Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Most akkor 11.22.-én született...

Most akkor 11.22.-én születettek Skorpiók vagy Nyilasok? És a 10.23.-aiak?

Figyelt kérdés
Egyszerűen tök változóan írnak erről a két dátumról. A legtöbb helyen a Mérleget október 23-ig írják, néhány cikkben szerepel Skorpióként. Én november 22-ei vagyok, hajnali fél 4-es születésű. Több helyen Skorpiónak írják, másutt Nyilasnak ezt a napot. Tudom, ez legyen a legnagyobb kétség egész életemben, mert akkor boldog ember leszek, de akkor is idegesítő, hogy össze-vissza keverik ezeket a dátumokat.

aug. 10. 13:11
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
94.11.22. 03:27 perckor születtem anyukám elmondása alapján.
aug. 10. 13:16
 2/16 D-Mano ***** válasza:

Skorpió vagy.

[link]

aug. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ, valahol amúgy éreztem, hogy az vagyok, mert a Nyilas jellemzők nagyon idegenek tőlem.
aug. 10. 13:39
 4/16 A kérdező kommentje:
Szerintem a legtöbb november 22-ei skorpió. 🤷‍♀️
aug. 10. 13:40
 5/16 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem nyilas

Hogy lenne skorpió,ha az csak 11.21-ig van?

aug. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
#5 Nem nyilas. Most néztem meg. Nézz utána te is, rosszul írja az a néhány cikk. Amúgy a legtöbb oldal skorpiónak írja, ahogy az október 23-at meg mérlegnek.
aug. 10. 14:54
 7/16 D-Mano ***** válasza:
47%

5ös,

konkrétan linkeltem egy oldalt, ahol megnézheted megnézheted, hogy percre pontosan mikor van a jegyváltás.

aug. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
#7 mégegyszer köszönöm szépen a tuti választ!!! Hónapok óta agyalok ezen, pedig nem vagyok egy nagy horoszkópguru, csak na, érdekelt azért! Sokszor olvasgattam a Nyilas jegyűek tulajdonságait, jellemzéseit. Semmilyen szinten nem tudok azonosulni velük! Mély érzésű, szélsőséges magatartású,titkolózó, érzelmi ember vagyok és még sorolhatnám.. ez mind inkább a Skorpióra utalt, csak megkavart az a néhány cikk, ahol össze-vissza írták a napokat.
aug. 10. 15:07
 9/16 anonim ***** válasza:
35%
Mindkettő skorpió.
aug. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
19%
Nyilas
aug. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!