Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Kíváncsi vagy az ascendensedre?

Kíváncsi vagy az ascendensedre?

Figyelt kérdés

Csak akkor tudom megírni, hogy mi az ascendesed, ha ide írod a születési év, hó nap óra perc, és hol.


Ha tudod az ascendensedet, megtudod, hogy milyen típusú társat rendel hozzád a sors


2011. ápr. 6. 18:24
1 2 3 4 5 6
 21/55 anonim ***** válasza:

"Bika havában születtél, és Skorpió az ascendensed. Ha nem ragaszkodol mindenáron a szabadságodhoz, könnyebb lenne. Mindig a tagadás oldaláról közelíted meg a dolgokat. Kicsit elhamarkodod a dolgokat, pedig a külvilágnak szeretnél megfelelni. Kapcsolataidban türelmetlen vagy, nagy a baleset veszélye, mert kapkodó vagy"


Férjnél vagyok, van egy gyerekem, semmit nem utálok jobban, mint a függetlenséget:)

Sosem ér semmi baleset, utoljára két éve vágtam el papírral a kezem, imádom a pepecselős munkákat:)

A tagadás igaz, sokszor vagyok negatív.

Köszi a választ:)

2011. ápr. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/55 A kérdező kommentje:
Nyilas születési hónapod, és Mérleg az ascendensed. Miért vagy ennyire korlátozva ? Közlekedés ? testvér, otthon?
2011. ápr. 7. 20:41
 23/55 A kérdező kommentje:
1979.11.30. 01:13 Számodra nagyon szimpatikus a Vízöntők polgárpukkasztó énjük, de olyan társat keresel, mint amilyen az anyukád. Harcos, határozott, célratörő.A legnagyobb problémád az, hogy nagyon kényelmes vagy. Sok szöveg kevés cselekedet. Ezzel nem bántani akarlak, csak gondolkozz el ezen.
2011. ápr. 7. 20:46
 24/55 anonim ***** válasza:

Ezek alapján mit tudsz?


1991.01.18. 21:32 Salgótarjáni SZTK (fiú)


És ehhez a kitalált dátumhoz mi illene?


1993.05.24. 08:08 legyen modjuk a Bajcsi-Zsilinszki kórház (fiú)



Egy szkeptikus.

2011. ápr. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 anonim válasza:

Ez elég pontosnak tűnik.

[link]

2011. ápr. 7. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/55 anonim válasza:

Ez pedig a holdad számítja ki.

[link]

2011. ápr. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/55 A kérdező kommentje:
20:52 !!!!!!!!!!!!!Nem kotorászunk mások horoszkópjában
2011. ápr. 8. 07:29
 28/55 A kérdező kommentje:
No eddig tartott a türelmem. Itt a vége. Csak szórakoztok. NE ÍRJATOK? MERT NEM VÁLASZOLOK. Foglalkozzon veletek aki akar.
2011. ápr. 8. 07:49
 29/55 anonim ***** válasza:

Honnét tudod, hogy korlátozva vagyok?

Mert tényleg korlátozva vagyok, és emiatt kevés a cselekedet. Jelenleg fejben élek. Testvér nincs, közlekedés nem, hanem szüleim és a Magyarország adta lehetőségek korlátoznak.

Talán erősebbnek kellene lennem és ha biztatás nélkül is, de továbblépnem. Akkor kevésbé leszek korlátozva.


És meddig tart még ez a korlátozott állapot?

Csak rajtam múlik és ne gondolkozzak, inkább cselekedjek végre? (Kár, hogy nem vagyok skorpió, akkor biztos nem lenne ez.)


Anyámmal sose jöttünk jól ki. Tudom is miért. Viszont társként el tudok képzelni valakit, aki hozzá hasonló tulajdonságokkal rendelkezik. Azért, mert egy társsal nem alakulhat úgy a kapcsolatom, mint anyámmal. Van valami, ami nálam alap egy kapcsolatban, ami nélkül nem is lehet kapcsolat... Tehát ha te is azt mondod, akkor talán nem lehet rossz, ha olyan típusú párom lesz, mint anyám.


Sajnálom, hogy elfogyott a türelmed. Viszont én köszönöm, amiket írtál!

2011. ápr. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/55 anonim válasza:

Szia!

Engem érdekel, kérlek válaszolj!

1996.07.05. 12:06 perc Budapest

2011. ápr. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!