Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Kiváncsi lennék, ki milyen...

Kiváncsi lennék, ki milyen jegyben született, és arra ki mit mond el magáról?

Figyelt kérdés
A lényeg, hogy ne a jegyetekből induljatok ki, hanem azt írjátok le milyennek látjátok magatokat. Kivácsi vagyok milyen jegyek írnak majd ide, és mit. :D
2011. jan. 10. 17:17
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:

Türelmetlen, makacs, önfejű, hirtelen haragú, csapongó, enyhén kritikus, elemző, részletező, bizalmatlan...

Ebben benne volt az alapjegyem és az aszcendensem is.

Na tippelgess mi vagyok! :D

2011. jan. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
Az ennek a topiknak nem ez a lényege ugye tudod? Na de oké, ha tippelnem kéne akk Bak?
2011. jan. 10. 17:42
 3/36 anonim ***** válasza:
Toleráns, vicces, jóindulatú, segítőkész, türelmes.
2011. jan. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
Nem jelzőket várok, hanem öszetett mondatokat, gondolatokat!
2011. jan. 10. 18:11
 5/36 anonim ***** válasza:
100%
Nos, hogy milyennek látom magam? Eléggé hangulatfüggő vagyok és türelmetlen. Néha túlságosan is toleráns vagyok az emberekhez, máskor meg eléggé bunkón viselkedem. Mások szerinte jó a humorom, és szerintem is igaz ez :D Nagyon kíváncsi természetem van és eléggé empatikus is. Néha azt hiszem minden sikerülni fog, így hirtelen belevágok dolgokba, aztán amikor vmilyen akadályba ütközöm, inkább feladom és más irányba visz az utam. Nehezen esek szerelembe, de ha valakit megszeretek, azt nagyon fogom szeretni, de egy idő után valamiért idegesít a párom, de igazából nem hagynám el. Nem tudom, hogy tudni is akarod milyen jegyben születtem. Találd ki, ha nem megy leírom :))
2011. jan. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
72%

hirtelen hangultingadozású vagyok, amúgy alapjáraton pedig eléggé pörgök, de viszont biztos vagyok benne, hogy nem adom, hanem szívom az energiát, az egyik ezotériában otthonos barátnőm szerint enerdzsivempájör vagyok. elég érzékeny is vagyok, most ez alatt ne hisztit érts, hanem mondjuk ha valakinek segítek valamiben, és utána meg egy pár nappal bunk.ó velem az nagyon tud fájni. vagy ha valaki alaptalanul állít rólam számomra kellemetlen dolgokat. lelkes környeze- ember- és állatvédő vagyok, semmiféle erőszakot nem tűrök az állatok ellen, szemetelésért pedig volt máár hogy szóltam hogy elnézést, elejtett valamit. most ez elég érdekes, de a horoszkópom szerint csak úgy gomolyog, folyik, ömlik belőlem a rengeteg ötlet, szerintem ezek meg inkább gondolatok. ha 1x elkezdek írni (verset, vagy bármi mást) akkor csak írom, és írom és írom. elég kreatívnak tartom magam (gyöngyfűzés, gyertyaöntés, mindenféle dísztárgy készítése). szeretek sportolni, égen versenyszerűen úsztam és futottam, utána kézilabdáztam és most hastáncolok, de lovagoltam és balettoztam is egy darabig, hobbi szintem a mai napig gör- és jégkorizok.

Tehát: kicsit türelmetlen, kreatív, környezetvédő, normál körülmények között kedves, jómodorú, kiváncsi (talán érdeklődő inkább), sportolni szerető ám mégis lusta, kicsit érzékeny, de viszonylag nagyszájú lány vagyok.

horoszkópom: nyilas

2011. jan. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:

bika vagyok

állati türelmes, rendszerető,család az első( leck e a gyerekekkel,főzés, apuci minden óhaja, takarítás )

természetkedvelő, növényimádó.

utálom ha elhallgatnak valamit előlem, és ha hazudnak, meg ha pont akkor kell nekifogni mégiscsak enni még valamit, amikor amikor épphogy elkészültem a konyha glancba vágásával., ha meg még nem de a szoba kész, ,akkor miért kell pont oda menni a kiflivel???( merthogy zavargok a konyhában)

2011. jan. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:

Tudom mikor kell komolynak lennem és mikor hülyéskedhetek. Van úgy hogy csapongok az energiától van úgy, hogy lusta vagyok mint a lajhár. Próbálok optimista lenni, de sokszor jön rám a depizés. Kedvenc színem a fekete és a tenger kék. Bár a feketét inkább csak a ruhákban szeretem, mert elegáns. Sokan mondják, hogy viselkedésem és stílusom alapján inkább az 1900as években kellett volna élnem. Szerintem mindig tudom az aranyközéputat.

Megbízható vagyok és megbocsátó. Utálom ha lekezelnek és ezért bármire képes vagyok hogy megakadályozzam. Mások is érdekelnek és szeretek segíteni vagy legalább megpróbálni. Tisztában vagyok az értékeimmel és a hibáimmal. De sajnos sokszor nem törődöm velük. Néha túlságosan szókimondó vagyok (mások szerint bunkó).

Szeretem az érzelmes embereket de az sem jó ha túl nyálas valaki.

horoszkópom: ikrek

2011. jan. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:

Türelmetlen vagyok, nagyon érdekelnek a művészetek (rajzolok tusfestés, dalszövegírás). Azt mondják a helyzetnek megfelelőem színészkedem, mintha több személyiségem is lenne, nagyon változékony a hangulatom, örömből és vidámságból hamar átmegyek "depibe" és merengek a dolgokon. Nagyon hamar ideges leszek. Különböző társaságokban különbözőképp viselkedem. Nem adok mások véleményére.

Néha magam sem tudom ki vagyok...


Ikrek

2011. jan. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
"Próbálok optimista lenni, de sokszor jön rám a depizés. Kedvenc színem a fekete és a tenger kék. Bár a feketét inkább csak a ruhákban " előző, ez rám is igaz :O meg se néztem már tudtam hogy ikrek vagy :O
2011. jan. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!