Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Olcsó(bb) de nem szemét kaja...

Olcsó(bb) de nem szemét kaja recept, konyhai praktika, trükk van?

Figyelt kérdés

Annyira elszaladtak az árak, csak pislogok. Nem akarom agagyi kajákat venni (pl párizsi felvágottak) de nem is tudom mit főzzek olcsón ami nem szemét és szénhidrát bomba. Kerestem olcsó recepteket de tészta és hasonló sźénhidrátos, zsíros magyaros kajákat találtam aminek a tápértéke nulla. Pl krumplis tészta.

Tudnátok ajánlani valamit amire nem megy rá a gatyája a 3 fős háztartásomban és nem szemét.

Egyszerűen már máshol nem tudom megfogni a pénzt... nem iszunk,.m cigizünk, a netet kivéve lemondtunk mindent, de a kajára nagyon sok elmegy és ha így emelkednek az árak nem is tudom mit fogunk enni



2022. júl. 12. 22:29
1 2 3 4 5 6
 51/57 anonim ***** válasza:
85%

48 "Neki nem elég a marék rizsa"


Nem szövegel eleget? Ugyanis amit megeszik, az RIZS, és nem RIZSA.

2022. júl. 16. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/57 A kérdező kommentje:
# felénk rizsa
2022. júl. 16. 05:57
 53/57 anonim ***** válasza:
66%
52. Sajnos ez is egy rosszul berögzült szóhasználat.
2022. júl. 16. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/57 A kérdező kommentje:
#53 vidéken ahol én élek mindenko így mondja. Rizsa, tejja, kakao, zsemlye stb.
2022. júl. 16. 06:41
 55/57 anonim ***** válasza:
14%
54. Nem vagyok a tájszólás ellen, de valamit már erőltetettnek tartok.
2022. júl. 16. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/57 anonim ***** válasza:
82%
Egy ideje kezd kamuszagú lenni ez a kérdés.
2022. júl. 16. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/57 A kérdező kommentje:
# mink így beszélünk erre, ebbe nincs semmi erőltetés. Tudom, hogy a köznapi beszédből ez már kikopóban van és tudok mindennemű tájszólás nékű is beszényi, de extra tájszólással is. Ilyen környezetben nyöttem fel, ennyi!
2022. júl. 16. 09:09
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!