Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Kiváncsi lennék, ki milyen...

Kiváncsi lennék, ki milyen jegyben született, és arra ki mit mond el magáról?

Figyelt kérdés
A lényeg, hogy ne a jegyetekből induljatok ki, hanem azt írjátok le milyennek látjátok magatokat. Kivácsi vagyok milyen jegyek írnak majd ide, és mit. :D
2011. jan. 10. 17:17
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
kihagytam, hogy végtelenül optimista vagyok, és idealista is (emellett tisztában vagyok a realitással, de nagyon szeretném hinni, hogy nem az az igazság), és imádom a régi dolgokat.
2011. jan. 11. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
ja és ha megbántanak nem szeretem kimutatni, inkább bezárkózom...bocsi, késő van XD
2011. jan. 11. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
A 22:25-ös természetesen nyilas! :)
2011. jan. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 A kérdező kommentje:

Nos, 22:25ös, bár túl sok tényező hat ki valaki mienségéré, ennek ellenére azthiszem én is, hogy nyilas lehetsz.


00:35ös, te aztán nem vagy egy minimalista tipus, de azért köszönöm ezt az átfogó olvasmányt.



19:02es, hát nemtudom, vízöntő vagy szintén nyilas, esetleg valamelyik másik levegő jegy.



Az ikreknek üdvözletem (hogy ti se maradjatok le :D). Köszi hogy írtatok.


A bika hölgyet, feletébb viccesnek találtam ahogy felhergelte magát, ezzel a konyhás dologgal. Persze nem rosszból mondom, aranyosnak találtam.


Nos, mégegyszer köszönöm hogy ennyien írtatok, és remélem ez a névekvő tendencia marad is. Egyvalamit azért kérnék, törekedjetek arra hogy objektívak legyetek és úgy írjatok, a jegyetek csak referenciának kell. Nem azt akarom tudni milyenek vagytok a horoszkópotok szerint, hanem ti milyenennek látjátok magatok.


Amúgy akkor én is irnék magamról pár dolgok, így példaként.

Alapjában véve szociálisan erzékenynek tartrom magam, és érdekelnek az emberi viselkedéssel kapcsolatos tudományok, az asztrológia alapszinten. Úgygondolom, ha eléggé mélyen megismerem magam, azzal embertársaimról is sokkal többet fogok megtudni, ill gyorsabban kiismerni őket. A tudás mint mondják, hatalom. Legbelül puha, mély érzésű és sérülékeny vagyok, de ez nem zavar, mert kivülről kőkemény páncéllal védem magam, így mindíg csak azok tudnak megbántani akiket közel engedek magamhoz, és ez innentől törvényszerű is. Nem tartom magam hangulatembernek, bár a jó és a rossz napok nálam is váltakoznak.

Egyik kedvenc időtöltésem, hogy keresem a konfliktus helyzeteket. Imádok vitázni, eszmét cserélni. Ebből a szempontből azért tudni kell, hogy kiméletlen vitapartner vagyok, főleg ha meg vagyok győződve róla, hogy igazam van. Ez az agresszivitás máshol is megjelenik az életemben, pl. nagyon nehezen tűröm ha kostolgatnak ebből aztán mindíg nagy oltás lesz, de soha nem elégszem meg csak azzal ha visszaadtam a "kölcsönt". Mint említettem, kiméletlen vagyok, és ilyen esetben nem valami toleráns. A versengés és a harc az életem. Ennek ellenére, szeretem az embereket. Imádok nagy társaságban lenni és beszélgetni, poénkodni. Sokat beszélek, de sosem alaptalanul és összefüggéstelenül. 00:35höz hasonlóan, utálom az igazságtalanságot másokkal, de magammal szemben is. A barátaimat megválogatom, nem akárkit hívok annak. Nehéz nálam kivívni a baráti státuszt, de ha sikerült, azért a valakiért a kezem is tüzbeteszem. Néha nehezen viselnek el az emberek, mert a véremben van a piszkálódás, mégha ezt nem is rossz szándékkal teszem. Az emberekben mindíg először a negatív tulajdonságaikat veszem észre, és ezt meg is említem nekik. Persze ilyenkor aztgondolják hogy lenézem őket. Pedig ez nem így van, csak szembeötlőbbek mások rossz tulajdonságai, és csak fel akarom hívni a figyelmük, hogy változhassanak, ha akarnak. Kritikus vagyok, ha így tetszik.

Állítom, hogy úgy látom a világot ahogy senki. Lenyűgöz a mindenben benne lévő logika, a dolgok miértje, főleg amikor megértettem. Szeretem a mélyenszántó, világmegvátó, filozofikus, gondolatokat, idézeteket. Felettébb inteligens embernek tartom magam, és nemkevésbé egocentrikusnak.

Humánus alakat lévén, imádok segíteni, mégha abból néha nem is kérnek, de sosem az elismerésért, csak az érzésért hogy megtehetem, hogy hatalmamban áll, és mert így helyes.

A müvészetek nagy kedvelője vagyok, főleg a digitális festészetet kedvelem. Imádom a zénet, gitározom is...és bár sok fajtáját halgatom, mégis a metál a rock, és a rhythm and blues áll közel a szívemhez. Ide kapcsolódik még, hogy bár amatőr szinten, de verseket is írok. Ha netalántán valakit érdekel, közlök itt egyet :D


Asszem nagyából ennyi. Annyit azért elmondanék, ha valaki a leírtak alapján, az oroszlánra vagy a skorpióra gondol, az tévúton jár. :D


Várom a további önjellemzéseket!!!!!

2011. jan. 11. 14:17
 25/36 anonim ***** válasza:

Kos, nyilas tuti nem vagy.

Vízöntő? Nem az sem, de mérleg vagy ikrek főleg nem.

Rák vagy halak? Még inkább mint az előbbiek, de az se.

A bika, szűz és bak jegyűeket nem ismerem.


Lehet bak vagy! Vagy rák? Nem, inkább szűz. Nem tudom.

De a verset rakd ki! :)

2011. jan. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
A tegnapi 21:38asnak üzenem, hogy 16 éves lány vagyok
2011. jan. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 A kérdező kommentje:

Te írtál már ide, ki vagy?

Amúgy akkor döntsd már el, hogy akk mi is lehetek?

Segítek, ebben a 10 jegyben benne vagyok...az aszcendensem is. :D


Ime a vers (közkívánatra :D):



“Agónia”


Fáj minden kiejtett szó,

de te csak tűröd mereven,

nem vagy még holt,

de nem is vagy már eleven.


Próbálod elrejteni a fájdalmad,

amit már alig viselsz el,

ez az érzés ringatja fejed álomba,

és reggel szíved mindíg ezzel kel.


De kitartasz mert ha magad elveszíted,

az jelenti majd csak az igazi véget,

és a sajnálatból nem kell,

senki se sajnáljon téged.


Nem akarod hogy vége legyen annak,

ami valaha olyan szép volt,

és nem érted azt hogy az élet téged,

boldogság ellen, be miért olt?


Kinlódsz ezen az úton,

botorkálsz de a végét nem látod,

körülvesz a kilátástalanság sötétje,

hogy kijuss ebből, már csak azt várod.

2011. jan. 11. 17:57
 28/36 anonim ***** válasza:

Izgi játék. Azért én annyira nem tanultam ki, hogy melyik jegyről mi az általános alap. A föld jegyűeket alig ismerem pl. És a mérlegről sem tudom, hogy mi a szentírás, pedig ővelük nagyon szimpatizálok.


Ahogy kezded a jellemzésed, először szűzre vagy bakra tippelek, de olyan rákvonások is gyanúsak eztán.

Konfliktus és versengés? Mi vagy te ikrek?


(Nem vagy oroszlán, skorpió. Kizárom tehát a kos, nyilas, mérleg, vízöntőt.

Marad halak, ikrek, rák, földjegyek. Biztos e 6 közül vagy, ugye? :-))

A halakat is kizárom, az nem olyan konfliktusos. Egyszer szerelmes voltam egy bikába, nem tudom miért, azt sem tudom milyen volt, milyenek a bikák, semmit sem tudok róluk?

Mondjuk te valami bak-ikrek vagy szűz-rák keverék lehetsz?

Jó úton járok?


Tetszik a vers!!

Ó gitár... Pár év múlva szeretnék megtanulni én is! Vajon fog menni?! :)

2011. jan. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:

Türelmetlen vagyok, sokszor nem tudom átérezni mások szívfájdalmát, máskor pedig rossz érzéseim támadnak rövid időre egy-egy tragédia kapcsán. A saját bajom általában jobban foglalkoztat, és ha megbántottak, hónapokig is fájt régen. Nem tudom tettetni az érdeklődést mások iránt, és sokszor lekezelő is vagyok, ami nem bunkóságból ered: egyszerűen nem tudok mit kezdeni élethelyzetekkel, és inkább a menekülést választom. Az érdeklődésem széleskörű, de semmi nem tud hosszú ideig lekötni, és gyorsan keresztül nézek azon, ami nemrég foglalkoztatott. Félek az új dolgoktól. Figyelmetlen vagyok, nem tudom pörögni, visszahúzódó, csendes, nyugis vagyok. Régen írtam, a fejemben most is van pár regény ötlet, csak lusta vagyok hozzákezdeni. A lustaság miatt is hagyom mindig az utolsó pillanatra (amikor már kaotikus a helyzet) a takarítást, egyáltalán nem mozgok. Szókimondó vagyok, nem célozgatok, egyenesen, sokszor sértően őszintén beszélek. Álmodozó jellem vagyok. Nagyon fontosnak tartom az igazságosságot, régen miatta sokakkal birokra keltem, leköptek, megaláztak, megloptak, és még akkor sem adtam fel: de csak reményeim maradtak.Megbízható vagyok, aki rám bíz egy titkot, nem hallja vissza máshonnan. Szeretnék olyan embereknek segíteni, akiknek valami mélyebb lelki fájdalma van, mint pl. depresszió. Az emberi viselkedésminták, azok okai nagyon érdekelnek. Önző vagyok és fösveny ha vett dolgokról van szó. A logika a mindenem, nem vagyok maximalista. Nagyon fáj, hogy az ember nem tiszteli a Földet, az életet, és csak árt neki, és félek, hogy emiatt az én generációm szív majd, és belepusztulunk az oktalan háborúskodásba, vagy a természetkárosításba, ami a mi fejünket is leviszi.

Na mi vagyok?

2011. jan. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:

Mindenki félreért még a nézésemet is:) Azt mondják csúnyán nézek,pedig nem is:) Mindenki más véleménnyel van rólam,ált.a saját szemszögükből látnak az emberek. Vagy szeretnek vagy utálnak(többen vannak akik utálnak:)) Sötét a gondolatvilágom,néha utálok mindenkit,az egész világot,van amikor magamat még jobban!:) Olyan kijelentéseim vannak sokszor csak úgy erről-arról,hogy mindenki csak néz,mert vagy nem értik miről beszélek,vagy nagyon nem értenek velem egyet. Én vagyok a meg nem értett/félreértett ember. Kevesen ismernek igazán,mert nem vagyok egy közvetlen típus,sokan csak találgatnak milyen lehetek vagy apró dolgokból vonnak le következtetést. Nem mindenkinek tetszik az akaratosságom és a harciasságom(nő vagyok),mert szegény férjem,meg hogy képzelek én dolgokat,stb.! Sokat képzelek! Gyűlölöm a kiszolgáltatottság érzését(hogy anyagilag vagy bárhogy függök valakitől),a kéretlen tanácsokat és véleményeket és az örökös kritikát. Akit szeretek azért mindenre képes vagyok(még alkalmazkodni is:)) Ha egyszer csalódom,azt az embert nem tekintem többé embernek! Az apró dolgokon nem sértődöm meg,de ha valaki az önérzetembe gázol azt sosem felejtem és várok a megfelelő pillanatra,hogy visszavághassak. Hogy ő is legalább annyira rosszul érezze magát,mint én amikor megbántott! Senkinek fogalma sincs arról,hogy valójában mennyire érzékeny vagyok(mert kifelé ebből semmi nem látszik,a férjem tudja csak talán). Én nem ismerem a támadást,csak az önvédelmet,mégis mindig én vagyok a rossz!

Úgyis kitalálod!:) Skorpió:)

2011. jan. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!