Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Kiváncsi lennék, ki milyen...

Kiváncsi lennék, ki milyen jegyben született, és arra ki mit mond el magáról?

Figyelt kérdés
A lényeg, hogy ne a jegyetekből induljatok ki, hanem azt írjátok le milyennek látjátok magatokat. Kivácsi vagyok milyen jegyek írnak majd ide, és mit. :D
2011. jan. 10. 17:17
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
20:52es vagyok és a 21:30as válasza is igaz rám. Ez elég durva...
2011. jan. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
19:02es is ikrek? :)
2011. jan. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:

"20:52es vagyok és a 21:30as válasza is igaz rám. Ez elég durva..."


Nekem mondod, a tiéd is igaz rám, még a színek is :O

Fiú vagy lány vagy?

én 18/f

2011. jan. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:

Optimista ám jó ideje teljesen mélabús, de még így is vidám. Lelkes, segítőkész, mindenhova sietős, mindent utolsó pillanatban megvalósító, álmodozó, sajnos a jövőben élő, érzékeny, zárkózott és új társaságban eleinte félénk. Kreatív, ötletekkel és úticélokkal teli. Nagyon őszinte, becsületes és tisztességes, megbízható, jó barát, játékos, nem haragtartó, konfliktuskerülő. Hirtelen felkapom a vizet ezen-azon, de aztán tök hamar elfelejtem, meg van hogy olyankor csak amit mondok az tűnik súlyosnak, pedig annyira nem is bosszantott fel adott dolog, ilyenkor jobb nem kötözködni velem és elfelejtem, vagy érveket kicserélni és témát lezárni. Térképimádó, mindenféle régi irományt gyűjtögető. Természetimádó, természetjáró, állatbarát, mindenféle tudományok iránt kontárul is érdeklődő. Kedvenc színem a színes. Rossz tulajdonságot is mondjak? Olyan nincs. Szerény vagyok, és nem állítok többet magamról, mint amit tudok vagy megtudok valósítani. A másnak tett ígéreteket betartom, csak a magam dolgait halogatom mód felett. Szeretek viccelődni, néha egész jó a humorom, de igyekszem óvatosan fogalmazni, mert akik nem ismernek, azok megsértődnek rajtam azok olyan odamondósnak látnak. Akik meg ismernek, azok szoktak szeretni.

Szívesen adok tanácsokat, de másra nem erőltetem az akaratom. Vannak dolgok, amiben nem engedek, de képes vagyok számomra fontos dolgokról is lemondani a más kedvéért.

Ja, nagyon szerelmes típus vagyok, csak sajnos most nincs kibe, az igazi társam keresem, addig meg inkább az északi szélbe vagyok szerelmes. Gyorsan szerelmesedem, és ha rájövök félreismertem, akkor el van felejtve és röhögök magamon. De, ha nem ismerhetem meg igazán az illetőt, akkor képes vagyok tökéletesnek hinni, és hosszú hónapokon át plátóilag szerelmes lenni belé akár úgy is, hogy csak fényképen láttam. Aggodalmaskodó és gondoskodó is tudok lenni. Logikus és praktikus és csípem, ha valakinek jobban vág az esze.

A csillagjegyem természetesen az ami, még jó, hogy az ami, más nem tudnék lenni, mert az nem én lennék.

Szerintetek mi vagyok? ;-)

2011. jan. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
Utolsó. Netán oroszlán??
2011. jan. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:

Egyszerűen fantasztikus vagyok!


Vízöntő


:D

2011. jan. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:

Általában nagyon patópálos vagyok, szeretem a lazaságot, szeretem a finom ételeket és azokat stílusosan enni. Szeretem a szép holmikat, de rendszerint tartósság és praktikusság szerint választok. Önző is vagyok. Magamnak egy kicsit mindig többet. Ellenben nagyvonalú is. Pl. ajándékozok másnak dolgot csak úgy. Könnyen megbocsátom az emberek kisebb bűneit, hiszen mindenki elcsábulhat. A hűséget nagyon szeretem, cserébe én is hűséges vagyok máshoz. Néha türelmetlen is vagyok, sokszor pl. tanulásban, embertelen gyorsasággal ,akarok valamit elsajátítani. Szeretek ellenkezni, ha nem értem, egy döntés vagy kijelentés alapját viszont, ha logikusan felvázolják a dolgot és megértem akkor elfogadom.


oroszlán leányzó(21)

2011. jan. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
Tisztességes, segítőkész, kitartó, igazságszerető, logikus, gondoskodó, szorgalmas, kedves, időnként kissé naiv, ugyanakkor hirtelenharagú, 5 perc múlva megbocsátó de nem felejtő, makacs, talán túl önálló, maga dolgába beleszólást nem tűrő vagyok. Tipp?
2011. jan. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
23:30-as vagyok, oroszlán nő vagyok oroszlán aszcendenssel. Legfontosabb tulajdonságom talán, hogy a hülyeséget elnézem, de a rosszindulatot nem.
2011. jan. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:

Iszonyatosan önfejű, makacs, akaratos (már kisgyerekkoromban is az voltam a szüleim szerint), ha egyszer elhatároztam, hogy valami megcsinálok, úgy csinálok, akkor az úgy is lett, sosem adom fel, amit eldöntöttem. Ami nem érdekel, azt nehezen értem meg/tanulom meg, de kezdetben minden iránt érdeklődöm, lenyűgöznek a leghétköznapibb apróságok is, rengeteg dolgot kérdezek, és ezzel a környezetem idegeire megyek:)

csak a szeretteim véleményére adok valamit, extravagáns vagyok és őrült, mások bunkónak tartanak, mert nem foglalkozom velük, általában elsőre eldöntöm, ki az aki érdekel, és ki az, aki nem. Rosszul vagyok nagy tömegben (metró pl.), kis helyeken, olyan helyeken, ahol kevés a levegő, utálom, ha idegenek hozzámérnek (ha a ruhámat súrolják, azt is), tériszonyom is van. Imádok utazni, nyelveket tanulni. Borzasztóan felbosszant az igazságtalanság, ilyenkor bárki és bármi mellett képes vagyok kiállni, mindig én vagyok az adott osztály/csoport szószólója, a tanárok többsége utál, a legfurcsábbaknak a kedvence vagyok :)

csak a különös könyveket, filmeket szeretem, a hétköznapiságot unalmasnak találom. Imádok kreatívkodni: olajfestés, grafika, gyöngyfűzés, varrás, horgolás, új receptek kipróbálása (főzni nagyon szeretek). Szeretem az olyan szgépes játékokat is, amin gondolkodni kell (sajnos ez ma már ritka). Vega vagyok és állatvédő, nagyon szeretem az állatokat.

Kevés barátom van, de azok legalább igaziak. Összesen vagy 3-at tudnék mondani, plusz a testvérem. Haverjaim vannak, de nem olyan sok, mert a legtöbb embert undoknak, beképzeltnek tart, pofátlannak, stb. Tény, hogy nagy a szám társaságban, szórom a poénokat, de pl. ritkán hazudok. Viszont ha órán pl. fel kell olvasnom, vagy előadást tartanom nagyon halk vagyok valamiért (ezt én sem tudom miért).

Szeretem a groteszk és mások által gusztustalannak tartott dolgokat ábrázolni főleg, szóval sokan morbidnak és abnormálisnak is tartanak, de igazából csak úgy gondolom, hogy ez is az élet része. Ja és mindig kimondom, amit gondolok (bár ezt sokszor nem értik az emberek, mert vagy hülyeséget gondolok, vagy csak én értem magamat, na meg a barátaim:), sokszor akkor is, ha nem kíváncsiak rá (de csak akkor, ha van hozzá közöm, tehát nem megyek oda valakihez, hogy hé te, szar a frizurád...:D).

Ja és ami a legfontosabb, imádok egyedül lenni...ha vagyok egy napot pl. barátnőkkel, vagy elmegyek egy fesztiválra netán, hát utána hetekig nem akarok találkozni senkivel. A testvéremet leszámítva, vele bármikor...:) Persze telefonon, stb. sokat beszélek a barátaimmal is, de fizikailag nem bírok sokat egymásután emberek között lenni, nem érzem jól magam úgy. Mondjuk igazából akkor igénylek hosszabb magányt, ha mondjuk valami ottalvós buli van, ilyen délutáni összeröffenések, stb. után azért nem.

21/L, és vízöntő

2011. jan. 11. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!