Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Kérdem én hogy akit nem...

Kérdem én hogy akit nem érdekel vagy épp marhaságnak tartja az asztrológiát,mi a francnak szól bele vagy hozzá egyáltalán,vagy minek is jön ide?

Figyelt kérdés
szept. 14. 22:36
1 2 3 4 5
 31/47 Szervizmérnök úr ***** válasza:
33%

Kepler 453 éve, Newton 382 éve, Jung 149 éve született.

Igazad van kérdező, azóta sem változott semmi.

Valakik még mindig a régi korok szintjén gondolkodnak.

Wikipédiáról pedig annyit, hogy az állításokat kellene cáfolni, bizonyítékokat mutatni. De érvek nincsenek, csak üres szöveg.

Amit előadtál, maga is egyfajta érvelési hiba, nem bizonyít semmit. Az emberiség tudása így halad előre, hogy voltak közben óhatatlanul zsákutcák is, ez természetes. Ez független még attól is, hogy valaki mekkora név a szakmában. Meg persze az sem igaz, hogy egy-egy hivatkozott tudós azért lett nagy név, mert mellékesen kitért az asztrológiára is, ez torzítása a valóságnak, illetve az illető munkásságának.

Lehet, hogy akik ezt nem értik, saját életükben sem dolgoztak olyan még projekteken, illetve megoldásokon, aminek voltak kitérői is, ami utólag rossz iránynak bizonyult és akkor mi van? Korrigálni kell, ez egy tanulási folyamat.

Vagy, amikor tapasztalatlan fiatalként magam is nyitottabb voltam ilyen áltudományokra, hinduista fikciókra is, de nem kárhoztatom magam, idővel rájön az ember, hogy hülyeség, ennyi.

De a horoszkópok például már akkor is csak munkahelyi viccelődések tárgya volt, okosabb emberek nem vették komolyan.

szept. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
Ki kellene, mivel te állítod, hogy van ilyen. A neten nem található ilyen, sőt inkább azt írják, hogy nem sok köze volt hozzá.
szept. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 Bálvány ***** válasza:
Sehol nem írtam, hogy Newton könyvet jelentetett meg asztrológia témában. Ha ennyire ragaszkodsz a könyvhöz az általam megnevezett uraktól, akkor Jungra rákeresve könnyen találsz. (Sok száz más író mellett.)
szept. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
Megnéztem Jungot is és külön kiemelik, hogy nem hitt a jóslásban, viszont érdekesnek találta azt a mentális reprezentációt, amit leírtak ott.
szept. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
De még mindig az a kérdés, miért olvasgat valaki olyan topikot, amit hülyeségnek tart. Miért érzi úgy, hogy olyan embereket kell győzködnie a drága szabadidejében, akik szerinte reménytelenül buták a logikus gondolkodáshoz. Miért nem inkább sportol, csajozik, képzi magát, beszélget egyenrangúan másokkal...?
szept. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 Bálvány ***** válasza:

jóslás? Asztrológusok soha nem beszélnek jóslásról.

"Mentális reprezentáció" pedig jelentsen bármit is a pszichológusul, a bolygók és az emberi viselkedés kapcsolatát írja le.

szept. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
Pont ez a lényeg, hogy amit kitaláltak rendszert, hogyan lehet felosztani az emberi viselkedést, azt tartotta érdekesnek.
szept. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
Szerintem tök jó lenne egy vagy bármennyi olyan saját kérdés, amiben megbeszélitek, mik szólnak az asztrológia ellen vagy mellett. Aztán akit érdekel, az ott vitatkozik majd, meg később jobban meg is találja. Viszont beszólogatni minden olyan kérdésre, aminél el lehet sütni, hogy mekkora hülye vagy, hogy ebben hiszel, beirogatni az szimpla trollkodás, bunkóság. A Fradi-drukkerek közé sem ülnétek be gondolom Újpest pólóban, csak online könnyű így. Az ember meg ott fejtse ki a véleményét, ahol kíváncsiak rá, különben pont olyan erőszakos, mint egy telemarketinges porszívóügynök vagy egy utcai hittérítő.
tegnapelőtt 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
0%

Én le szoktam szarni, de tegnap főoldalon volt a kérdés és gondoltam már benézek 😁


Egyébként jól írják. Próbálják beállítani tudományosnak, közben meg az igazság az, hogy Newton, Kepler és Jung is szart rá nagy ívben lényegében.

tegnapelőtt 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 Bálvány ***** válasza:
0%
"közben meg az igazság az": haha.....😄....Persze mert utánaolvastál. Egy egyszerű google keresésre sem vetted a fáradtságot. Nem baj, jó hogy itt vagy! Te vagy a kérdező és @Szervizmérnök úr állatorvosi lova.
tegnapelőtt 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!