Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ételek, amik otthon elkészítve...

Ételek, amik otthon elkészítve olcsóbbak és egészségesebbek mint a bolti verzió?

Figyelt kérdés

Vannak olyan ételek amiket készen meg lehet vásárolni a boltban, de ti inkább otthon készítitek el mert így olcsóbb és/vagy egészségesebb? Ha van, akkor leírnátok hogy hogyan csináljátok?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2021. ápr. 22. 19:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
Nagy ritkán veszek előrecsomagolt kaját. Volt már hogy vettem francia salátát stb hogy időt spóroljak de nem jönnek be az ilyenek. Receptet had ne írjak már keress rá külön :D
2021. ápr. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
Majdnem mindegyik. Ha fordítva kérdeznéd, na az lenne az érdekes.
2021. ápr. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%
Én MINDENT otthon készitek, nem veszek készételeket. Az otthoni finomabb, egészségesebb, jobban a saját ízlésem szerint füszerezett, és nincs benne semmiféle adalék.
2021. ápr. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Leginkább pékárura,chipsekre, müzliszeletre stb. gondoltam. :)

2021. ápr. 22. 19:18
 5/13 anonim ***** válasza:
71%

Pékárukat normális pékségben veszek, ahol garantált a minöség.

Chipszeket nem eszek soha

Müzliszeletet sem szoktan fogyasztani, de ezt mindenképpen magam készíteném, márcsak azért is, hogy ne csak cukor legyen benne.

2021. ápr. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
88%
Kevés az a kaja, ami nem ilyen. Talán a túrós derelyét szoktam csak mirelit venni, mert a bolti szerintem verhetetlen. Minden más bolti kaja nálam vészmegoldás.
2021. ápr. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
74%
Én nagyon szeretem a müzli szeleteket. Viszont egy átlagos boltban nem találok soha olyat ami nekem ízlene. Ezért szoktam otthon készíteni és azért is mert jelentősen olcsóbb.
2021. ápr. 23. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
74%
Én maximum lekváros derejét, meg néha sajttal töltött pulykaérmét szoktam venni mirelitben. Mert az első időigényes és nagyon finom, amit a Sparban lehet kapni. A pulykaérmét meg ha én készítem, kifolyik a sajt belőle, bármennyiszer is panírozom. Plusz olcsóbb is, mintha mindent külön megvennék hozzá és még ki is sütném. De minden mást otthon főzök.
2021. ápr. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

1-es, franciasalit is szoktam venni, mert a Sparos verhetetlen. XD


8-as voltam. XD

2021. ápr. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
39%

"pékárura,chipsekre, müzli"


Na pont ezeket lopják szét és árazzák túl.


Minden pékárut meg tudsz csinálni otthon, nem kilopva belőle a lényeget.

chips... na ez az élelmivegyipar legalja fél ültkrumpli egy felfújt zacskóban

müzli... madáreledel

2021. ápr. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!