Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Kérdem én hogy akit nem...

Kérdem én hogy akit nem érdekel vagy épp marhaságnak tartja az asztrológiát,mi a francnak szól bele vagy hozzá egyáltalán,vagy minek is jön ide?

Figyelt kérdés
szept. 14. 22:36
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
63%
Ne haragudj meg, de van bármi értelme ennek a nagy asztrológiának?
szept. 16. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 Bálvány ***** válasza:
#21 Gondolom itt két mondatos meggyőzést vársz egy olyan témáról, amit nálad okosabb emberek (pl. Jung, Kepler, Newton) egy életen át kutattak. Az online könyvesboltokban könyvek százait találod erről a témakörről. (Ami véletlenül sem abban merül ki, amit a Kiskegyedben olvastál.)
szept. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
De ennél a kérdésnél sem arról kellene vitatkozni, hogy van-e értelme az asztrológiának. Hanem lehet nyilatkozni, hogy miért írsz ide, ha szerinted nincs. Pláne ha rendszeresen követed, olvasod, miért erre fordítod az idődet.
szept. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:

Sok mindent kutattak, de manapság kutatják?

Milyen bizonyíték van?


Mit fejlődött az elmúlt 100 évben?

szept. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 Szervizmérnök úr ***** válasza:
49%

Az a helyzet, hogy akik hülyeségeket találnak ki a másikról (hogy az miért írogat például hobbiból), vagy egyáltalán nem értik azt sem, hogy mitől működnek az internetes fórumok, az pont a másik felet igazolja.

Hiszen ők ugyanúgy fantáziálnak bármi másról. Csillagok állásáról, soha nem létezett, soha nem bizonyított szellemi világról stb.

Ez még semmi, negatív emberek kitalálnak néha ennél rosszabbakat is, amivel még ártani is képesek másoknak. Közben semmi alapja.

Elég baj lenne szerintem, ha a világ fejlődése a túlzott fantáziás emberekre lenne bízva, azaz nekik kellene tervezni hidakat, számítógépeket, járműveket, épületeket, korszerű technikákat, felfedezni újabb vívmányokat, védőoltásokat stb.

Utóbbiakat, a földön járó, realista embereket szeretik gyakorlatilag hülyének nézni a misztikusok, ami már eleve abszurd benyomást kelt.

Holott, ha a misztikusokra lenne bízva az életünk, már régen rossz lenne.

Valójában működhetne egy megosztás az életben, például a realistákat jól elszórakoztatják a művészek, akik közül sokan nem a valósággal való közvetlen kapcsolatukról híresek.

A művészek, a fantáziások pedig elfogadnák, vagy legalább igyekeznének megérteni a bölcsebb realisták tudását, a valós természettudományok kapcsán. Nem a mára leszerepelt asztrológiáról beszélek természetesen.


[link]

szept. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 Bálvány ***** válasza:

#24 Most két mondatban vársz erre bizonyítékot? Ma is több tízezer ember foglalkozik ezzel a világon éveken keresztül.

Fordítsuk meg egy pillanatra a dolgot. Rögtönözve felsoroltam 3 nagy nevű embert, akit nem lehet csalással, hallucinációval vádolni.

Jung, Kepler, Newton éveket foglalkozott a témával. Ha a bolygók az életsorsokhoz képest (kapcsolat nélkül)össze-vissza mennek, akkor

1-2 hónap alatt miért nem hagytak fel az ezzel való foglalatossággal és jelentetteték ki, hogy kamu az egész? Minek nyomtak bele éveket a legkisebb pozitív visszajelzés nélkül. Miért vállalták ezt nyilvánosan? A három ember mellett számtalan más felsőfokú végzettségű embert találsz ezen a területen. Ez nem olyan hülyék játéka akik megakadnak a wikipédiánál.

szept. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:

Jó, akkor kérlek mutasd meg mit publikáltak a témával kapcsolatban.

Lássuk a medvét!

szept. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 Bálvány ***** válasza:
Felkeresed az amazont és az asztrológia kulcsszóra rákeresve 10e találatot ad, aminek a nagy része könyv. Ott a medve!
szept. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
Nekem a Newton könyv kell.
szept. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 Bálvány ***** válasza:
és én vegyem ki a nyálat a szádból? Ha Newton asztrológiai kutatásai érdekelnek akkor kutasd a levéltárakat.
szept. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!