Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Kérdem én hogy akit nem...

Kérdem én hogy akit nem érdekel vagy épp marhaságnak tartja az asztrológiát,mi a francnak szól bele vagy hozzá egyáltalán,vagy minek is jön ide?

Figyelt kérdés
szept. 14. 22:36
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
Pont ez az, hogy vettem. Te voltál az, aki semmit nem linkelt, csak jött azzal, hogy több ezer könyv van. Mégse találtam egyet se Newtontól, Keplertől vagy Jungtól.
tegnapelőtt 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 Szervizmérnök úr ***** válasza:
26%

40.

Igen, és már sokadszor személyeskedsz.

Mellesleg nagyon sokszor tapasztalom, hogy kulturált fogalmazás, tárgyilagos érvek, amire alacsony szintű személyeskedéssel tudtok csak reagálni ezósok.

Olyan szinten, ami egyik fórumon sem elfogadott. Nem tudom, milyen alapon képzeled, hogy így szimpátiát válthat válthat ki az álláspontod.

Pedig egyszerűen nem tudod megmagyarázni, hogy az általad is preferált kifordított tanok miért buktak meg és hullottak a történelem pöcegödrébe, illetve miért vannak emberek, akik egyszerűen kifordítva gondolkodnak.

Tehát az életszerűtlen, irreális dolgokat, álhíreket hiszik el, míg a valóság érzékelésével pont hadilábon állnak, nyilvánvaló dolgokat szeretnek meghazudtolni.

tegnapelőtt 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
Szervízmérnök úr, minek írsz akkor ide?
tegnapelőtt 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim válasza:
Be kellene fejezni ezt az idióta témát.
tegnapelőtt 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
Na ezt most mire érted? :D Erre a kérdésre, az asztrológiára, a topikra vagy azokra, akik utálkozni járnak ide?
tegnapelőtt 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim válasza:
Mindegyikre.
tegnapelőtt 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:

Unatkoznak, ráérnek.

Belekötnek, hogy emelkedjen az éberségi szintjük.

tegnap 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!