Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hogy kezelitek ezt az új,...

Hogy kezelitek ezt az új, 50Ft-os betétdíjas dolgot?

Figyelt kérdés

Kezd "méreteket ölteni" itthon ezek száma. Kerülgetem őket. Kidobni sajnálom, mert tényleg sok kicsi sokra megy, de ahogy hallom, hogy sok helyen a gépek visszaköpködik, meg csak arra megy a fókusz, hogy MIT, MIÉRT NEM LEHET, hogy a gép azt mondja, nem itt vetted stb.

Itt gyűlnek a lakásban, mint a 80-as években, amikor gyűjteményes téma volt a sörös és üdítős doboz. Csak kerülgetem. Lehet, hogy egyszer rászánom magam, hogy elviszem valami beváltóhelyre, hűde ökolábnyomcsökkentő zöld leszek vele, mivel az benzinbe kerül, de egy fene. De ha elkezd kötekedni velem is a gép, akkor úgy ott hagyom az egészet, mint a franc. Mások hogy csinálják? Kimossátok őket ökolábnyomosan, vezetékes vízzel, vagy elviselitek a muslicatelepet a kecóban? Ki meddig gyűjtögeti? Vagy tök őszintén, mit csináltok vele?



#pet palack #betétdíj #aludoboz #testálás #üdítősflakon
júl. 7. 20:27
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/80 anonim ***** válasza:
73%
Sehogy, mert nem érdekel. Meg amilyen messze is van egy ilyen autómata vagy mi, felesleges időpocsékolás lenne.
júl. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/80 anonim ***** válasza:
88%
Úgy érzem magam, mint valami utolsó hajléktalan. Eddig is szelektíven gyűjtöttük, azzal nincs gond, de ez a ne nyomd össze, vigyázz rá, cipeld magaddal, nevetséges.
júl. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/80 anonim ***** válasza:
94%
Nagyon kevés helyen lehet normális körülmények között visszaváltani.
júl. 8. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/80 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szerencsém van mert vissza tudom váltani ott ahova amúgy is járok bevásárolni. De pl anyósék falujában nem lehet.
júl. 8. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/80 anonim ***** válasza:
100%
Németországban nőttem fel, ott ez már rég működik szóval nem okoz gondot.
júl. 8. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/80 anonim ***** válasza:
100%
#18 Köszönöm szépen! 👍
júl. 8. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/80 anonim ***** válasza:
100%
Ha ekkora probléma, tedd ki a kuka mellé. Hidd el, pillanatokon belül elviszi onnan valaki, akinek nem esik nehezére bevaltani
júl. 8. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/80 anonim ***** válasza:
0%

"De, hogy hol fogom tárolni, azt nem tudom."

Míg teli van, hol tárolod?

júl. 8. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/80 anonim ***** válasza:
20%
Kidobom a kukába őket. Drágábbak lettem, na bumm, mindennek megy az ára fel, a vajas dobozt sem nézegetem, hogy ebből hogy tudnék visszakapni pár forintot. Eleve eddig sem vettem kilószámra az üdítőt, sört, stb, csődbe nem fogok menni miattuk.
júl. 8. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/80 A kérdező kommentje:
"Míg teli van, hol tárolod?" A hűtőszekrényben.
júl. 8. 08:14
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!