Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is évről évről évre...

Más is évről évről évre rosszabbul bírja a meleget? Mi lesz itt pár év múlva?

Figyelt kérdés
júl. 13. 09:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én sem bírom. Soha nem szerettem, de az idén teljesen padlón vagyok tőle. Régen már májusban csokibarna voltam, most július van, és holtsápadt vagyok. Sajnos ezt most már évről évre rosszabb. Igazából már a 80-as évek végén elkezdődött, csak akkor még nem tulajdonítottak neki jelentőséget.
júl. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát én szinte folyamatosan szédülök ha kimegyek az irodából vagy a lakásból
júl. 13. 10:53
 3/9 anonim ***** válasza:
29%

Min változtattok az életviteleteken ilyenkor, hogy könnyítsétek a szenvedéseiteket?


Vagy most is ugyanúgy táplálkoztok és éltek, mint télen?

júl. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Ui. Én teljesen jól viselem a meleget.
júl. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos igen, ez rám is igaz, és nem igazán merek abba belegondolni, hogy 's mint lesz ez majd pár évvel később.

Tini korom elején csupán "csak" nyűgösség, nyomottság telepedett rám, mikor nagyon meleg volt. Aztán valahol 18-19 éves korom körül kezdődött az, hogy olyan szinten kezdtem szédülni, hogy fekve és ülve sem bírtam már. Több orvosnál is megfordultam vele akkor és azután, de senki sem talált semmit gondot, az alacsony vérnyomástól eltekintve. És igazából nem is nagyon tudtak velem mit csinálni; olyanokat mondtak, hogy "ez ilyen", "örüljek neki, hogy nem magas".

júl. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%
Igen, én sem bírom. Az a szerencse hogy a nyár nagy részében nem kell dolgoznom.
júl. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem én bírom rosszabbul, hanem konkrétan minden évben melegebb van, mint az előzőekben. ☹️ Állandóan rekordok dőlnek, mit csidálkozunk, hogy megsülünk?

Most jöttünk haza délről, hogy ott mi van a napon, az maga a pokol!

júl. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igazából jól viselme, de az durva, hogy már éjszaka sem megy 30 fok alá a hőmérséklet. Régebbi időkben, ez volt a jellemző nappali nyári hőmérséklet.
júl. 14. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Tavaly még elviselhető volt számomra a meleg.

Az idén úgy érzem magam mintha másnapos lennék, nagyon fáradt vagyok, felmegy a vérnyomásom.

Egészségesen táplálkozom, kizárólag csak vizet iszom, sok szezonális zöldség-gyümölöcsöt fogyasztók, semmi cukor, olíva olaj, sót módjával, kevés hús.

Már alig várom, hogy ősz legyen és kicsit lehűljon a levegő.

júl. 14. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!