Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A csúnya nőknek vagy a csúnya...

A csúnya nőknek vagy a csúnya pasiknak a rosszabb? Melyiküknek van nyomorultabb élete?

Figyelt kérdés
ma 18:44
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
30%
8. Ki mondta hogy ÉN vagyok csúnya? Én szépnek tartom magam, és van párom, csak más csúnya nők nevében tudok beszélni. Például az egyik barátnőm nem egy szépség, és azt mondta hogy ő így látja magát.
ma 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
51%

7 persze

Nagyon másképp működik az agyunk

Így nem is fogod megérteni amit irtam

ma 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
100%
Intelligens érvelés, Kedves 11-es Válaszoló, de annyival kiegészíteném - hangot adva a keserűségnek -, hogy egy férfinél a szerelmi életben viszont sokkal nagyobb hátrány. A "csak" szót pedig azért érzem túlzónak, mert az élet legnagyobb feladata a pártalálás és a családalapítás. Szeretet és intimitás nélkül egy ponton túl "elszürkülnek" a más irányú sikerek.
ma 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
72%

Kedves 12-es!


Nem (csupán) agyműködésbéli, fogalomhasználati eltérésekről van szó. Az számít evolúciós előnynek, ami a csoport túlélését szolgálja. Ez az evolúciós pszichológia egyik alapvetése, biztosíthatlak, több férfi és nő is egyetért ezzel. No most a szépség egyszerűen nem tartozik ide.

ma 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
26%

Sajnos te nem tudsz művészet szempontjából megnézi egy szituációt

Én hallgattam művészettörténetet, mi másképp látjuk a világot

Bár nyilván előtte is másképp láttam, azért is hallgattam azt, amit.


A nő szóról az embernek ösztönösen a szépség és a finomság jut az eszébe. Nem az hogy legyen dagadt hogy ki tudja hordani a gyereket 🙄

ma 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
Amúgy fun fact az összes többi állatnál a hím a díszesebb, pl: kacsa, ló (a csődör azért mindig erősebb, szebb) , szarvas, a nőstény meg a visszafogottabb. Csak az embernél van fordítva. 15, amúgy nem tudom hogy te milyen művészettöréneti korszakokat tanultál, de volt olyan idő amikor a kifejezetten a kövér lányok, nők voltak a szebbek, és azokat ábrázolták. Ez csak egy mai hóbort hogy a nő legyen egy fogpiszkáló
ma 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
0%

Tehát egy nő szépséget az dönti el hogy milyen korban vagyunk 😂😂😂

Ok.

ma 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
100%
17, Igen, igen az dönti el. Volt olyan korszak hogy a nagyon magas homlokú nők voltak szépek, és a nők olyan kalapot hordtak amitől úgy nézett ki mintha magas lenne a homlokuk. Ma meg már inkább a kerekebb fejűeket tartjuk szépnek. Volt olyan hogy a kifejezetten kövér lányokat részesítették előnyben, mert azt tartották az anyaság, és a finomság megtestesítőjének. Volt hogy az volt a szép ha a nőnek a dereka teljesen el volt deformálódva, és nagyon szoros fűző van rajta, ma ez már sokszor negatívum. Vol olyan korszak is amikor csak a hófehérre mázolt nők voltak a szépek, most meg inkább a lebarnultak, akiknek van egy kis színük. Így változik a világ
ma 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
Meg fogsz lepődni: én is hallgattam művészettörténetet, s nem hiába írtam a két Vénuszt sem. Két kiváló példa a szépségideál változására (a milói tulajdonképpen a mai, ugye), sokszínűségére - írhattam volna Marilyn Monroe-t és Kim Kardashian-t is a hangsúlyeltolódások érzékeltetésére. A kommentem lényege annyi volt, hogy rosszul használtad a nagy ívűnek szánt "evolúciós" (bocsánat: "evolúciónális") kifejezést, ezt tartom, a társadalmit helyesebbnek érezném helyette. Nem azért "nem értelek", mert annyira magasröptű vagy, hanem mert rosszul használod a fogalmakat, szemforgatós hangulatjel ide, szemforgatós hangulatjel oda.
ma 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:

"Tehát egy nő szépséget az dönti el hogy milyen korban vagyunk 😂😂😂"


Igen, ez például pont olyan dolog, amit tanítanak művészettörténet kurzuson, de akkor is látod, ha belenézel egy teszem azt 50 évvel ezelőtti magazinba, hogy bizony a szépségideál nem örök, számos aktuális, társadalmi aspektusa van.

ma 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!