Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Lányok ti tudtok főzni, és ha...

Lányok ti tudtok főzni, és ha igen akkor mit csináltok a legfinomabban?

Figyelt kérdés

2016. okt. 28. 11:59
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:

egyszerűbbeket meg tudom csinálni. pl pörkölt, valami hús körettel, tésztafélék. levesek közül érdekes módon csak gyümölcslevest tudok csinálni. mással mondjuk még nem próbálkoztam. sütni meg szinte egyáltalán nem tudok.


egyelőre nem is kell profi módon csinálnom, meg erőm sincs hozzá.

2016. okt. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:

Sütit sütni nagyon szeretek, így megtanultam 1-2 éve, a visszajelzések pozitívak! :)

Főételek közül csak néhány egyszerűbb megy, pl pizza, tükörtojás, tésztaételek, párolt zöldség...stb. 14/L

2016. okt. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:

Nem vagyok egy konyhatündér, nem is nagyon tudok ilyen alap ételeket elkészíteni (pörkőlt, gulyás, paprikáskrumpli) Általában szokatlanabb ételeket próbálok ki, amiknek a receptjét a netről szerzem. (Hozzátenném, szakácsnak is tanultam, de semmi nem maradt meg belőle)

Kifejezetten nem szeretek főzni, inkább sütök (a cukrász órákból jóval többre emlékszem)

Amit mindig nekem kell csinálnom itthon az a Mac n Cheese és minden sütemény. De a Stroganoffom is egész fincsi.

2016. okt. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:

Tudok, de nem mindent.

Tipikus magyar ételeket nem szeretem, így nem is főzök ilyeneket. Talán az olasz konyhához hasonlít leginkább a repertoárom.

A túrógombócom szerintem és mások szerint is fantasztikus :)

2016. okt. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
54%

Ne egy lány tudjon főzni, hanem egy pasi is.


Én mindent meg tudok főzni, gyakran szoktam extrának számító dolgokat is, mint sushi.

2016. okt. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
Nagyon szeretek főzni, amit legtöbbet dícsérnek az a lasagnám és a muszakám, levesekből pedig a lencsekrémleves és a legényfogó leves házi húsgombóccal és majorannás lepénykével.
2016. okt. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim válasza:
Tudok es szeretek is. Azert tudom hogy tudok mert masnak is izlik 17/L
2016. okt. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim válasza:
(17:26 vagyok) sutni is tudok
2016. okt. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
tudok, szeretek is, a rakott karfiolom isteni
2016. okt. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
14-hez kiegészítés, én is tudok sütni is, sőt, azt sokkal jobban szeretek is.
2016. okt. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!