Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Kíváncsi vagy az ascendensedre?

Kíváncsi vagy az ascendensedre?

Figyelt kérdés

Csak akkor tudom megírni, hogy mi az ascendesed, ha ide írod a születési év, hó nap óra perc, és hol.


Ha tudod az ascendensedet, megtudod, hogy milyen típusú társat rendel hozzád a sors


2011. ápr. 6. 18:24
1 2 3 4 5 6
 11/55 anonim válasza:

Városra. (fokhálózat szerint kell nézni)

De az óra, perc mindenképp kell hozzá.

2011. ápr. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/55 anonim ***** válasza:
52%

vagyis aki nem tudja hogy melyik órában és percben született az soha a büdös életbe nem tudja meg az ascendensét...

Nem baj,legalább magamtól választottam párt és nem egy holmi buta horoszkóp alapján..

2011. ápr. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/55 anonim ***** válasza:
100%

Most tök nem értem itt a népeket!


Folyton itt idegesítem magam, mikor olvasom a 2432. ha ilyen aszcendensű egyén vagyok akkor ki illik hozzám...? típusú kérdést. Most végre van egy bátor jelentkező, aki összegyűjti őket egy csokorba, és kielégiti minden igényüket. Idővel aki értelmesebb az úgy is rájön, hogy felesleges ilyenen györötni magunkat, aki nem annak meg úgy is mindegy.


Én inkább hálás vagyok, hogy az én idegrendszerem helyet, a kérdezőt vagy segítőt macerálják. És még élvezi is!

Mindenki jól jár.


Szóval én köszönöm. Remélem népszerű lesz.

2011. ápr. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/55 anonim ***** válasza:
1990. 07. 09. éjfél után 5 perccel, Miskolc (teljesen pontosan: B.-A.-Z. Megyei Kórház és Egyetemi Oktató Kórház).
2011. ápr. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/55 A kérdező kommentje:
Ha nem tudod a születési órádat, nem tudok segíteni. Igen a város kell
2011. ápr. 7. 08:29
 16/55 A kérdező kommentje:
22:59 Kos ascendens /16 fokára esik./ Mérleg illik hozzád, /harcolj velem a békéért/ Kereskedelmi kapcsolat révén fogsz találkozni a nagy Ő -vel
2011. ápr. 7. 08:37
 17/55 anonim ***** válasza:

Szia!

1981.05.05.19.43 Karcag.

2011. ápr. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/55 A kérdező kommentje:

lyalya válasza:


Szia!

1981.05.05.19.43 Karcag.


Bika havában születtél, és Skorpió az ascendensed. Ha nem ragaszkodol mindenáron a szabadságodhoz, könnyebb lenne. Mindig a tagadás oldaláról közelíted meg a dolgokat. Kicsit elhamarkodod a dolgokat, pedig a külvilágnak szeretnél megfelelni. Kapcsolataidban türelmetlen vagy, nagy a baleset veszélye, mert kapkodó vagy

2011. ápr. 7. 15:56
 19/55 anonim ***** válasza:

Hát hozzám milyen típusú társ való? (És minden más érdekel, ami a dátum kapcsán eszedbe jut!)


Szolnok, 1979.11.30. 01:13


Köszönöm!

2011. ápr. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/55 anonim ***** válasza:

Tegnapi 22:59-es vagyok. Köszönöm a választ! :)

Érdekes, amit írsz. Legjobb barátnőm Mérleg, imádom, de néha kiidegel a határozatlanságával. Szóval, azt mondod, hogy harcos feelingű lesz a párkapcsolatom..... Pedig már vártam a békét :)

Még annyit megmondanál, hogy körülbelül mikor fogok a párommal összejönni, és hogy honfitársam-e, vagy külföldi, és velem egykorú, vagy tőlem fiatalabb/idősebb? A kereskedelmi kapcsolat említése is érdekes, mostanában dolgozunk egy vállalkozás elindításán testvéremmel. Megadok privát emilcímet, hogy ne toljuk szét az oldalt!


Mégegyszer köszönöm a választ! :D

2011. ápr. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!