Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen érzés harmincasnak...

Milyen érzés harmincasnak lenni? Jobb vagy rosszabb mint huszonévesen?

Figyelt kérdés
máj. 30. 17:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
56%
Rosszabb.
máj. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%
Jobb.
máj. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
94%

Annyiban rosszabb, hogy 30-asként inkább lennék 20-on éves a mostani egzisztenciámmal, tudásommal, tapasztalatommal. Hiszen már van autó, lakás, megtakarítás. Fizikailag most vagyok a legjobb formámban.


Nyilván ehhez kellettek a 20-as éveim áldozatai.

máj. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
74%
20askent izgibb, de bizonytalanabb.
máj. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
67%

Én korai 40-es vagyok, de ha lehetne, nyugdíjig előretekerném az időt(rakétasebességgel), aztán meg lelassítanám és kifeszíteném úgy legalább 95-ig (mindegy, milyen egészséggel, a tudatom legyen tökéletes és ne legyek gépekre kapcsolva - ennyi) .

Milliónyi tervem van, amit most tilt, szigorúan tilalmaz a munkám, a munkahelyem, ha viszont elmennék nyugdíjba, ha egy nap 20-at valósítanék meg és pipálnék ki a bakancslistámról a terveimből, akkor se biztos, hogy a végére érnék.

máj. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Gál Gábor 2024 ***** válasza:
96%

Én a harmincas éveimben ébredtem öntudatra, borzasztó visszagondolni, hogy mekkora hülyegyerek voltam huszonévesen, szóval ebből a szempontból jobb, és általában anyagilag is jobban áll már ebben az életszakaszban az ember.


Az idő múlása viszont nekem mindig nagyon frusztráló volt, mert folyamatosan szűkülnek a lehetőségek. Huszonévesen még bármi lehetsz, harmincasként ez egy fokkal már nehezebb, negyvenesként meg még jobban érzed az idő súlyát.


A harmincas éveimet jobban élveztem, mint a huszasokat, de ez nyilván egyéni sorstól függ.

máj. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Sajnos egyre kevesebb fogam van már, bárcsak megint 20 lehetnék.
máj. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
93%
Én jobban szeretek 30-as lenni.
máj. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
20-nak lenni a 30-ok tapasztalatával.
máj. 31. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem semmi különbség, csak a pénzem több.
máj. 31. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!