Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Melyik a rosszabb? Ha a...

Melyik a rosszabb? Ha a szabadságát veszíti el valaki, vagy az életét?

Figyelt kérdés

júl. 7. 22:27
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Én a szavazatomat az előbbire adom.. A szabadságot elveszíteni még a halálnál is rosszabb. De ez csak az én véleményem.
júl. 7. 22:37
 2/12 Antiszociális lény ***** válasza:
96%
Én az életre szavazok. A börtön élet is élet, nyilván nem jó, de igazából élsz és ha kialakítasz egy napirendet akkor ugye megszokod. Ha az életed elveszíted akkor meg szűnsz létezni, soha többet nem fogsz gondolkozni, rövid időn belül mindenki elfelejt és semmivé lettél. Számomra ez rosszabbnak tűnik.
júl. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
2# Hát kösz.. xddd Engem lőjjenek főbe inkább, mint a börtön.. Nem bírnám a börtönt, az fix, sztem rövid úton kinyírnám magam..
júl. 7. 22:43
 4/12 anonim ***** válasza:
96%
3, és miért kell a 2.-al tahónak lenned? Feltettél egy eldöntendő kérdést, akkor tartsd tiszteletben, hogy másnak eltér a véleménye.
júl. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
4# Tiszteletben tartom.. Nem tudom, ha valaki elveszíti a szabadságát az olyan, mintha nyomorékan kellene leélnem az egész életemet.
júl. 7. 22:54
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az életet elveszíteni rosszabb. A szabadságvesztés jobb esetben nem tart örökké, de az életedből nincs másik.
júl. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
68%
Az élet elvesztése rosszabb egyértelműen.
júl. 8. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A szabadság elvesztése rosszabb.
júl. 8. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
De amúgy meg mindkettő rossz.
júl. 8. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szabadsagot vissza lehet szerezni

De ha elvesztetted az életedet, akkor vege mindennek, megszunsz letezni

júl. 8. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!