Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Kíváncsi vagy az ascendensedre?

Kíváncsi vagy az ascendensedre?

Figyelt kérdés

Csak akkor tudom megírni, hogy mi az ascendesed, ha ide írod a születési év, hó nap óra perc, és hol.


Ha tudod az ascendensedet, megtudod, hogy milyen típusú társat rendel hozzád a sors


2011. ápr. 6. 18:24
1 2 3 4 5 6
 31/55 A kérdező kommentje:
Rák születésű és Mérleg ascendensed van. Kos illik hozzád, és korban idősebb
2011. ápr. 10. 05:27
 32/55 A kérdező kommentje:
Katha! Nagyon fontos, hogy tanulj, két diplomát is kinézek belőled, csak egy kicsit kell erőlködnöd.Csak akkor leszel magaddal megelégedve, ha felmutatsz valamit, hogy ezt a saját erődből érted el. Bízzál önmagadban, meg lesz az eredménye
2011. ápr. 10. 05:33
 33/55 anonim ***** válasza:

Szia! Testvérem 1971. január 3-án született Miskolcon 11:00-kor. Nem egy jó társaságba keveredett (szekta jellegű horda, aki a rendszerváltás után pofátlankodtak be ide), szeretném tudni, mi lesz vele, mert aggódom érte.


Választ köszi!

2011. ápr. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/55 A kérdező kommentje:
A tesód kb. 37 perccel korábban született, különben nem csatlakozott volna semmilyen szektához. Így Bak, Halak ascendensel. Bizony nem igen fog tudni kimászni belőle. Ha a mostani bolygóállások mint Mérlegben a Szaturnusz nem segít, akkor ott is fog maradni. Mi ez a scientológia ? vagy a hitgyülekezet. Mert egyikből se tud kilépni, aki egyszer oda belépett. A scientológia magához láncolja azzal, hogy ott képezi magát és akkor stabil ember lesz, ami nem igaz. Én belülről láttam az egészet. A hitgyülekezet meg tömegpszichológiával dolgozik . Onnan meg ezért. Tudod ez az ő élete, nem vagy felelős érte. Elég idős ahhoz, hogy felelősséget vállaljon magáért, hiszen már 40 éves. Ő alapjáraton egy gyenge ember, aki arra megy amerre a szél fújja. Közösségben érzi magát biztonságban
2011. ápr. 10. 18:41
 35/55 anonim ***** válasza:

Igen, a scisek azok a mocskok!

Köszi a választ!

2011. ápr. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/55 A kérdező kommentje:
Sajnos amíg magától rá nem jön, hogy ez nem az amire neki szüksége van, addig nem tud kilépni.Általában az ilyen labilis embereket tudnak magukhoz láncolni. Addig auditálják, és hiú ábrándokkal kecsegtetik, hogy KLÍR azaz tiszta lesz. Mentes minden engramtól. Tudom hogyan működik, hiszen én is elvégeztem az auditori tanfolyamot, csak rájöttem, hogy kezdőkkel végeztetik el az olyan auditálást, aki bekerül ebbe a körbe. Én mielőtt végeztem volna otthagytam. Azért mentem oda, hogy látni akartam mit tettek a lányommal. Ki is tudtam venni a karmaik közül, hiszen látta, hogy értem miről szól az egész Az én lányom még majdnem ingyen, még dolgozott is nekik, majdnem becsavarodott. Végül ráébredt, hogy neki ez nem jó. Ez már 12 éve. Azóta is küldik az újságot. Én meg kidobálom. Fogva tartják azzal, hogy nélkülük nem tud megélni. Magukhoz láncolták. Nyugodj bele, ha jó kapcsolatot akarsz vele fenntartani
2011. ápr. 10. 21:49
 37/55 A kérdező kommentje:
Nagyon kevés embernek sikerül tőlük megszabadulni, mert olyanok mennek oda, akik idegrendszeri zavarokkal küzdenek, ezért tudják magukhoz láncolni
2011. ápr. 10. 21:52
 38/55 anonim ***** válasza:

1992.08.04. 11 óra 42 perc Budapest X.kerület.(Bajcsy- Zsilinszky kórház)

Ez így jó??

2011. ápr. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 anonim ***** válasza:
Hogy érted, hogy nyugodjak bele?! Hiszen nemzetellenesek és romlást hoznak a világ népeire!
2011. ápr. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/55 A kérdező kommentje:
Már nagyon sok fórum foglalkozott velük. Sőt a politika is. Németországban egyenesen üldözték őket. Nagyon erősek, olyan gazdasági erő van mögöttük, hogy nem tudnak velük mit kezdeni. Itt csak az egyén maga elhatározásából tud kilépni, ha van elég erő benne. De a te bátyád úgy csüng rajta, mintha enélkül a szekta nélkül nem tudna létezni. Ez számára egy kapaszkodó. Biztonság érzet hiú reményét olyan mélyen elültették benne., (20 év alatt) hogy már nem tud kikeveredni belőle. Én nagyon sok hozzátartozóval beszéltem, sokan ugyan ebben a cipőben járnak. Lányom volt osztálytársainak majdnem a fele. Tudom nehéz elhinni, de a lányomnak is csak úgy sikerült, hogy kiment Dániába és ott szembesült a dolgokkal, itthon meg várta a leendő férje, aki mellett biztonságban érzi magát.
2011. ápr. 11. 08:08
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!