Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Miért félek a főzéstől?

Miért félek a főzéstől?

Figyelt kérdés

24 eves fiú vagyok, most költöztem el pár napja otthonról, eddig semmi sem főztem, mert hogy az a "nők dolga".

Néztem pár videót hogy kell alap teszta, rizs stb. De mire elkeszülnék bevásárolnék, takarítás, nagyon nem éri meg azért a 10 percért míg megeszem. Attól félek elrontok valamit, vagy megégetem magam, és dobhatom ki. Ti komoly hogy birtok vele bajlódni?

Ha egész nap szenvicseket eszem, akkor lesz tőle valami bajom? Mert nincs napi 2 ezrem éttermi kajára, az havi 60 ezer lenne csak az ebéd, nagyon drága...



2021. jún. 26. 20:21
1 2 3 4 5 6 7
 21/61 anonim ***** válasza:
81%

Kérdező! Ne haragudj, de te nem vagy férfi.

Te kisfiú vagy, akinek degradál még az is, hogy magának kaját csináljon, mert az a "nők dolga". És amúgy is milyen az, hogy " te férfi létedre vágd a krumplit meg a paradicsomot, ami után takarítani kell". :DD Az, hogy alkalmatlan vagy rá hülyeség, de ezt te magad is bevallod. Egyszerűen nem akarsz, és a kifogás gyártás sokkal egyszerűbb.


"de ugy felnőni hogy ez nem volt természetes nagyon nehéz elkezdeni."

- Megsúgom, ez mindennel így lesz. Rengeteg dolog van, amiért nem kellett semmit tenned, amíg otthon éltél. Hidd el, a főzés a legkissebb probléma amit meg kell majd oldanod felnőtt életedben.

2021. jún. 27. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/61 anonim ***** válasza:
89%
az hogy az éhség a legjobb szakács, tényleg nem hülyeség. minél jobban ki vagy éhezve, annál könnyebben ráveted magad bármire amit megennél. ott aztán eltűnnek olyan érvek hogy takarítani kell utána, meg ki dolga... a te legfőbb problémád leginkább az önállósodás ezen állomása
2021. jún. 27. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/61 anonim ***** válasza:
77%

"Főzzön, aki ráér vele bajlódni."


Akkor a(z egyébként végtelenül hatástalan) trollkodáson kívül mi értelme van kérdést kiírni arról, hogy hogyan tanulhatnál meg?


Részemről éhen is dögölhetsz, elhiheted, hogy ez egyetlen válaszoló életét se fogja megrendíteni.

2021. jún. 27. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/61 anonim ***** válasza:
85%

A magyaros konyha egyik alap étele a pörkölt. Amikor egyedül éltem, 1.8 kg húsból szoktam csinálni, és egész héten ettem valami frissen főzött körettel (leginkább zacskós rizs), az utolsó pár adagból pedig gulyáslevest főztem.

Azon kívül főleg gabonapelyheket, konzerveket, sajtos-tejfölös tésztát, meg rengeteg szendvicset ettem, paprikával, paradicsommal.

Ezeket eheted, ha egyáltalán nem akarsz főzni, de tésztát, meg zacskós rizst azért csak tanuld meg, ezzel sokat tudnál spórolni

2021. jún. 27. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/61 anonim ***** válasza:
92%

Mégis milyen választ vártál erre a kérdésre? Szendvicsen élni nem akarsz, mert nem elég tápláló. Rendelni, étteremben enni nem akarsz, mert túl drága. Főzni nem akarsz, mert túl sok munka van vele, és nem vagy hajlandó figyelembe venni azokat, akik leírják, hogy hogyan tehetnéd egyszerűbbé.

Más megoldás nincs. Manapság nagyon kevés korodbeli lány van, aki szívesen gondozna egy ilyen hozzáállású fiút, szóval legfeljebb anyukádat tudod megkérni, hogy csomagoljon ételt.


Ennek ellenére úgy gondolom, hogy a kérdés nem volt haszontalan. Nagyon jó válaszok érkeztek, amit más kezdő fiatalok elolvashatnak és hasznosítani tudnak.

2021. jún. 27. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/61 anonim ***** válasza:
79%

A sz. Ros gatyádat sem mosod magad után? Az is anő dolga?


Aki nem tudja ellátni magát, az nem férfi.

2021. jún. 27. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/61 anonim ***** válasza:
88%
Jaj le ne essen a gyűrű az ujjadról egy kis krumpli meg paradicsom szeletelés miatt! A saját fenekedet se töltöd ki mert azt is anyukád szokta?
2021. jún. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/61 anonim ***** válasza:
94%

Az elképzelésed jó, de két dolgot elfelejtettél.


1. Talán nem ártott volna nőről is gondoskodni mindehhez.


2. A háziasszonyság főállású munka, nem lehet mellette dolgozni. Szóval neked kell helyette is pénzt keresned.

2021. jún. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/61 anonim ***** válasza:
89%

Te büdös leszel a krumplitól, meg paradicsomtól?


De remélem az sem kell, hogy az a nő, aki BÜDÖS paradicsomos, az jásszon a kis farkincáddal. :D Vagy annyira nem undorító?

2021. jún. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/61 anonim ***** válasza:
91%
Amikor kiírtad a kérdést, még segíteni akartam, írtam is segítő hozzászólást. De ezzel a "férfiként krumplit pucolni" hozzászólásoddal úgy elvágtad magad nálam, hogy inkább halj éhen.
2021. jún. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!