Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Kérdem én hogy akit nem...

Kérdem én hogy akit nem érdekel vagy épp marhaságnak tartja az asztrológiát,mi a francnak szól bele vagy hozzá egyáltalán,vagy minek is jön ide?

Figyelt kérdés
szept. 14. 22:36
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
71%
Hasznos válaszokat kell adni. Ha az asztrológia hazugság, csupán biznisz, az a helyes, ha erre emlékeztetjük az embereket.
szept. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
29%

Egótrip.


Érezni akarja már magát valakinek és azt csak akkor tudja, hogyha jól megmondja valakinek.

Szomorú, hogy valakinek csak ez maradt.


Nem kell vele foglalkozni kérdező. Ez amolyan önkielégítés nekik. Nem neked szól, hanem maguknak.

szept. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 A kérdező kommentje:

1-s.


Nem mondanám hazugságnak az asztrológiát.


Ha mindenki venné egy kicsit a fáradságot és félretenné a magából kiinduló hülyeségeit akkor és elolvasná rájönne hogy Ő is ilyen ahogy leírják.


És esetleg min kellene változtatnia hogy még jobban elfogadják mások.

szept. 14. 23:36
 4/47 anonim ***** válasza:
63%

#3: nem rajtam múlik, hogy az asztrológia eszközeivel rólam megállapított dolgok igazak, vagy sem. Ez szimplán tény.


Ráadásul az asztrológiára jellemző egy olyan nyelvezet, ami olyan általános megállapításokat enged meg, melyek a falszifikálhatóság kritériumát sem teljesítik (vagy éppen általános jellemzők, mint pl. arra jutni, hogy 30 kora körül az emberrel valami meghatározó dolog történik). Gyakorlatilag éppen az ellenkezője igaz annak, amit írsz, igaz valami, mert az illető el tudja hinni igaznak, de nem ismeri fel, hogy ugyanannyira igaz lehet a legtöbb emberre.

szept. 14. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 A kérdező kommentje:

4-s.


Mivel csak 12+1 tipusú ember létezik így érthető hogy sok mindenkire igaz,de van akire nem mert az aszcedens a meghatározó és nem a csillagjegy,.


Pl-da: haverom bak és totál igaz rá minden,Anyám is bak és a munkamániáját leszámítva pont az elentétje a havernak.Előbbi fösvény,önző,magának való,utóbbi nem sajnálja senkitől sem a pénzét,egyéb dolgait.

szept. 14. 23:54
 6/47 anonim ***** válasza:
10%

Szerintem ők a frusztrációikat így élik ki.

Szánalmas.

szept. 15. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
81%
Készült az USA-ban erre irányuló kísérlet, 20 millió férjet és feleséget vizsgáltak a csillagjegy figyelembevètelével, illetve az ő kapcsolatukat, hogy mennyire felel meg az asztrológia által leírtaknak. Az eredmény semmilyen összefüggést nem mutatott a csillagjegy és a házasság között, tehát bebizonyította, h hazugság ez a kombózás, h halak mérleggel jó páros, stb.
szept. 15. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
0%

7

Szerintem pedig nagyon kijönnek embereknél a csillagjegyéről írt főbb tulajdonságok.

szept. 15. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
90%

8 - Szerinted igen, szerintem nem, lénylegtelen, bizonyító erejű kimutatást az ad, ha többmilliós példát nézünk, mivel az lesz reprezentatív.

Szóval ha van 7 oroszlán jegyű ismerősöd és mind a 7 szupermagabiztos, az nem jelent semmit...

szept. 15. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim válasza:
60%
Ha nem tűröd el az ellenvéleményeket, akkor minek írsz ide kérdést?
szept. 15. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!