Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért nem indul a Simsonom? A...

Miért nem indul a Simsonom? A Reptoid miatt?

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet, hogy szikra van, benzint rendesen kap, nem kopott el semmi, üzemanyag is van, keverési arány is jó, karbi is ól van beállítva, de mégsem indul. Szerintem már csak a Reptoidok miatt nem indulhat. Ha igen, akkor, hogy lehetne a motort Reptoidítlani? A válaszokat előre is köszönöm!
2011. nov. 27. 17:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Én tudok megoldást a problémára. Mindössze annyit kell tenned, hogy egy napra nálam hagyod, és másnap viheted is. Persze hozz magaddal 30ezret fizetségül.
2011. nov. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Tegyél RÉPA-t a kipufogóba.
2011. nov. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nem, én mindenképpen házi megoldást szeretnék!


Utolsó: kipróbáltam, de még most se indul! :S

2011. nov. 27. 18:04
 4/9 anonim ***** válasza:
cseréld ki a gyertyát.
2011. nov. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hívd ki a hüllőirtókat:D De a Répa hülyeség! Tele kell tömni dióval az egészet! Na majd az segít!
2011. nov. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A gyertya nincs benn egy hetes, és már az olajtól meg is tisztítottam tiszta benzinbe, szép tiszta volt, de hát...
2011. nov. 27. 18:33
 7/9 A kérdező kommentje:
Utolsó: Vagy inkább hatos anyákat kéne tenni a karburátorba nem?
2011. nov. 27. 18:58
 8/9 anonim ***** válasza:
Torokszívása rendben van? Mennyivel megy, ha kettőből visszateszed háromba? Ja és a falni az milyen? Bordázott vagy alsóhasítású?
2011. nov. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Te böszme, honnan tudnám, ha be se indul?! Minden rendbe van rajta, és a Belkovics Róbertet ismeri mindenki.
2011. nov. 28. 16:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!