Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A csúnya nőknek vagy a csúnya...

A csúnya nőknek vagy a csúnya pasiknak a rosszabb? Melyiküknek van nyomorultabb élete?

Figyelt kérdés
ma 18:44
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
Én írtam hogy igen az a kortól függ, de előtte nem én írtam az evolúciós bizbazt. Bocsi az én hibám azt hittem egyértelmű hogy másik ember vagyok XD
ma 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
0%

18 az a baj hogy semmit nem tudsz a szepsegrol, arról meg főleg nem hogy a szépség mögött van egzakt tudomány.

Innentől kezdve totál felesleges a szepsegrol beszélgetni.


Az ilyenek szerint hogyha 100 év múlva valaki kijelentené hogy loca pantera a gyönyörű nő, akkor a hozzad hasonlók azzal jönnének hogy látod most ez a nőideál, tehat ő a szép nő, Adriana Lima meg ocsmány.



Megsúgok egy titkot: loca pantera-tól 4000, 3000, 2000 meg 500 éve is undorodtak a férfiak

Adriana Lima-ért meg 10000, 5000 éve és 500 év múlva is odalesznek.


Hat ennyire a kor határozza meg a szépséget.

ma 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
Nekem Adriana Lima pont nem szép nő. Aránytalan lapos összenyomott feje van, a szája meg olyan kacsás, vastag. 🤷
ma 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
Igen vannak azok a szépségek mint az a Adriana Lima, hogy bármilyen korszakban gyönyörűek. De pl egy Selena Gomez abban az időszakban amikor a magas homlokú nők voltak a szépek akkor nem állta volna meg a helyét, most meg szépnek van elfogadva. Ez egy ideál, és az ideálok a divattal eggyütt változnak
ma 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:

21-es: Érzékelem, hogy több ember is reagál egyszerre, köszi!


22-es: Foghegyről kardoskodsz, semmi tartalmi hozzászólásod nincs, csak belehelyezkedtél abba a szerepbe, hogy te ehhez mennyire értesz, holott ennek a hozzászólásaidban csírája sem mutatkozik meg. Persze értem, azért mert túl intelligens vagy ahhoz, hogy egy értelmesebb mondatot megfogalmaz. Tudod mit? Elhiszem neked.

ma 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:

Micsoda szépség! 😅


[link]

ma 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
0%

23 xar ízléssel nem tudok mit kezdeni

De valószínű neked van igazad és nem annak a több ezer kliensnek akivel együtt dolgozott, akik kifizettek neki mára már 100 millió dollárt és nem is annak a több százmillió embernek van igaza, akik látják hogy az egyik legszebb arc a földön.


Az ilyen begyepesedett emberekkel nem lehet szepsegrol beszélni mert jönnek majd a “szépség szubjektív” nevű baromsaggal.

Amit valaki kitalált aztán a tömeg meg megy utána.

ma 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:

#27 javaslom, nézd meg a linket :)

És élvezd a látványt.

ma 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
27. Igen a szépség szubjektív. Nő vagyok és szerintem Leonardo Dicaprio sosem volt helyes. Fiatalként elképesztően kisfiús arca volt, felnőttként meg pufi lesz. Szoboszlai Dominik viszont szerintem is helyes. Na puff és sokan biztosan nem értenek velem egyet, ezért szubjektív a szépség
ma 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
0%

25 orulj magadnak hogy a nők 95 százaléka sosem lesz ilyen értelmi szinten mint én, mert akkor a férfiak aztán nagyon nagy bajban lennének.

Igy is abban vagytok a nőkkel kapcsolatban, hát még úgy


És már el is kezdte a jómadár belinkelni a szerinte rossz fotót Adriana limarol. 😂😂😂

Már kérdés olvasakor tudtam hogy ez jön :DDD

ma 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!