Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A csúnya nőknek vagy a csúnya...

A csúnya nőknek vagy a csúnya pasiknak a rosszabb? Melyiküknek van nyomorultabb élete?

Figyelt kérdés
ma 18:44
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
0%

29 az a baj hogy te nem vagy tényező ebben.

A te ízlésed nem határozza meg azt hogy Leonardonak szép arca volt, marpedig ha a szépség szubjektív lenne és nem lenne mögötte egzakt tudomány, akkor a te kis véleményed miatt Leonardo már nem lenne szep. Pedig az volt.

Ha tetszik neked a szepfiu típus, ha nem.

ma 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
Ha szerinted szép a fotón, akkor itt a te ízlésed a problémás szerintem:):)
ma 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:

Bocsánatot kérek, felfedem magam, aztán befejezem, mert szédülök az efféle szellemi "magasságoktól"


Én a 7., 13., 14., 19., 20. és 25. válaszoló vagyok, több ember is beszállt az "eszmecserébe", úgyhogy több "jómadár" is van.

ma 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
Tényleg, Leot én sem értettem soha. Olyan feje van, mint amikor az alkoholisták puffadnak.
ma 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
43%
Követve a 33-mas példáját én is kiszállok a 6. 18. 21. 24. 29. válaszoló voltam.
ma 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
0%

33 szerintem te velem kapcsolatban aztán ne beszélj szellemi “magasságokról”

Ne zavarjon hogy mindenkinek más pipája van…

Te nem tudod felismerni, ha más ír? Az komoly…


Ezzel a szepsegszubjektiv

Ezzelvezetemleazthogynemtetszemsenkinekdemajdazezrediknekfogok

típussal naponta lehet találkozni sajnos.

ma 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
A csúnya nőknek és a csúnya férfiaknak is rossz. Hogy kinek van nyomorultabb élete, attól függ, ki hogy éli meg. Van, akit egyáltalán nem érint meg, hogy hogy néz ki. Nem lehet általánosságban kijelenteni, hogy kinek rosszabb. Egyformán hátrányt szenvedhetnek nemcsak a társkeresésben, de akár a munkaerőpiacon is. Talán a férfiak jobban elfogadóbbak önmagukkal. Sok férfi büszke az őszülő hajra, sőt még a pocakra is, vagy legalábbis nincs baja vele és nem törődik ilyenekkel. Míg nőknek a szülés után megváltozott test is óriási önbizalom hiányt tud okozni.
ma 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 A kérdező kommentje:

Aki szerint nem változik a szépségideál:


[link]

ma 20:41
 39/41 anonim ***** válasza:
Szerintem is a férfiaknak mondjuk én is az vagyok szóval ezért
ma 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
9 nekem àllna ha màr ìgy kell kifejezni szóval....
ma 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!