Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ti milyen ételt csináltok az...

Ti milyen ételt csináltok az ünnepekre?

Figyelt kérdés
2016. márc. 26. 12:54
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Hidegtálat. Franciasaláta, stefánia szelet, sonka, főtt tojás, ilyenek..
2016. márc. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
A sonka megfőtt tegnap, a zúzapörkölt és a tojás most fő, lesz még csirke sütve, rántva, gombás-tejfölös raguval, rántott karfiol. És persze húsleves, süti édes, sós...
2016. márc. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
46%
Lemaradtam valamiről?Hány ünnep lesz?Nem csak húsvét?
2016. márc. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem maradtál le semmiről. Ez a hosszú-hétvége, általában 3 nap van együtt a család, ha nem akar minden nap ugyanazt enni, akkor minimum 3 félét főznek. Másrészt, ilyenkor van lehetőség tartalékot is gyártani, ami mehet a fagyóba!!!

Legalábbis nálam a főzött kaják kétharmada a fagyóban fog landolni, jó lesz azt később előszedni...

2016. márc. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nálunk nem szokott lenni sonka meg tojás, mert senki sem szereti, maximum egy kis darabot főzök és néhány tojást, de nem többet. Ma pisztráng volt sülve, salátával, holnap húsleves lesz, töltött gomba meg rántott hús tartárral, hétfőn meg még meglátom, szerintem valamilyen rakott zöldséges-húsos dolog. :)
2016. márc. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
60%
Paradicsomleves, szejtánbrassói, gombapörkölt, gyümis pite és banános brownie. Reggelire mogyoróvajas-lekváros kenyér, zabkása, vacsira csicseriborsó fasírt sok zöldséggel.
2016. márc. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
88%
Sonkát,főtt tojást,lúdlábszeletet, natúrfilèt rizzsel ès húsleves :)
2016. márc. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Csöregét, mert szerintem sosem csináltam még, s vagy 20 éve nem ettem.

A többiről még fogalmam sincs, majd eldöntjük. Tojás és zöldség biztos lesz, mivel gyakorlatilag mindig azt eszem, megunhatatlan s változatos. Egyszerű s finom ételeink lesznek, mint mindig, de semmi speciális.

Van házi sonkánk, így a párom sonkát is fog enni tormával és kenyérrel, amit most sütött. Én nem szoktam húst enni, ő is ritkán, de most kaptunk az anyjától.

2016. márc. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Csörgét én is régen készítettem, régen ettem.

Jó ötlet, bár eléggé munkás... persze, ha van időd, kedves egészségetekre!!!

2016. márc. 27. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!