Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van a karomon egy apró, de...

Van a karomon egy apró, de jól kivehető köralak. (Többi lent) Jelent ez valamit, vagy én vagyok a hülye?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben észrevettem, hogy a bal karom belső oldalán (mármint nem belül, hanem a belső oldalon, ami kevésbé is barnul le és az embereknél mindig világosabb. Tudjátok, na) a csuklóm alatt kb. 5-6 centivel található egy kis köralak. Biztos, hogy nem heg, ugyanis soha az életben nem sérültem ott meg, és rühes sem vagyok. :D Egy kicsit elhúztam ott a bőrt, és a "motívum" nem maradt egyhelyben, szóval nem az ereimet látom. Nem kosz. Észrevettem, hogy "szára" is van, így olyan mint egy kulcs. Nem volt ott egész életemben, nemrég jelent meg. Mi ez? Valamit jelent, vagy ilyen mindenkinek van, vavy beteg vagyok?
2011. dec. 10. 12:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Valami megnyomta.
2011. dec. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem, mert már vagy egy hónapja ott van. A kör színe barna, mintha megégtem volna, de tuti hogy nem, ebben biztos vagyok.
2011. dec. 10. 12:53
 3/10 anonim ***** válasza:

te vagy a kiválasztott, de viszed az egy gyűrűt Mordorba.


Vagy esetleg valamilyen bőrbetegség.

2011. dec. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én is épp gyűrűk ura lázban égek.
2011. dec. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát én nem :D Még egyszer sem néztem végig.
2011. dec. 10. 16:43
 6/10 anonim ***** válasza:
Lehet fémallergiád, és, ahol hozzáért esetleg valami fém, vagy gomb, vagy csat, ott ez kialakult.
2011. dec. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nézd végig a filmet,aztán lehet utána elmúlik.
2012. jún. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Nem csípett meg a körön belül kullancs? Mert ez a lime-kór tünete, hogy a kullancs csípés körül egy színes kör kezd nőni. Bár gondolom a kullancsot észrevetted volna.
2012. jún. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nézd meg nem apró pöttyökből vagy hólyagokból áll e a kör, illetve hogy belesimul e a bőrfelszínbe vagy kiemelkedik belőle. Simán lehet ekcéma is, de egy bőrgyógyász semmiképpen sem árt ha látja.
2012. jún. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Mondom, nem kullancs csípés, és nem is hólyagos. Nem emelkedik ki, egyszerűen olyan, mintha egy apró köralakban lebarnultam volna.
2012. jún. 20. 19:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!