Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Kíváncsi vagy az ascendensedre?

Kíváncsi vagy az ascendensedre?

Figyelt kérdés

Csak akkor tudom megírni, hogy mi az ascendesed, ha ide írod a születési év, hó nap óra perc, és hol.


Ha tudod az ascendensedet, megtudod, hogy milyen típusú társat rendel hozzád a sors


2011. ápr. 6. 18:24
1 2 3 4 5 6
 51/55 A kérdező kommentje:
Nagyon jól kijöhettek egymással, hogy ebből mi lesz, azt nem tudom. Egyenlőre nem látok problémát, inkább próbáld megismerni az embert benne. A szikra ott van. Mindenki a szép oldalát mutatja. hagyd, hogy érjen ez a kapcsolat. Egy Skorpió nagyon tud ragaszkodni,szeretni, de nagyon meg is tud bántódni. Fehér ember nem felejt. Amennyit kapsz tőle, te is annyit adj
2011. ápr. 11. 20:11
 52/55 anonim válasza:
köszönöm szépen:)
2011. ápr. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/55 anonim válasza:
0%
20:11:azaz kedves kérdező! konkrétan a semmit mondtad neki
2011. ápr. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/55 anonim ***** válasza:

1990.08.16. Oberhausen,Germany .:D

De sajnos az időt nem tudom az nagy gáz?:\

2011. szept. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 A kérdező kommentje:

04-06 22:59 Miskolc kiegészítés a születési adatodhoz kapott ajánlás, hogy Mérleg való hozzád.

Ha ilyen kis harcos maradsz, akkor az a Mérleg elmenekül tőled. Nem ártana, ha kevésbé harcias lennél. Gyakorolni kell a türelmet

2011. nov. 14. 18:27
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!