Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Kérdem én hogy akit nem...

Kérdem én hogy akit nem érdekel vagy épp marhaságnak tartja az asztrológiát,mi a francnak szól bele vagy hozzá egyáltalán,vagy minek is jön ide?

Figyelt kérdés
szept. 14. 22:36
1 2 3 4 5
 11/47 UlfOrmson ***** válasza:
88%
ha az ezósok beleszólhatnak a tudományok rovat kérdéseibe (elég gyakran megteszitek 0 (gyengébbek kedvéért betűvel kiírva: nulla) ismerettel), akkor mi miért nem szólhatunk hozzá az itt feltett kérdésekhez?
szept. 15. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
26%
Bárki írhat véleményt , az miből áll az a kérdés , tippel tudatlan ostobaság vagy jártasság , ez számít . Nem 13 féle ember van ,12 jegy 9 alapkarakter ,ezen rendszeren belül a személyiség 108 variációt ismer . Azon belül minden ember egyedi kombináció .
szept. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
85%
Az én környezetemben meg az összes asztros retardált. Történik vele 100 dolog, egyre illik az elvárt séma és akkor azt hiszi, hogy ez őt igazolja.
szept. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
0%
A vélemények is tükrözik az asztrológiát marhaságnak tartók agresszivitását, frusztráltságát. Béke veletek, egyszer csak jobbra fordul az életetek!
szept. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 Szervizmérnök úr ***** válasza:
41%

Egy egy kérdezz-felelek portál Ezotéria-szekciója csak.

Nem pedig ezotéria portál.

Nem véletlen, nem tudsz mutatni egy szabályzati pontot, ahol elő lenne írva, hogy embereket tévhitekben kellene tartani. Egy-egy kérdésre bárki válaszolhat, legjobb tudása szerint, hiszen naivan azért regisztrált, mert látta, hogy vannak itt kérdések, amire várják, sőt kikérik az ember válaszát, véleményét.

Sokan vagyunk úgy vele szerintem, hogy a válaszért köszönetet egyáltalán nem is várunk, hiszen időtöltésből ír valaki, hobbiból, vagy épp maga is tanul belőle, azt nem szükséges megköszönni.

Erre felhívnám neked is a figyelmed. Ha bárki veszi a fáradságot, segíteni akar neked, ír pár szót a kérdésedre, nehogy megköszönd! Elvégre mindennek van határa.

Egyébként a helyzet szerintem fordított (szokás szerint valakik fordítva ülnek a lovon).

Ha valaki nem bír elviselni realista válaszokat is, akkor nem a realistákat kellene elüldözni, hanem olyan szakportált vagy közösségi csoportot kellene talán keresni, ahol a mesevilág az úr és ahol nem tűrik meg a valósággal való szembesítést egyáltalán.


-----------------------

Itt a 3. válaszban összegyűjtöttem pár érvet és indoklást a fikciók ellenében, ide már nem másolom be:

https://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__asztrologia-horoszk..

szept. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
11%

És amit szervizmérnök írt, ezért ilyen negatív kisugárzású ez az oldal. Értem kérdező, hogy mit értettél a kérdésed alatt. Sajnos itt rengeteg a lelkileg sérült, aki itt éli ki a sérelmeit, depressziós állapotát.

Ignoráld őket!

Legyen további szép hétvégéd!

szept. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 Bálvány ***** válasza:
22%
Sok ember nem igazán akarja tudni az igazságot. Valamiféle állandó megerősítést akarnak, hogy amit ők hisznek az az igazság. Azért trollkodnak a másként gondolkodók között, hogy a számukra idegen gondolatokat ott is tagadják. Ha ez számukra közömbös lenne, nem viselkednének így. Támadásaik olyan belső félelmekről árulkodnak, hogy eddig talán rossz utakon jártak, hibás döntéseket hoztak ebben a rövidke életben.
szept. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
29%
#17: izzadtságszagú projekció.
szept. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
26%
Itt éli ki a nyomorult életét.
szept. 16. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:

Ha vigasztal, más topikban ugyanez van. Pl. gyerekvállalásnál rendszeresen írnak, akik sosem akarnak gyereket és mindenki hülye, aki vállalt - és már tökmindegy, mi volt a kérdés mondjuk egy mosható pelenkákról :D

De hát élőben is nagyon sokan ilyen egyoldalúan "beszélgetnek", leuralják, leugatják a másikat. Biztos vagyok benne, hogy ezek az emberek önmagukat magasabb rendűnek látják, aki valami hősi szélmalomharcban csak jobbítani akar az egész világon.

szept. 16. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!