyan erzesek es gondolatok trip kozbe , amit esetleg nem tud az illeto huen leirni vagy erzekeltetni egy kivulallo szamara.Na , most nem tudom , hogy Te ezzel talalkoztal eddig vagy csak titokzatoskodo es mindent misztifikalo iditakkal...?:)
2012. okt. 17. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 A kérdező kommentje:
Jujj, nem a trip érdekelne ilyen szempontból most, persze, amit nem lehet elmondani azt nem, és h.lyén is hangzik szavakba önteni valamit és van ilyen a misztikában is. Csak annyi, hogy szedje a misztikus természetes módon, csak ÖNMAGÁBÓL kiindulva a nézeteit, oké a halálközeli élmény pl. jó példa volt. Szóval alap, hogy ne a tripből szedje már, mert onnan nem fogja mindenki szedni, hanem tapasztalja meg csak úgy "spontán". Utána felőlem utazgathat egész életében, de akkor ne terjessze ezeket az eszméket, vagy tegye hozzá, hogy olyan állapotok eléréséhez LSD kell.
2012. okt. 17. 01:02
 16/45 anonim ***** válasza:
En nem ertek a misztikahoz, sot az LSD- se probaltam meg....De a halalkozeli elmenyt csak sztem dr.!ogokkal( marmint azok egy bizonyos csoportjval lehet reprodukalni! mar ha az tenyleg az, es nem csak az ember agya jatszik az emberrel.Szoval ha egy ezos ilyet ilyenrol hablatyol...az kamuszagu.:)
2012. okt. 17. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:

egyszer olvastam egy cikket. abban a szerzo eleg erdekes megvilagitasba helyezte a dolgokat.


ugy gondolta hogy van az ember, a test amit a lelke iranyit. normalis esetben ontudatunk es akaratunk birtokaban vagyunk ilyenkor jozanul szemleljuk a vilagot, nem ferkozhet hozza a lelkunkhoz semmi amit mi magunk be nem engedunk.

viszont az alkohol a drogok a meditacio agykontroll mind lebenitja az akaratunkat ontudatunkat, a termeszetes onvedelmi rendszerunket ezaltal sebezhetove teve a lelkunket a demonokkal szemben. innentol kezdve pedig nem furcsa hogy olyan dolgokat latunk amit maskor nem, olyanokat tapasztalunk amit egyebkent nem.

2012. okt. 17. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:

"Szerintetek a "nagy misztikusok" valójában egy LSD tripből szedik a baromságaikat?"


Igen, a "nagy misztikusok" és az LSD-t szívók ugyanazt a síkot tapasztalják; és mégse ugyanaz, a különbség az irányításban van. Nagyon könnyű bevenni egy tablettát, ha már amúgy sincs túl nagy irányításod az egészen fizikai életed felett, és nagyon könnyű bekerülni a diliházba, ahol még kevesebb erőfeszítést kell tenned (mivel az ápoló kicseréli a pelust). Nem véletlenül nem látjuk ezeket.

2012. okt. 17. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:

Sosem LSD-ztem, de rendszeresen érzékelem az általad említett jelenségeket. Az Egységtudatot akkor kezdtem tapasztalni, amikor spontán telepatikus kapcsolatba kerültem az egyik ismerősömmel.


A jelenség létezését 20. századi orosz parapszichológusok is elismerik, tudományosan fel is tárták egy olyan, 1964-ben kiadott könyvben, amiben a cenzúra még nem tudta, hogy pontosan mit is kellene kisatírozni..


[link]


[link]


Ha félálomban éreztél már olyat, hogy repülsz, és láttad a szobádat, úgy, hogy a bútoraid össze voltak keveredve, könnyen előfordulhat, hogy te is láttad volna magad felülről, ha visszanézel az ágyadra. Fura egy állapot ez, én sosem nézek vissza az ágyra ilyenkor, mert sokkal izgalmasabb, hogy átlátok a falakon. És esküszöm, tényleg nem élek drogokkal..


Lehet, hogy kattantak vagyunk, nem tudom :) Azt viszont tudom, hogy aki ilyesmit tapasztal, az élmény után már nem tudja kijelenteni, hogy nem, ilyen márpedig nem létezik..

2012. okt. 17. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
Úgy látom nem értetted a kérdést. Te konkrétan miben hiszel?
2012. okt. 17. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!