Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A Bika jegyében születettek...

A Bika jegyében születettek mennyire nyitottak/zárkózottak? Főleg a férfiakra vagyok kíváncsi.

Figyelt kérdés
2016. márc. 29. 22:38
 1/4 anonim ***** válasza:
A párom bika, én pedig bak vagyok. Rá inkább az utóbbi illik, a párkapcsolatunk terén biztosan, hisz amióta vagyunk egymásnak, teljesen feledésbe merítette az állítólagos legjobb barátait, és a családja előtt sem nyílik meg annyira. Viszonylag könnyen alkalmazkodik, ámde könnyen rossz útra sodródhat. Én ezt tapasztaltam a páromnál, de amint beléptem az életébe, még csak csúnyán sem beszél.
2016. márc. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én csak Bika lányokat ismerek mélyrehatóbban, kettőt is, mindketten elég zárkózottak, nehezen nyílnak meg.
2016. márc. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Bika vagyok és fiú eléggé nyílt vagyok néha túlságosan is. Tesóm is Bika szintén fiú de ő zárkózottabb.
2016. ápr. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Bazita válasza:

Én zárkózott vagyok, viszont keresztapámmal egy napon születtünk, aki meg teljesen társasági ember. Szerintem másban keresendő az ok.


23f

2016. ápr. 3. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!