Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A csúnya nőknek vagy a csúnya...

A csúnya nőknek vagy a csúnya pasiknak a rosszabb? Melyiküknek van nyomorultabb élete?

Figyelt kérdés
ma 18:44
1 2 3 4
 1/39 A kérdező kommentje:
Egy érv a csúny pasik mellett: még a legrondább nőt is megdugná valaki, ők legalább szexelni tudnak.
ma 18:45
 2/39 anonim ***** válasza:
37%
Van az a nő, akit senki nem dugna meg. Egyformán szenvednek a magányos emberek.
ma 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
73%

#2

Ismertem egy nagyon nagyon csúnya csajt és képzeld el, hogy rengetegen voltak az engedély kérései között. Csúnya= könnyen kapható elven sokan vannak.

ma 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
80%

Csúnya csajra is van igény főleg csúnya pasik részéről.

De csunya pasikent kb esélytelen.

En tudom magamrol hogy nincs jó dumam, nem nézek ki jol es 99%ban mindig elutasitas lett a vége.

ma 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
25%

Nők

A nőnek evolúciónálisan az a feladata hogy szép legyen

A férfi ki tud teljesedni máshol

ma 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem csúnya nőként nehezebb (nő vagyok, lehet hogy ezért gondolom így) mert sokkal több bántást kap a férfi nemtől. Ha az ember felmegy insára és megnézi egy kevésbé szép nő profilját akkor olyan kommentek jönnel egy ártatlan kép alá hogy maradtál volna anyádban, meg ilyen segget minek teszel ki (tudom van olyan férfi aki nem ilyen) És nem egy csúnya nőt nem dugnak meg. Vagy ha mégis akkor még rosszabb azzal a tudattal élni hogy a te tested csak ürítésre jó, és senkinek és semminek nem kellesz komolyan. Persze nem mondom hogy csúnya férfinak könnyű lenni
ma 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
51%
A nőknek evolúciósan nem feladatuk, hogy szépek legyenek. A szépség fogalma koronként egyébként is változott (lásd: willendorfi és milói Vénusz), ezért a hagyományos értelemben a külső tekintetében nem beszélhetünk evolúciós elvárásokról. Egy nő evolúciós feladata - ha már szóba került - a gyermek szülése és felnevelése volt, a család túlélését (vagy a dinasztia fennmaradását) segítendő. Persze nem volt hátrány, ha valaki szép, de alapvetően harmadlagos volt a társadalmi státusz után.
ma 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
0%
#6 Én összejövök veled ha gondolod, nem vagyok annyira csúnya, ilyen közepes.
ma 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
28%
#3 Igen? Kíváncsi vagyok, Lizzy Velasquez -re hányatoknak állna fel. Szerencsétlen nő beteg, de vegyük most a csúnya kategóriába. Nem nyúlnátok hozzá szerintem.
ma 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
52%

Nőknek.

"Egy érv a csúnya pasik mellett: még a legrondább nőt is megdugná valaki, ők legalább szexelni tudnak." - ez elfogadható érv, de az élet nem csak szexből áll.

Nőként tapasztalom hogy sajnos még mindig rengeteg a szexista férfi, és a "fajtájuk" mégegy fokkal rosszabbul, lekezelőbben bánik a számára nem vonzó nőkkel. Ha jó nő vagy akkor "csak" cicamica, ha csúnya nő vagy akkor nemhogy nőként, sokszor egyenesen emberként sem kezelnek (pl nézzük meg hogy bánnak egy csapat nő legkevésbé vonzó tagjával, mondjuk egy bárban).

Persze ez nem minden férfi, csak egy réteg, de innen igenis kerülnek ki főnökök, oktatók, családtagok, munkatársak, konkrétan a minket körülvevő környezetből bárki, és ha csak a férfiak 5%-a ilyen, az is bőven túl sok ahhoz hogy megkeserítse az ember életét.

Ha egy férfi csúnya -tapasztalatom szerint- csak a szerelmi életben szenved igazán hátrányt, ha egy nő csúnya, mindenhol.

ma 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!