Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Az 50 forintos betétdíjas...

Mad Max2 kérdése:

Az 50 forintos betétdíjas müanyag palackokat bármelyik üzlet automatája visszaveszi?

Figyelt kérdés

Arra gondolok hogy pl beviszeka lidl be egy spar saját márkás vízes palackot, akkor a LIDL ben lévő automata azért is visszaadja az 50 forintot?


Akiknek ven erről tapasztalata azok válasza lenne hasznos...



#MOHU #50 forint palack díj
jún. 30. 18:18
1 2
 1/13 anonim válasza:
95%
Nagy idiótaság lenne, ha mindent csak a vásárlás helyén vennének vissza.
jún. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
59%
Persze - de az okos ember előtte beszkenneli a vonalkódját, így visszaválthatja vele a többi hasonló típusú, de nem visszaváltható palackot is!
jún. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
80%
2 nem egyenként olvassa le a kódokat, mint külföldön?
jún. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

#2


És hogy szkenneled be a palackokat meg a vonalkodot egyszerre?


Minden palack mellé bedobsz egy mobil telefont is a vonalkoddal?:D

jún. 30. 18:40
 5/13 anonim ***** válasza:
29%

#3 - természetesen lézernyomdával kinyomtatod egy A4-es lapra a kódokat, és azokat diszperzittel felrakod a nem visszaválthatókra!


Én tótiában már kb. 100 eurót kasszíroztam így, de csak lazán, alkalmi hobbiként űzöm ezt a sportot.

jún. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

#5 szerintem ezt csak itt írod, de nem csínáltad még


Me tuti nem müködik


Nem beszélve a maceráról amivel ez járna.


Majd ha ilyet csínálsz legközelebb csínálj róla egy kis videót és tett közszemlére


Biztos vagyok benen hogy nem müködik eza módszer:)

Ha müködne már iparág jött volna létre a müanyag flakonok átcimkézésére:DD

jún. 30. 18:47
 7/13 anonim ***** válasza:
15%

P.S.

Múltkor a padláson elfekvő 30 darab literes HDPE kénsavas palackot is sikeresen elnyelettem pénzért a helyi élelmiszerüzlet automatájában!

😆

jún. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
18%

Még megjegyzem, hogy egyre fejlesztik az automaták firmware-it. Például újabban oda kell figyelni az űrtartalomra (a sziluett az másodlagos, de térfogatbecslés már van) és a palackok magasságára is.


Az étolajos palackokat például gyertyaláng felett meg kellett zsugorítanom 2 cm-rel, hogy ne legyenek túl magasak. Újabban a "Wide Cap" típusokat is kezdik megkülönböztetni.


Mellesleg egyáltalán nem macerás, hisz egy A4-es lapra minimum 20-30 vonalkód is elfér, és a kannás Duvilax is tíz másodperc alatt ráfogja a cetlit a PET palackokra!

jún. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
77%

Gyerejek èn egy ufót váltottam vissza, neg 6 pörsing rakétát diszperzittel. Kebuktam, mert kiszeltúndènél lefagyott.


A diszperzit egyébirànt falfesték.

jún. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
38%

#9 - tótiai vagyok, ezért nem tudom, hogy mi a pontos magyarországi megfelelője a vízdiszperziós ragasztónak. Tudom, hogy van alkalmasabb és gyorsabb módszer is - pl. a benzinben hígított egérragasztó - de valahogy a sima Duvilax lett a kedvencem a témához!

😎

jún. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!