Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Kíváncsi vagy az ascendensedre?

Kíváncsi vagy az ascendensedre?

Figyelt kérdés

Csak akkor tudom megírni, hogy mi az ascendesed, ha ide írod a születési év, hó nap óra perc, és hol.


Ha tudod az ascendensedet, megtudod, hogy milyen típusú társat rendel hozzád a sors


2011. ápr. 6. 18:24
1 2 3 4 5 6
 41/55 A kérdező kommentje:
Kőbányán született: Oroszlán Mérleg ascendensel Ha vigyázol a súlyodra és nem fogsz elhízni, nagyon csinos szép ember vagy/leszel. Az önbizalmat és a döntésképességet kellene magadban erősíteni. Tüzes típusú társra vágysz. Hát lehet, hogy ez össze is fog jönni, de ne várd, hogy egy türelmes emberrel kerülsz össze. Otthon eléggé kemény elvárásokat támaszt veled szembe, de a lustaság miatt állandóan probléma van veled.Ha elkezdek valamit, fejezzem is be. Kevesebb szöveg, több eredmény, sokat segítene rajtad. Most úgy fogod érezni magad, hogy minden vissza fog. Figyelj a fogaidra. Fiatal nő se férfi ne járjon lyukas fogakkal. Szabályokat felelősségvállalást , nem csak otthon várják el tőled, bár hová is kerülsz ez mindig probléma lesz. Tudom, nehéz elhinni,de ahol él az ember, ott mindig lesz elvárások veled szembe. Hiszen koszolsz te is, enni is kell, na és ehhez tartozik a házimunka is.Minél hamarább elfogadod, annál könnyebb lesz számodra. Ha agyon hallgatod, és kivárásra számítasz, hogy majd csak elvégzi valaki, nem jó taktika. Nagyon fontos számodra, hogy elismerjenek, tegyél is érte valamit
2011. ápr. 11. 08:24
 42/55 A kérdező kommentje:
Csak egy mód van arra, hogy a bátyád másként gondolkodjon!!! Ha találsz olyan embert NŐT aki tud hatni rá. Különben nem mész vele semmire, mert szó szerint agymosottak. Sajnálom, hogy nem tudtam segíteni, és ha tovább emészted a bátyád miatt magadat, csak magadnak ártasz
2011. ápr. 11. 09:55
 43/55 anonim ***** válasza:

Kőbányai srác vagyok..

Köszönöm a választ..Elgondolkodtató.

2011. ápr. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/55 anonim ***** válasza:
Köszönöm a választ! Remélem, hogy magához fog térni, még mielőtt teljesen kisemmiznék! Addig is mindenhol hirdetni fogom, hogy romlást hoznak a hazára és az emberiségre! A testvérem nő amúgy, nem férfi.
2011. ápr. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 anonim ***** válasza:

Én 1972.06.07-én születtem pontosan éjfélkor.Budapesten a 13.kerületben...Én rólam mit tudsz írni?

köszönöm a választ előre is.

2011. ápr. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 anonim válasza:

Nagyon szépen köszönöm!!!:)

A Barátom 1994. október 4-én született, valamivel 10 óra előtt... nagyon szeretjük egymást, bár néha vitatkozunk...:)

2011. ápr. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 A kérdező kommentje:
15:49 Ikrek Vízöntő ascendensel. Jól megállod bárhol a helyedet. Okos értelmes vagy, jó körülmények között élsz. Bár nincs olyan sok, amit el ne tudnál költeni. :D
2011. ápr. 11. 18:19
 48/55 A kérdező kommentje:
Katha Másnak a horoszkópjában nem kotorászunk, még a barátodéba sem
2011. ápr. 11. 18:21
 49/55 A kérdező kommentje:
csak annyit írok a barátodról, hogy Skorpió az ascendense, ha reggel 10 körül született
2011. ápr. 11. 18:47
 50/55 anonim válasza:
nem azért írtam le, hogy kotorássz benne, bocsánat:) csak esetleg egy jó tanács velünk kapcsolatban, vagy bármi... de ha nem szeretnéd, nem kell:)
2011. ápr. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!