Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Most akkor 11.22.-én született...

Most akkor 11.22.-én születettek Skorpiók vagy Nyilasok? És a 10.23.-aiak?

Figyelt kérdés
Egyszerűen tök változóan írnak erről a két dátumról. A legtöbb helyen a Mérleget október 23-ig írják, néhány cikkben szerepel Skorpióként. Én november 22-ei vagyok, hajnali fél 4-es születésű. Több helyen Skorpiónak írják, másutt Nyilasnak ezt a napot. Tudom, ez legyen a legnagyobb kétség egész életemben, mert akkor boldog ember leszek, de akkor is idegesítő, hogy össze-vissza keverik ezeket a dátumokat.

aug. 10. 13:11
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
#10 már többen leírták, linkkel is alátámasztva, hogy tulajdonképpen Skorpió, de azért fújod a saját baromságodat, mintha nem látnál a szemedtől. 2 kattintás az egész, nekem is sikerült megnéznem.
aug. 10. 20:03
 12/16 anonim ***** válasza:
24%
Ha azt hiszed magadról,hogy hú de mély érzésű vagy,meg titokzatos,de amúgy meg csak szarul manipulálsz,amolyan átlátszóan,és azt hiszed,hogy te szartad az univerzumot,és mindenki imádjon,pluszban jön hozzá a kapzsiság,önzőség,szar színjáték,akkor skorpió vagy!Csupa jóindulatból írtam,és nem kötekedés céljából.Üdv:Egy vízöntő,aki mindenkin átlát.✌️
aug. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
31%
Huh valaki túl komolyan veszi ezt a hülyeséget😂
aug. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

#13 nem hülyeség! Az egész személyiségünkre hatással van, pontosan mikor, milyen jegy alatt, milyen születési képlet alatt születünk!



Persze nem kötelező hinni benne, de akkor meg semmi keresnivalód az asztrológia rovatban, mint ahogy én például ateista vagyok, és nem is megyek provokálni senkit egy vallásos fórumra, hogy "túl komolyan veszitek ezt a hülyeséget", hiszen az sem hülyeség, van létjogosultsága, mert az emberek tetemes hányada vallásos!

aug. 11. 11:57
 15/16 anonim ***** válasza:

Tulajdonképpen is-is..Ugyanis a Napot még mindig k@ára nem érdekli a Greenwich középidő (ami ráadásul 2 órával előttünk jár) ha ő be akar lépni a Skorpióba akkor szabadon teszi azt..ami úgy általában 24-én történik,de volt olyanis amikor 24-én még a mérlegben volt..

Tavaly történetesen 23.-án a koraesti órákban,tehát évente lehetnek eltérések..Remélem így már stimt..


Általános kérdésre tehát bármelyik válasz ugyanolyan helyesnek bizonyul,az meg végképp nem várható el mindenkitől,hogy "2 kattintással" beírogassa a kis adataidat...Remélem ez is stimt..


Egyébiránt ilyen hisztérikus,lobbanékony hangnemmel inkább vagy nyilas,mint utóbbi de mindenképp határeset..

Üdv: egy skorpió

aug. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

#15


Igen, jól írod, én is úgy tudom, hogy 24-én vált többnyire (!) jegyet a Nap, de évente lehetnek eltérések. Pontosan ezért nem értettem, miért írják 10-ből 3 oldalon a 23-at skorpiónak, 7 cikkben meg mérlegnek. Márcsak azért is èrdekelt, mert van a családban október 23-ai. Semmilyen skorpiós jellemvonása nincs, de ő maga is mérlegnek vallja magát.



Egyébiránt, nincs abban a megjegyzésben az égvilágon semmilyen hisztéria, hogyha már leírják hárman a választ - linkelve nekem, a tájékozatlan kis hülyének egy oldalt, ahol az óra, perc alapján 30 másodperc alatt megkaptam a helyes választ-, akkor utána ne állítsa már ennek ellenkezőjét más, mikor ott van feketén-fehéren a megfejtés. Tényekkel szembemenni felesleges, és értelmetlen feszültségkeltés is!



Írtam, nem vagyok egy nagy horoszkóptudós, ettől függetlenül érdekelt, valóban Skorpióhoz tartozik-e ez a nap még, és úgy látom, hogy igen. A Nyilasba csak 22-én estefele, vagy késő délután lép át általában, és ritkább esetben hajnali 3-kor, márpedig 94' novemberének 22-én ez az időpont egyértelműen a Skorpióba esett bele.


Megköszöntem a segítő válaszokat, téma ezzel lezárva, és értelmetlen ezek után a nyilvánvalóan fals választ erősíteni. Tartsd tiszteletben, hogy nekem ezt most fontos volt megtudnom, más természetesen meg abban hisz, amiben jól esik, minden témában vannak és kell is, hogy legyenek szkeptikusok!

aug. 11. 16:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!