Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Olcsó(bb) de nem szemét kaja...

Olcsó(bb) de nem szemét kaja recept, konyhai praktika, trükk van?

Figyelt kérdés

Annyira elszaladtak az árak, csak pislogok. Nem akarom agagyi kajákat venni (pl párizsi felvágottak) de nem is tudom mit főzzek olcsón ami nem szemét és szénhidrát bomba. Kerestem olcsó recepteket de tészta és hasonló sźénhidrátos, zsíros magyaros kajákat találtam aminek a tápértéke nulla. Pl krumplis tészta.

Tudnátok ajánlani valamit amire nem megy rá a gatyája a 3 fős háztartásomban és nem szemét.

Egyszerűen már máshol nem tudom megfogni a pénzt... nem iszunk,.m cigizünk, a netet kivéve lemondtunk mindent, de a kajára nagyon sok elmegy és ha így emelkednek az árak nem is tudom mit fogunk enni



2022. júl. 12. 22:29
1 2 3 4 5 6
 21/57 anonim ***** válasza:
71%
Akkor dögölj éhen Te elkényeztetett finnyás f#sz.
2022. júl. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/57 anonim ***** válasza:
93%
Ez most komoly, hogy spórolni akarsz... olcsó ételt akarsz... aztán zsírtartalommal, szénhidráttal és tápértékkel dobálózol? Eszednél vagy? Hát menj füvet legelni... annál olcsóbbat és egészségesebbet biztosan nem találsz.
2022. júl. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/57 anonim ***** válasza:
28%
Hát ne haragudjatok, én is csatlakozom ahhoz, hogy a paprikáskrumpli tényleg egy kb. nulla tápanyaggal rendelkező, full szénhidrát kaja. Ettől még lehet szeretni, nem baj, csak ne az legyen már a normális, hogy az ember napi szinten tésztát, kenyeret, krumplit eszik, mert azzal kb. semmit nem visz be a szervezetébe
2022. júl. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/57 anonim ***** válasza:
68%
Beképzelt vadbarom. Akkor maradj külföldön azt egyél ott csigát meg amit akarsz.
2022. júl. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/57 anonim ***** válasza:
61%
Lehet, hogy a paprikás krumpli nem túl egészséges... De aktivált dióval, szójatejjel meg gluténmentes etióp kenyérrel nem lehet szántani vagy fát vágni.
2022. júl. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/57 anonim ***** válasza:
93%

Lehet sírni, hogy a krumpli szar, valahogy mégis a fél bolygót megmentette az éhezéstől.


Amúgymeg ha az olcsó étel szar, a nem szar étel meg drága, akkor lehet hisztizve éhezni, más lehetőség nem nagyon van.

Téma lezárva.

2022. júl. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/57 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarsz vegyszereset? Amiről te beszélsz az a bio étel ami eddig se volt olcsó. Ezzel kellett volna kezdened.


Üsd be a keresőbe hogy bio rizs, bio ez még az és meglátod az árát.


Vagy lentebb adsz és eszel vegyszereset. Sajnos ez van. Ezt a rengeteg embert ami a földön van csak így lehet eltartani, a nagyobb hozam érdekében vegyszereznek ennyit.


Nem állította mindenki hogy a paprikás krumpli egészséges. Nem az. Én írtam jókat de a főzeléket is elvetetted mert köret kell hozzá. És akkor mi van? Csinálj hozzá. A főzelék igenis egészséges.

Itt van a nyár, egy csomó szezonális zöldséggel. Az üzletekben a tökéletesen árulják általában. Ki mehetsz a piacra is ahol a hibás zöldségeket is meg tudod venni olcsóbban. (Az is vegyszeres mint minden. Ha nem tetszik vegyél egy nyaralót ahol termesztés magadnak bio zöldséget)

2022. júl. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/57 anonim ***** válasza:
100%

#8: még nem olvastam vissza a többiek reagálását, de itt bizony az igények és lehetőségek erősen eltérnek egymástól (férjed és fiad).


Ha nem tudjátok növelni a bevételeiteket (másodállás, túlórázás, fölösleges dolgok eladása, stb.stb.), akkor az igényeket kell sajnos lejjebb tekerni. Csodák nincsenek!

2022. júl. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/57 anonim ***** válasza:
100%
Hopsz, a #26 már lezárta a témát. Jogos és korrekt. :)))
2022. júl. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/57 anonim ***** válasza:
15%
A főzelékben mi az egészséges? Szétfőzött, azaz többnyire vitaminját és tápanyagját vesztett zöldség liszttel behabarva.
2022. júl. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!