Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Az ezotéria témát miért nem...

Az ezotéria témát miért nem hanyagolják a szkeptikus emberek?

Figyelt kérdés
Majdnem mindegyik kérdésnél az van oda írva hogy áá hülyeség meg beteg vagy stb stb. Ha nem hisztek benne akkor miért írkáltok olyanoknak mindenfélét amit gondoltok akik hisznek benne ??? Biztosra tudom venni hogy az olyan emberek akik hisznek benne és adott esetben segítségre van szükségük csöppet sem érdekli őket a szkeptikusok véleménye sőt nagyon is zavaró tud lenni ha egy szkeptikus ember próbálja meg magyarázni annak az adott személynek hogy az ő véleménye szerint tekintsen a dolgokra... Egyszerűen szánalmas. Vagy csak szimplán mindegyik szkeptikus ember aki az ezotéria témában van unatkozik és bosszantani jár fel kommentelni ? Siralmasak vagytok szkeptikusok :D 19/L
2011. dec. 11. 11:59
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/77 anonim ***** válasza:
Én azt mondom, hogy mindenki abban hisz amiben akar. Én se szeretném ha bele szólnának miben hiszek, vagy mit szeretek enni. Fogadatlan prókátornak meg azt mondom, foglalkozzon saját magával. Vizsgálja meg mélyebben, hogy biztos az a jó amiben ő hisz? Megbizonyosodott arról hogy amiben ő hisz az a tuti? Aligha.
2011. dec. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/77 anonim ***** válasza:

szoval hülye vagyok amiért kétkedek a reptoidok létezésében?


csak 1et mutassatok! az a hülye aki nemhisz a nemlétezőben? ugyanmár...

2011. dec. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/77 anonim ***** válasza:

a kérdésekhez nemszokták odairni hogy kötelező elhinni.

ezért néha kétkedünk. mert nem tilos!


ne legyen már kötelező minden állatságot elhinni..

2011. dec. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/77 anonim ***** válasza:
68%
Olvasd el a hetedik választ, zseniarcúkám. És nem árt néha gondolkodni. A szkeptikusok általában gondolkodnak, ah te nem tudsz, nem csoda, hogy utálod őket.
2011. dec. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/77 A kérdező kommentje:
Nem kell el hinni azt amit nem akartok , de akkor az olyan embereket ne sértegessétek akik hisznek olyan dolgokban amikben ti nem ! Mert nem érdekli azt az adott személyt a sértő vélemény egy szkeptikustól mit nem lehet ezen meg érteni ?? Mert a ti szemetekben az az egyén már elmebeteg meg stb... -.-"
2011. dec. 11. 21:45
 46/77 anonim ***** válasza:

de akkor ki a hülye? én mert nemhiszek a reptoidokban vagy az aki erőlteti hogy vannak de senkise látta őket?


miért nemakarja senki bizonyítani?


énmeg tudok repülni. aki nemhiszi az szkeptikus? nem! csak ép elméjű.


annyi butaságot irnak az ezo-ban. én elhinném ha bizonyítanák. de valamiért nemsikerül semmire bizonyítékot szerezni.. miért? miért?

2011. dec. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/77 anonim ***** válasza:

Én olyan boldog lennék, kedves kérdező, ha a hozzád hasonló, ostoba, korlátolt, beszűkült idióták egyik napról a másikra egyszerűen eltűnnének a bolygóról.

Nem érdekelne, hogy szellemek vagy reptoidok vitték el, avagy az angyalok emelték maguk közé őket, csak örülnék, mert végre nem lesz a sok agyatlan, aki szerint a tudomány hülyeség, aki szerint a fejlődés rossz, akik szerint a gondolkozás ciki...

2011. dec. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/77 anonim ***** válasza:

kár akármivel érvelni itt.

csak a bizonyítatlan láthatatlan foghatatlanban hisztek..

2011. dec. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/77 A kérdező kommentje:
22:08 senki osztott neked lapot , és a kérdés az volt hogyha nem hisztek az ezoterikus dolgokba akkor miért nem hanyagoljátok ? És már megint az a komment nyilvánul meg illetve a privát üzi amit kaptam ! És ezen el lehet gondolkozni ... Érdemes is !
2011. dec. 12. 00:06
 50/77 anonim ***** válasza:

Az a vicces, hogy van olyan tudományos elmélet ami tökéletesen passzol bizonyos ezoterikus felfogásokhoz. S ezeket nem sarlatánok találták ki, hogy lehúzzák az embereket. Kíváncsi lennék, hogy az ide irogató szkeptikusok, azokat a kutatókat is hülyének tartják akik a "Holografikus Univerzum" és hasonló elméletek hívői.

Persze lehet nincs igazuk, de mindenképpen elgondolkodtató, s nem rögtön elvetendő.


Itt van egy interjú Michael Talbot-al a Holografikus Univerzum elméletről:

http://www.youtube.com/watch?v=ZAg1ZruaHWI

Valamint néhány előadás:

[link]

2011. dec. 12. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!