Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyen vagyok? Mérleg nő...

Milyen vagyok? Mérleg nő vagyok skorpió aszcendenssel, arra vagyok kíváncsi, hogy ez mit jelent?

Figyelt kérdés
Milyen a személyiségem? (neten nem találtam)
2011. jan. 30. 22:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Számtalan asztrológiai cikk van a neten, ami foglalkozik a mérleg nő jellemző tulajdonságaival. De talán olyan a személyiséged, hogy nem vagy tisztában magaddal, hogy milyenek a tulajdonságaid. Szerintem úgy 14-17 éves lehetsz. Gondolom most megy végbe az agykérgedben a mielinizáció, mert olyankor minden tini bekattan, és azt se tudja ki ő.
2011. jan. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezt szerintem neked kéne tudni igazán.
2011. jan. 31. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Bocsi, én azt szeretném tudni hogy mik a jellemzőek egy olyan nőre akinek a csillagjegye mérleg az aszcendense skorpió... 20 éves vagyok és nem az érdekel hogy kedves vagyok -e vagy szeretem-e az édességet, hanem hogy ez a párosítás milyen jellemvonásokra vall.

Ha valaki tud nekem normális válasz adni, azt megköszönöm :))

2011. jan. 31. 20:11
 4/4 anonim ***** válasza:

A sógornőm mérleg-skori :) Igazi talpraesett csaj, nem ijed meg a kihívásoktól, nem tudsz neki olyat mondani, amit ne csinálna meg. Viszont sokszor nem figyel oda másokra, átveszi az irányítást úgy, hogy nem is kérik, lekezelően beszél az emberekkel.

Hogy terád ez pont illik-e nem tudom :)

2011. febr. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!