Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Az ezotéria témát miért nem...

Az ezotéria témát miért nem hanyagolják a szkeptikus emberek?

Figyelt kérdés
Majdnem mindegyik kérdésnél az van oda írva hogy áá hülyeség meg beteg vagy stb stb. Ha nem hisztek benne akkor miért írkáltok olyanoknak mindenfélét amit gondoltok akik hisznek benne ??? Biztosra tudom venni hogy az olyan emberek akik hisznek benne és adott esetben segítségre van szükségük csöppet sem érdekli őket a szkeptikusok véleménye sőt nagyon is zavaró tud lenni ha egy szkeptikus ember próbálja meg magyarázni annak az adott személynek hogy az ő véleménye szerint tekintsen a dolgokra... Egyszerűen szánalmas. Vagy csak szimplán mindegyik szkeptikus ember aki az ezotéria témában van unatkozik és bosszantani jár fel kommentelni ? Siralmasak vagytok szkeptikusok :D 19/L
2011. dec. 11. 11:59
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/77 anonim ***** válasza:
11%
Hát te ostobább vagy, mint gondoltam! Ha be mész egy lakásban és előtte pár perccel hagyták abba az ereszd el a hajamat, érezned kellene a a levegőben lévő feszültséget. Ha nem érzed, te egy érzéket ember vagy . Sajnálom az ilyen embereket, akik csak a fizikai világot észlelik. Ösztön lény vagy? aki csak tele legyen a hasad és szex, vigalom, és semmi más nem érdekel azon kívül, hogy az élethez a kellékeket beszerezd
2011. dec. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/77 anonim ***** válasza:
Menj be kérlek egy ilyen szobába, elfedett szemmel és füldugóval, esetleg az orrodat is betömheted. Ha ez után te érzed a feszültséget meghajolok előtted.
2011. dec. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/77 anonim ***** válasza:

Nem vagyok ösztönlény, de rendelkezünk egy olyan nevetségesen ódivatú és nagyon nem ezoterikus-kristályprogramozott dologgal, mint gondolkozás és tapasztalatgyűjtés, esetleg nem ezotéria magazingból értesülsz a legújabb kutatási eredményekről, hanem mondjuk normálisabb forrásokat olvasva.


Ha pedig szexuális-kajáló öszötnlények vagyunkk, mert nem hiszünk a rezgésekben és a kristályok gyógyító sugárzásában, akkor legyen. De nem csinálnak hülyét belőlem úgy, hogy kvantumenergiával tisztított tudatjavító energiakristályokat veszek 10.000 forintért.


És példádnál maradva ha te belépve egy üres terembe megmondod, hogy ott előtte két ember verekedett vagy vitatkozott, te is kapsz egy tálca sört :)

Addigis olvasgassunk mindannyian a kristályokról és a rezgésekről egy tökéletes szakmai oldalt:

[link]


Eleinte még csak vibrációról ír, meg hogy a kutatók ezt mennyire igazolták, azonban tovább olvasva megtudhjatjuk az atlantiszi kristálygyógyászat alapjait, tudományos bizonyítékait, valamint Jézus -mint fénylény- szerepét az atlantisziaknál és hogy jövőre az orion összes csillagának pólusa meg fog változni. Mert ez tudomáynosan bizonyított tény. És még sok hasonló ökörség... Sok hülyeség kis helyen is elfér... Jó hívést.

2011. dec. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/77 anonim ***** válasza:

utolsó! vigyázzzz! itt kötelező mindent elhinni.

ha nemhiszed el a sok farkasemberes meg reptoidos, vámpiros mesét akkor meglincselnek

2011. dec. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/77 anonim ***** válasza:

Jesszus... 11:29 és a 16:43-asban szereplő link... hát ez ütött.

Mondjuk igen, tényleg tök logikusan következik a rezgésszámból, hogy egy veszekedés után a ház levegője tele van feszültséggel, és mi ezt azért nem érezzük, mert nem hiszünk a rezgésszámban, és érzéketlen (bocsánat, "érzéket") emberek vagyunk, tehát ösztön[szóköz]lények, és sajnos csak a fizikai világot észleljük, és ebből következően nekünk elég a kaja, a szex és a vigalom, semmi más nem is érdekel.

Majd vigyázok erre, ha legközelebb bemegyek egy lakásban.



Ó

Máj

Gád


És ilyeneknek szavazati joguk van.

2011. dec. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/77 anonim ***** válasza:

"És ilyeneknek szavazati joguk van."


Jaj, jaj, milyen szörnyű, hogy ezeknek a buta embereknek, akik hisznek abban, hogy egy helynek, vagy lakásnak kisugárzása van, "szavazati joguk van."


Szörnyű, iszonyú, rettenetes, maga a sötét középkor, óh Istenem, mennyire, de mennyire buták, mennyire hiszékenyek, mennyire primitívek!


De én bezzeg milyen okos, bölcs, racionális vagyok!


Uncsik vagytok szkeptikusok az állandó vinnyogásotokkal arról, hogy, aki hisz ebben vagy abban, az "Meeeeenyire primitív!"


Unalmas és idegesítő ez az állandó okoskodás, meg kötekedés, meg a magatok felmagasztalása másokkal szemben.


Olyanok vagytok, mint az unatkozó vénasszonyok, akik nagy egyetértésben sopánkodnak, és kínjukban szapulnak másokat.


Mindenki abban hisz, amiben akar, ha ti nem akartok, ne higgyetek!


De ezzel a kötekedéssel sokkal hülyébbnek és szánalmasabbnak tűntök, mint azok, akiket le akartok járatni.


Üdv: egy szkeptikus

2011. dec. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/77 anonim ***** válasza:

mi nem akarunk senkit lejáratni. legalábbis én nem.

lejáratják ők magukat rendesen...

2011. dec. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/77 anonim ***** válasza:
Jaj de szánalmasak vagyunk, hogy mi nem hiszünk az épületek rezgésében, ellenben már hallottunk a meta és nonverbális kommunikációról:(
2011. dec. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/77 anonim ***** válasza:
Én meg utálok mindenkit, mint a sz@rt.
2011. dec. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/77 anonim ***** válasza:

Ha mindenki azt hisz, amit akar, akkor én miért ne hihetném, hogy jó, amit ide írok? Vagy rám már ez nem érvényes?


Amúgy te sem értetted meg a problémát, az emberi hülyeség nem olyan dolog, amit mosolyogva hagyni kell terjedni, és ha az okos szó nem használ, akkor le kell őket járatni, nevetségessé tenni, hogy ráeszméljenek, hogy mit is csinálnak. Én mindkettőt használom, és mindig az okos szóval kezdem. Csak sajnos egyesek túl hülyék, hogy felfogják, így kényszerítenek az effélére.

Te is csak akkor érted meg, hogy a hülyeség nem jó, ha személyes károd származik belőle.

2011. dec. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!