Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Kérdem én hogy akit nem...

Kérdem én hogy akit nem érdekel vagy épp marhaságnak tartja az asztrológiát,mi a francnak szól bele vagy hozzá egyáltalán,vagy minek is jön ide?

Figyelt kérdés
szept. 14. 22:36
1 2 3 4 5 6 7
 51/68 anonim ***** válasza:
Mert terjednek a sületlenségek, butaságok a világban, és próbálnak segíteni, észre téríteni a megvezetett embereket. De hát aki csak hazabeszél, sérteget, személyeskedik, és még csak megfontolni sem hajlandó a hallottakat, azzal felesleges a kommunikáció.
okt. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/68 anonim ***** válasza:
Ha felesleges a kommunikáció, akkor miért jár vissza? Miért akar olyanokon segíteni, akik ezért haragszanak rá, nem kérnek belőle?
okt. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/68 anonim ***** válasza:

Mert imád beszólni, ha valami neki nem tetszik.

Az életben valszeg el van nyomva, itt meg beleköthet arc nélkül az élő fába is.

okt. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/68 anonim ***** válasza:
0%
Úristen, hogy erre a buta kérdésre ennyi válasz érkezett!
okt. 3. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/68 anonim ***** válasza:
25%
Kérdező! Minek teszel fel ilyen ostoba kérdést, ha ráadásul még az ellenvéleményeket is elutasítod? Ha nem vagy kíváncsi mások véleményére, ne kérdezz. Maradj meg a te buta világodban.
okt. 3. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/68 anonim ***** válasza:

Nem Kérdező vagyok, de engem érdekel, mi van azokban, akik ide írnak, pedig más a véleményük, illetve hát a véleményük nem is a feltett kérdésekre vonatkozik, hanem az egész témára, topikra. Ez olyan, mintha rendszeresen eljárnának egy olyan klubba, ahol szerintük mindenki értelmetlen dolgot csinál. Miért, minek? És miért pont az asztrológiánál kötöttek ki? Hogyan magyarázza ezt saját magának?

Eddig csak a segítőkészség érkezett, mint logikusabb magyarázat. Bár ha valakinek segíteni akarok, akkor empatikus vagyok vele és nem átnevelni, meggyőzni akarom, hanem egyenrangúként beszélgetek vele. De ettől még nem járnék segíteni így mondjuk egy kutyás topikba győzködni a kutyásokat, hogy mennyire állatkínzás és környezetszennyező végülis, ahogy hímzőszakkörbe se, hogy elavult és görnyedés helyett sportoljanak inkább. Mert egyszerűen ezekhez nincs közöm, és bár van véleményem, nem foglalkoztat annyira a téma, nem része az életemnek, hogy beszóljak idegeneknek. Akkor miért pont az asztrológia? Valami rossz élmény? Vagy minden más topikba is jártok ilyen világjobbító céllal? És úgy érzitek, itt van értelme, hatása, jobb lett valakinek az élete, kedve, szereztetek barátokat, mittudomén?

okt. 3. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/68 Szervizmérnök úr ***** válasza:
54%

Aki nem képes értelmezni a fórumok működését, "lélektanát" sem, hanem arra is csak a saját szemellenzős, gyakran negatív, rosszindulatú képzeteit vetíti ki (kvázi magából indul ki), annak ezt nehéz megmagyarázni. Mellékes, hogy ez nem is fórum, de a felhasználói pszichológia ugyanaz.

Eleve a fórumok fő mozgatórugója, hogy valaki lát valamit, ami őt válaszra ingerli, szinte provokálja.

Itt a főoldalon linkelve vannak az ezotériás kérdések is, ami többeket válaszra ingerel akkor is, ha nem is azért tért be az oldalra.

Ezt az oldalt magam már a kezdetektől megtaláltam, mert feldobta a Google. Utána többször, több évig is hanyagoltam, amikor tűrhetetlen volt a színvonal (helyesírástól kezdve, stílus, trollok) az általam látogatott szakmai témákban, ahol időtöltés gyanánt tudást és tapasztalatokat szoktam megosztani. Nem köszönetért, sőt sok esetben magam is tanulok belőle, akár csak úgyis, hogy valakinek lefordítom a választ angolból, mert ő nem tudta használni az internetet, vagy épp korábbi tanulmányaim felfrissítve, amiket már elfelejtettem.

Korábban is előfordult, amikor elfogytak a szakmai kérdések, megláttam a főoldalon valami ezotériás agyrémet és éltem a felhasználói jogosultságommal: mert itt bárki válaszolhat bármire, a szabályok betartása mellett.

Ha engem például érdekel az emberi hülyeség működése, konspirációs elméletek, álhírek vagy bármi, akkor ahhoz senkinek, semmi köze, hogy én hobbiból mivel töltöm a szabadidőm.

Népszerűségi kérdés: minősítések nem számítanak, ez egy természetes dolog, mint egy politikai fórumon is. Ha valahol én vagyok kisebbségben, ott nyilván leminősít a többség. Máshol meg fordítva. Amíg segítek, én vagyok a jófiú. Ha szólok csak egy helyesírási hiba miatt, onnan kezdve én vagyok a legutolsó tróger.

De ez kit érdekel, ilyen gyerekes játékokkal én nem foglalkozom:

https://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__toplista

Szoktam látni, amikor egy vitában a vitapartner szorgosan nyomogatja a leminősítéseket, még van képe párosával is, mert még arra is veszi a fáradságot, hogy két loginnal, vagy többel is küzdjön szegény.

Nekem ez annyira szánalmas, valaki azt képzeli, hogy ettől ő több lesz?

Arra se méltatom, hogy egy negatívot nyomjak rá, ő persze felminősíti önmagát minimum duplán, de én meghagyom neki ezt a sivár örömet, hogy gyönyörködjön a saját 100 %-ában, nevetséges...

Tehát ennek nincs jelentősége. Ha az igazságérzet azt diktálja, hogy szeretne valamit megírni az ember, akkor azt kell tenni.

Pláne, ha valaki fejébe veszi, hogy jogtalanul el akarna üldözni, akkor azt kell mondani, nézzük a szellemi fegyvertárat és a több évtizednyi fórumos tapasztalatot, győzzön a tudás! Majd elválik, hogy kivel kezdett az illető provokatőr, kinek akarta megsérteni a szóláshoz való jogát, beleszólni a hobbijába.

Ahelyett, hogy türelemmel kivárta volna, míg mondjuk ráunok a témára, amikor már unom önmagam ismételgetni és más után nézek. De nem, ő inkább provokál, el akar üldözni, témát kisajátítani, ilyenek is vannak sajnos.

Holott ez nem egy vallási portál és nem ezoterikus portál.

Ezek csak egy általános kérdezz-felelek oldal alkategóriái.

Ha lenne például egy Történelem / Nácizmus kategória, az nem a nácizmus híveinek lenne tobzódási felülete, hanem csak egy szakfórum mondjuk a témával kapcsolatos kérdésekre és bárki válaszolhatna, akinek kedve van és éppen érdekli a téma. Ez persze csak egy túlzó példa annak szemléltetésére, hogy szerintem mit értenek félre egyesek, akik szeretnék kisajátítani a szekciót, kvázi az emberek homályban tartására.

okt. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/68 anonim ***** válasza:
Szóval ez egy függőség?
okt. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/68 Szervizmérnök úr ***** válasza:
26%

Pontosan megírtam, hogy a szabadidő eltöltése, mivel a vállalkozásom már régóta lehetővé teszi, hogy ráérek naphosszat számítógépezni. De ezt sokan úgy képzelik, hogy akkor mást nem is csinál az ember, ez is egy elvakult dolog. Ő csak ezt látja, beleképzel kitalációkat.

Nem nyomkodom az utcán a telefont például, mint némelyik zombi.

Nem lógok közösségi oldalakon, hanem szakmai fórumokon tudást osztok meg, amit évek során többen meg is köszöntek azok, akik sokat tanultak a válaszaimból.

Még itt az ezotérián is volt olyan, aki privátban támogatott.

Úgyhogy sokan hülyeségeket képzelnek be a fejükbe és hiába magyaráz az ember, csak hajtogatja a magáét.

okt. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/68 anonim ***** válasza:

Aki "ostobának" minősítette a kérdést kicsit szálljon le a magas égből, és játsza a való életben, hogy ő ott valaki!


Szerintem tök jó kérdés volt!

Skippeld a sok frusztráltat!

okt. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!